Для України місяць видався багатим на важливі політичні події, які вплинули не лише на нашу державу й українців, а й на міжнародні відносини. У цьому насиченому скандалами, «зрадами», похвалами та різними точками зору політичному дискурсі потрібен відвертий, а значить, непростий діалог про майбутнє. Принципово, що розмова має йти не за рахунок громадян. Тож аналізуємо.

Аби дати тверезу оцінку актуальним політичним подіям, журналістка Оксана Щирба вирішила поспілкуватися з експертами — Олексієм Якубіним та Олександрою Решмеділовою, які допомагали зняти рожеві окуляри.

ОЛЕКСІЙ ЯКУБІН, ПОЛІТОЛОГ

Screenshot_6

Оболонський райсуд Києва почав підготовче засідання у справі про звинувачення Януковича у державній зраді, справа триває й досі. Прокуратура просить для нього довічного ув’язнення. Опоненти чинної влади стверджують, що таке заочне засудження президента-втікача є «цирком», який розігрують, аби прикрити безпорадність або, можливо, небажання належно розслідувати вбивства на Майдані та й узагалі відволікти цим увагу від наболілих соціально-економічних проблем. Хто ж програв: правосуддя, Янукович і його захист, чи, можливо, виграв у цій справі Порошенко?

У мене складається таке враження, що ця справа є гібридним правосуддям. У цій справі зацікавлені абсолютно всі сторони. Генеральна прокуратура обрала справу Януковича як одну із ключових для себе, навколо якої і будується весь піар генпрокурора. Проблема в тому, що в ній дуже багато процедурних порушень. Ідея заочного суду буде одразу поставлена під сумнів, незалежно від того, яким буде вирок. І все через те, що Юрій Луценко, в публічній стороні будучи швидше політиком на посаді генерального прокурора, весь час порушує презумпцію невинуватості. Тобто, з одного боку, Луценко робить для себе піар, а з іншого боку, це є достатньо вагомим і для захисту Януковича. Він може це використати для оскарження вироків, показавши, що заочний вирок винесений був із багатьма порушеннями, а Луценко тим часом використовує цей процес для «камер». Тобто про реальні результати, про справедливість цього процесу взагалі, на мою думку, говорити не можна.

Європарламент із великим запасом голосів нарешті ухвалив рішення про безвізовий режим для України. Отже, безвіз буде. Та це не знімає всіх питань. Де міфи, а де правда? Питання безвізу в Україні справді дуже міфологізоване, хоча часом, як у приказці, дим не без вогню. Отож, безвіз — це досягнення для України? Як працюватиме на практиці безвізовий режим із Євросоюзом? І чи підніме він рейтинг Порошенку чи ж навпаки?

БЕЗВІЗ — ЦЕ МІФОЛОГІЗОВАНА ФОРМА, ВИГАДАНА ПОЛІТИКАМИ

Дивіться, безвіз — це така собі міфологізована форма, вигадана політиками. Насправді треба говорити про лібералізацію безвізового режиму. Тобто він працює, якщо ви будете орієнтуватися на туристичні поїздки, а не навчання, роботу чи бажання поїхати з медичними цілями. Якщо ж ви там захочете перебувати більше ніж 90 днів, тобто 91 день, то візовий режим буде продовжувати для вас діяти. Проблема полягає в тому, що про це населенню не говорять. І люди помилково думають, що безвіз дасть їм змогу спокійно перетинати кордон, скажімо, для пошуку роботи або для того, щоб шукати для себе якісь нові можливості.

Безвіз — це вершина євроінтеграційних прагнень для нашої держави. Тобто це та вершина, після якої важко уявити, що буде з євроінтеграційним рухом, який, як говорять у нас, є безальтернативним. Мовляв, ми рухаємося лише в одному напрямку. Якщо ми почитаємо договір про євроасоціацію, то в доповненнях вказано, що Україна не буде претендувати на кандидатство, членство в Європейському союзі. У цьому сенсі ми бачимо, що політики відчувають брак майбутнього. Далі вже немає про що їм говорити. Виходить, досягнули, а далі вже «морквинки» закінчилися.

Якщо говорити про значимість для наших громадян, то різна статистика показує, що у нас до 30% громадян мають можливість поїхати за кордон. Тобто на цю групу ми можемо орієнтуватися, говорячи про лібералізацію візового режиму. А підводні камені полягають у тому, що якщо українці будуть ігнорувати туристичні цілі чи будуть перебувати більше ніж 90 днів, то Європа має право одномоментно і односторонньо призупинити безвізовий режим для України. Складнощі я бачу і в тому, що будуть приїжджати в Європу внутрішньо переміщені особи і будуть говорити, що вони є політичними мігрантами, або що вони залишили Україну, бо їх статус не є забезпечений. Адже виходить, що близько 2 млн осіб не мають права голосувати на місцях, і вони можуть приїхати, наприклад, до Польщі та говорити, що вони просять політичного притулку. Якщо це буде масово, то ЄС може призупинити лібералізацію візового режиму

В Україні у 2017 р. буде змінена пенсійна система, ключовим завданням якої називають скорочення дефіциту бюджету Пенсійного фонду. Уряд також пропонує переглянути мінімальну пенсію та ввести накопичувальну пенсійну систему. Як Ви можете оцінити пенсійну реформу? Чи запрацює вона?

Коли ми чуємо про пенсійну «реформу», мені здається, виникає дуже багато міфів, які пов’язані з тим, що українці й надалі будуть мати можливість покращити якість пенсійного забезпечення. Мені здається, що наслідком таких змін (реформою це важко назвати) є обмеження кількості людей, які зможуть отримувати пенсію, у дещо маніпулятивний спосіб, тому що буде просуватися ідея не збільшення пенсійного віку (що показало свою непопулярність ще під час правління уряду Азарова), а трудового стажу. Але громадянам від цього не легше. Тому що під виглядом обговорення трудового стажу є спроби протиснути поступове його збільшення з тим, щоб обмежити коло осіб, які будуть отримувати пенсію. Кінцева мета — поступово зруйнувати існуючу в Україні солідарну систему, яка всі роки, до речі, була дефіцитною.

От ми говоримо з вами про пакет змін. Так, ми з вами ще не бачили насправді цих змін, адже те, що уряд показував, було звичайною презентацією концепції, а ключові позиції ми ще не бачили. Уряд ще не надав самого тексту законопроекту до Верховної Ради, ми бачили лише виступ прем’єр-міністра зі слайдами. Із нього ми можемо робити висновок: хочуть обмежити кількість людей, які зможуть отримати пенсію. Таке враження, що ми повертаємося до якихось сталінських часів, коли частина наших громадян взагалі не мала пенсійного забезпечення. І тут складається схожа ситуація, адже ми розуміємо, що частина громадян не зможе показати свого трудового стажу, бо працює в тіньовому секторі, виживаючи.

Якщо говорити про досвід інших країн, в Угорщині теж просувалася така ідея, зокрема з накопичувальною системою. Але це закінчилося великим скандалом із накопичувальними фондами, які проводили корупційні схеми, і, зрештою, держава після всіх цих змін повернулася до солідарної системи, яка спонсорується з бюджету.

ОЛЕКСАНДРА РЕШМЕДІЛОВА, ПОЛІТИЧНА АНАЛІТИЧКА

Screenshot_5

16 травня Президент Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакті» й «Однокласники». Крім цього, доступ блокується до всіх сервісів «Яндексу». У суспільстві таку заборону гостро розкритикували. Прокоментуйте: що це? Політична цензура чи боротьба за національну безпеку? Чи чергове необдумане рішення діючої влади?

Справа в тому, що ми з вами ведемо розмову, коли виповнилося 3 роки, як Петро Порошенко перебуває на посту Президента. Тому давно вже час показувати результати. Період, коли не критикують, або т. зв. медовий місяць уже давним-давно сплив. Потрібно реально показувати послідовність дій і результати.

Таким моментом, зокрема, можна було вважати безвіз. Утім потрібно було отримати додаткові рейтингові бали від тієї частини електорату, де почали втрачатися бали... А це саме права і праворадикальна частина населення, яка спочатку підтримувала Порошенка і допомогла пройти йому ще в першому турі. Проте згодом виникло розчарування. Таким чином, було прийняте рішення знайти додаткові бали для цієї частини населення, саме на них розраховані прийняття таких рішень. Їх насправді декілька — це не лише санкції, заборона сайтів, сюди можна віднести і мовні квоти, і заборону георгіївської стрічки, і позбавлення депутатського мандату Артеменка. Тобто це декілька ланок одного ланцюжка, що можна розглядати як загравання із правим і праворадикальним електоратом.

Президент подав до Верховної Ради законопроект, який передбачає заборону множинного громадянства. За неофіційною інформацією, приблизно у половини народних депутатів є як мінімум два паспорти. Якщо брати пересічних українців, то там, скоріше за все, рахунок йде на десятки, а можливо, і на сотні тисяч. Ставленням до подвійного громадянства світ розділений навпіл. Адже близько половини країн світу дозволяють своїм громадянам мати паспорти інших держав. Можливо, варто просто законодавчо дозволити подвійне громадянство?

Справа в тому, що не потрібно постійно «ґвалтувати» законодавство. Якщо є норми — із ними потрібно рахуватися. Вони можуть бути «не такими», але вони були прийняті легітимно органами, які їх ініціювали. У нас є виконавча влада, яка може ініціювати, а також Верховна Рада, яка продукує більшість нормативно-правових актів. Якщо у нас є норма на законодавчому рівні, що дозволено лише одне громадянство, значить її треба поважати. Я не чула на сьогодні, щоб депутати розробили законопроект, який би узаконив, ввів правову площину для подвійного громадянства. Так, всі обговорюють, засуджують, тому що чимало, попри норми закону, в обхід, отримували декілька паспортів. Довести це важко. Справа в тому, що лише в добровільній формі можна це виявити. Якщо, скажімо, депутат зізнався, що в нього є подвійне громадянство.

На сьогодні немає обговорення про те, щоб легалізувати подвійне громадянство. Справа ж Артеменка може бути кейсом надалі, і використовуватися як певний сценарій, коли позбавляють мандату тих, у кого викривають паспорти. Проте більшість, у кого вони є, думаю, будуть мовчати і не демонструвати їх.

Нещодавно Порошенко заявив, що $1,4 млрд, що належать, із його слів, колишньому Президенту Януковичу та його оточенню, були конфісковані і повернуті до держбюджету. Була натиснута кнопка, і гроші із заблокованих рахунків зараховано на рахунок Держказначейства. Чому раніше цю «кнопку» не натиснули? Чи стратегічно правильно діє Україна, аби гроші, які влада називає вкраденими, повернулися до бюджету?

ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО МИ ПОВЕРТАЄМОСЯ ДО ЯКИХОСЬ СТАЛІНСЬКИХ ЧАСІВ, КОЛИ ЧАСТИНА НАШИХ ГРОМАДЯН ВЗАГАЛІ НЕ МАЛА ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Насправді доступ до цих грошей був давно. Просто було під питанням, коли їх будуть повертати і, я думаю, що їх спеціально притримали саме до часів, коли потрібно буде звітувати. Дивіться, це підписує і генеральний прокурор, і Порошенко, звітуючи за 3 роки. Я думаю, що і для діючого прем’єр-міністра, коли він буде звітувати, це буде одна із заслуг діючої влади.

Проте видно, що такі питання притримуються до найбільш потрібного часу, коли немає інших заслуг, тоді з рукава дістаються отакі козирі, які на нетривалий час можуть подарувати підтримку суспільства, і той електорат, який вагається, хитнути в бік підтримки влади.

Передплата на сайт-газету nr-logo

1 міс. Время доступа:
1 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
30,35 грн
3 міс. Время доступа:
3 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
91,05 грн
6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
182,10 грн
9 міс. Время доступа:
9 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
273,15 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
364,20 грн
01.06.2017

Вхід

144 thoughts on “БЕЗВІЗ, ЯНУКОВИЧ, ЗАБОРОНА САЙТІВ, ПЕНСІЙНА РЕФОРМА: ХТО ВИГРАЄ, А ХТО ПРОГРАЄ?”

 1. Stéphanie 19 mars 2009  15:13 Bonjour,J’ai pris canalsat en novembre 2008 et mon contrat se termine donc le 30 novembre 2009,mais je souhaite résilier avant cette date parce que je n’ai plus d’emploi donc je ne peux plus payer!!! 😳 et j’ai déjà 2mois de retard. Que puis-je faire dans ce cas là?Merci de me répondre.

 2. Again P tries to steer conversation away from the issue. Newspaper endorsements while nice, Thave little effect on elections. The point is that Christie, not Corzine asked for the debates.Why would any candidate who’s ahead in the polls riisk an open debate? And why would the guy who is behind in the polls put off a debate? Hmmmmm. I’d guess internal polls of both candidates show a change in momentum. Stay tuned for more poll data.

 3. before, I don’t think there are enough indie and foreign film lovers in Sac to barely support two theaters. That’s why it was so dumb that the city was trying to give handouts to UA to build another one. IMAX is straight overpriced. I wanted to go see Harry Potter there and it was fifteen bucks. That movie had been out for months at that point and I’ve heard that regular movies transferred to the big IMAX screen look like crap anyways.

 4. there is no more blood pressure to read, the kidneys and bowels have long since shut down and the heart is barely beating! What a wonderful home-going! Wish I had been there. He WAS my daddy from a young girl.

 5. Obviamente que no comparto para nada la opinión de algunas personas que menosprecian el nivel de juego de los jugadores de Pico. Yo fui “víctima” del juego de vario de ellos!!.El que dice eso -que está en todo su derecho- está completamente equivocado.Pero bueno, no insulta a nadie, y solo emite una opinión.

 6. dit :Je trouve ce site très bien, pour ce qui est de la pub vous n’utilisez pas adblock ?!Ensuite doc.ubuntu ne fait pas vraiment rérérence pour ce qui est du matos gérables/ingérable, puisque c’est le noyau qui gère le matos, c’est bizzard d’avoir appelé ce site ainsi mais bon va être bien pratique.Merci pour le lien et bonne continuation ^^

 7. I am still alive. I took up Sailplanes in 1972 and have a Soaring Society of America Silver Badge #3360, John Bock also had a Masters Degree in Aerodynamics and was a Sailplane Instructor, and flew my Sailplane (Schweizer 1-26 #50.) P.S. I am 86 and going out for Bowling on Monday Aug. 29th.

 8. I see a box of FLOR tiles and a curtain rod off to the side? Really, this is so exciting and fun to watch. Thank you for letting us go along for the ride! All last week, I kept checking back to see when you would post and then…WOW, I was not disappointed. You make my day!

 9. Connery is so far above all other Bonds as to render the discussion of “next most stylish” irrelevant. And really…Quantum of Solace? I’m an English major and even I think that’s one quantum too many. What’s the next movie going to be called, “A Quandary of Quagmires?”

 10. Teneis que ir a entrar con vuestra cuenta y ahi teneis la herramienta de publicacion. Podeis elegir el idioma del ebook, precio, portada,argumento,palabras clave,isbn,etc,etcPara Anonimo, no entiendo muy bien que quieres hacer en Amazon. ¿Publicar un ebook?

 11. 1e2Já pode bater palmas?? (2)Paulaaaaaaa, vc falou TUDO!!Nao sou blogueira, mas sou seguidora complusiva de vários!Ai que canseira do mesmo conteudo sempre!Seu texto transparente, vem clarear mais ainda a percepção das seguidoras que nao conhecem o lado Z, mas conhecendo, vão saber selecionar melhor os quais merecem sua atenção e seu tempo dedicado.Um beijoo! Sucesso!

 12. Pi -I agree with your comment about Brad Pitt and 12 Monkeys. Prior to that film, I considered Pitt just another pretty face. 12 Monkeys demonstrated without question that he is just another pretty face and a damn good actor. As for Cruise, I thought his performance as Vincent in Collateral was beyond excellent.

 13. JE viens de finir la lecture de ce livre, je ne connaissais pas Nothomb avant mais il y a eu une telle promo que j’ai eu envie de le lire. J’ai tout de suite accroché, quel suspence quelle remue méninge, on attend avec impatience la conclusion, le pourquoi du comment. Et à la fin : RIEN. C’est très frustrant, je reste sur ma fin très déçue par ce roman qui paraissait pourtant prometteur

 14. mercredij’ai donc attendu mon guide qui n’est pas venu, et pour cause, nous avions rendez vous que le lendemain! c’est tout moi. du coup je suis restee a l’attendre, les valises pretes. heureusement, ma chambre etait encore libre et j’avais meme paye!la suite demain car il fait nuit et il n’y a pas d’eclairage, mais c’est sympa!

 15. Meaning is also related to power. The New York Times book review can define more meaning than my blog can. My blog can define more meaning than my son’s Star Wars coloring book. Perhaps. Maybe on a good day it can.I know you dislike power discussions, but they’re relevant. The meaning of the Holocaust is determined by the most powerful group dictating that meaning.

 16. Best way to add muscle mass is weight training. It also has the “side benefits” of (1) increased strength (go figure!) (2) increased bone density (great for everyone, but esp. those prone to osteoporosis) (3) increased metabolism (yup: burns more calories while sitting down)

 17. dei pedanti:Mi riferisco all'accezione filosofica di surrettizio, non a quella giuridica: "dicesi di concetto introdotto in un’argomentazione, in una dottrina, in un sistema in modo illegittimo, in quanto in contrasto con i principî fondamentali professati".

 18. Ben, bien sûr Martin que j’écoute RFI ! C’est le devoir de tous les français de l’étranger, juste après parler fort dans la file d’attente, ricaner devant les monuments, montrer du doigt et grimacer devant toutes les spécialités locales. Plus sérieusement, « L’atelier des médias » est une très chouette émission, comme tous les programmes de RFI (sauf la rubrique dégoutante du docteur qui passe à l’heure des repas).

 19. Hello just wanted to give you a quick heads up. The words in your content seem to be running off the screen in Opera. I’m not sure if this is a format issue or something to do with internet browser compatibility but I figured I’d post to let you know. The design and style look great though! Hope you get the issue resolved soon. Kudos

 20. It’s a pity you don’t have a donate button! I’d certainly donate to this superb blog! I suppose for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to fresh updates and will share this website with my Facebook group. Chat soon!

 21. What a great site indeed comments content news constantly up to date and quality,this site now and much faster high-quality and fast site that comments are always up to date, admin really want to thank us, it's thanks to such a beautiful site comments we gain knowledge we and listen from this site music

 22. Thanks for the Parker link. They seem to be chipping away at it daily. Search “St. Francis” and you will get two great illuminations: one of him preaching to a group of birds, and one with a horrific depiction of the Seraph of the Stigmata.Do you know what other directories have these great Medieval scans?

 23. Da’ lăsaÈ›i-i să se indigneze, domnu’ Florin! Pe mine m-au amuzat indignările lor. De fiecare dată. Gazeta, în schimb, È™i-a văzut de ale ei È™i uite că hegemonia cam prinde contur. Sigur că, în clasamentul de pe Scifientland, cifrele nu spun, de pildă, că o bună parte din povestirile promovate pe SUSPANS.ro nu au tangență cu ficÈ›iunea speculativă, fiind evidente producÈ›iuni policier. Dacă ar fi să dăm la o parte, de peste tot, bob cu bob, tot ce nu face parte din arealul spec-fi, tare mă tem că domnii aceia s-ar indigna din nou…

 24. I don’t know you, I stumbled on your blog a couple of months ago, so I feel a little odd commenting. But whatever. Every post I’ve read just screams how much you love your kids. I have a 13 month old who sometimes spends the day with something or other stuck in her hair because I don’t have the heart to make her sit still long enough to fully clean it up. So who cares if our kids smell like vomit sometimes? From the looks of your daughter’s smile, she sure doesn’t. And that’s what really matters.

 25. dokladnie to nie wiem bo kiedyś bylo inaczej teraz się troszkę pozmieniało może jakaś liderka mnie poprawi bądź coś dodaz tego co wiem to już nie jest taka dodatkowa praca tylko wtedy już się rozliczamy z urzędem skarbowym, no i trzeba stworzyc sobie grupę kiedyś sprzedaż grupy musiała wynosić 2000 jakiś czas temu obilo mi się o ucho, że 4000 co nie wypracuje grupa liderka musi zamówićmyslę, że jak zadzwonisz albo napiszesz maila to udzielą Tobie informacji

 26. #184“If the derivatives were suddenly declared void — poof, gone. Who loses? The underlying assets still exist.”Shore– probably people on this board who are far more qualified than me to suggest answers, but it seems to me this would leave many people unhedged, which would change the economics of many credit arrangements currently outstanding. in other words, I think there would be significant spillover effects beyond the derivatives themselves

 27. es de las primeras películas queer que vi en mi más tierna infancia.probablemente, debería volver a verla, pero me inclino por lo que dice dante. tiene que estar desfasadísima. pero me ha encantado recordarla en este post, igual tenía 8 ó 9 en un Sábado Cine de la tele de calviño.un abrazo.

 28. Comme toujours, cherchez la femme!La douce Cécilia d’ un côté, la tendre Ludmila de l’ autre!nous offre d’ elle une photo qui dégage le charme envoûtant d’ une caissière de Monoprix et nous précise que la dame est philologue-romaniste et qu’ elle parle le français !!!Notre Cécilia nationale, (Ludmila) Poutin(a) l’ aurait-elle fait boire, elle aussi ?

 29. Szeretem azokat is, Adél, de az még n2 fordult elő, hogy fiúnak róysaszínt vegyenek :). De a papírbabás takaró például egy tüneményes kisfiúé lett és gyakran visznek sötőtkéket kislánynak.Patonaifabian, nem titok, turis anyag ez is, mint szinte az összes többi. A takaró meg már el is kelt.

 30. It’s still in the beginning phases so it’s a slow start but this is my secret talent writing. Thanks for the support. You’re amazing. Kisses to your babies as well can’t wait to see you.

 31. I hope your race is great. Your toe issue is quite strange. Keep us posted if you find something to help you. Don’t get me started on Nike +. It’s a terrible piece of equipment. If you want I will gladly mail you mine for a back up later.

 32. Hmm it appears like your site ate my first comment (it was super long) so I guess I’ll just sum it up what I submitted and say, I’m thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring blog blogger but I’m still new to everything. Do you have any tips and hints for inexperienced blog writers? I’d really appreciate it.

 33. i don’t think anyone else who wear this dress and get away with it like Florence does. Her height really showcases the dresses she wears well – and even though this nude and white optic-panelled dress makes the person look less flattering around the stomach area – she STILL looks pretty darn good. alway impressed and very happy with seeing florence

 34. so proud of your proclaiming GODS name in the amazing-ness of your adoption. i love that you continue to blog. it brings such encouragement to me. ah! you have no idea. still waiting for our judge to sign some papers for us. but i often think of your process & see GODS goodness in all of it! way to show others JESUS!!!!!

 35. Sachant ce que « johns » signifie en anglais, la tendance ….scato se confirme !!!Et la Wayne univ., c’est aussi un John(s) qui lui a donné son nom ?Pour Berkeley, on sait que c’est pas lui.Et East Podunk U., vous savez qui l’a fondée ? Pierre Henri devrait savoir La_Mer , las .

 36. Tjohoo =) Ser jag verkligen mitt namn där. Höll på att trilla av stolen ju. Är underbart glad nu, tusen tack. Ska maila mina uppgifter till dig raring =) Ha en underbar dag!PS: Grymt snygg tröja på en grymt snygg tjej <3

 37. In America Internet is already a step ahead then other countries and so we all are into knowing what are they doing new. We have half the speed of broadband and even costly then that of the America.

 38. you would have to be really unlucky if the person who found your phone knows exactly how to re-install new firmware via the Android SDK, before that you have enough chances to track its location and sound the annoying alarm

 39. A Bianchi is not the bike I would get if trying to deter thieves – it just draws attention to itself! Have you tried your single speed in fixed mode yet, BB? are you going to? I so want to give fixed a try, it sounds like it would be so much fun…

 40. Roscoe was amazingly kind and extremely intelligent. He’s one of the best human beings I’ve ever met. I was deeply saddened to hear of his death and I will always miss him. He always wanted to help people. That’s just how was.Love you FOREVER Roscoe. R.I.P.

 41. Après les pleurs de Johansson et la désillusion de Devilder face à Wawrinka, on est bientôt débarassés de français médiocres qui nous plombent de belles rencontres !Je sais pas ce que vous en pensez mais franchement cette année on voit plus de pub et d’interviews ridicules de Laurent Luyat et de cette boufonne de Golovin que de matchs de tennis ! Encore quelques jours et on assistera à de vrais matchs…

 42. Please, I can not stand to watch Kate another night… I am so sick of seeing her cry and using her kids for sympathy. Kate totally emasculated her husband on thier reality show. I am not giving him a pass either, he should have been more of a man and stopped her from talking to him like that.

 43. Filigree Jewelry in Fashion | Handcrafted Fine Jewelry Blog by John S. Brana…Filigree is an ornamental metalwork design used in many craft and design areas. In jewelry making its delicate and lacy texture was originally crafted by hammering or rolling gold, silver, copper, or platinum into thin wire and then twisting, bending a…

 44. Great recipe & pictures angie!… these coconut muffins look so beautiful & so tempting 🙂 What a great combination of ingredients! love it very much! you know my husband siting here next to me and begging me to make some of those pineapple coconut muffins for him. pineapple is one of his very favorite ingredient. hehe.cheers!

 45. I did gymnastics. I got hurt and pushed through it – because I loved it. I made it out without lasting damage and still value being fit now. My 16 month old is not in sports yet and still gets hurt. Kids will be kids – might as well channel that energy into something productive.

 46. Ach ten cudny skok na miejsce 8! No to teraz trzymam kciuki, żeby „cholerne goÅ‚Ä™bie” ryżu nie wydziobaÅ‚y i by piosenka nadal piÄ™knie sobie radziÅ‚a.NowoÅ›ci niezÅ‚e, zwÅ‚aszcza ta najwyższa ))Pozdrawiam!

 47. Ach liebe Conny, ich weiß schon jetzt, dass sich die Sprechstundenhilfe darüber freuen wird! Deine Werkeleien in echt in Händen zu halten, ist dann auch immer noch ein besonderes Erlebnis. :O)“Dieses Vintage” liegt Dir eben!LG Diana

 48. Danke für dein Leuchtsignal. Freut mich, dass die Besucherzahlen stets auf deiner Seite bleiben und nicht einbrechen. Ich jedenfalls stehe hier stets Gewehr bei Fuß und freue mich auf neue Artikel. Egal ob täglich, wöchentlich oder monatlich. Ich bin hier und warte geduldig! :)Ebenfalls eine angenehme Vorweihnachtszeit und alles Gute!

 49. En mager trøst kanskje, men jeg vil bare nevne at i fjor sommer plukket jeg sikkert 300 flÃ¥tt av dyrene vÃ¥re i løpet av sommeren… I Ã¥r tror jeg ikke at det hav vært mer enn 100….men det har regnet mye og bÃ¥de to og firbente har for det meste kost seg inne ogsÃ¥ da…

 50. I am extremely impressed together with your writing abilities as smartly as with the format for your weblog. Is that this a paid subject matter or did you customize it your self? Anyway stay up the excellent high quality writing, it’s uncommon to peer a nice weblog like this one today..

 51. Yet, I have some Christian Arab friends, and I have been surprised by the fact that they side more with the Muslims than the Jews, even in private conversations, in situations where they can express themselves with nothing to fear.I was told that the reason was that they are all Arabs, Christian just happen to be of a different religion. But they feel close to their Arab cousins, the Christians. Jewas are rejected, as foreigners, yes, by Christian Arabs just as much as by Muslims Arabs. This has been my direct experience in the real world.

 52. For en herlig blogg! Kom først over den nÃ¥r du var blant finalistene i "Norges vakreste hjem", og er utrolig imponert. Elsker stilen din! Og ikke minst.. Gratulerer sÃ¥ masse med 1.plassen! 🙂 Det var vel fortjent! Hilsen ny fast leser 😉

 53. Coucou ! Félicitations pour ces 15000 fans ! Alors pour rendre Doups heureux, je lui ferai plein de câlins pendant toute la soirée anisi qu’une pâté faite maison (why not ? ;)) J’espère que je vais gagner ^^Bises et longue vie à Babillages !

 54. Suburbanbanshee:Actually, your point regarding Adoration in the category of ecclesiastical piety is dubious. There is a debate as to whether Benediction and adoration is considered a liturgy. It has never ever been regarded as such, and in fact, would be under the category of “popular piety” which is its origins. Now that a Gospel passage has been added, many conclude that it is now an official liturgy, which would make it ‘ecclesiastical piety’ since it is governed by universal rubrics.

 55. Sure. As soon as its safe, and we resolve the disposal issue.But not Yuca mountain, lets build somethying new. Why? Nothing specific, just doesn’t seem safe.How long did it take to build Yuca mountain? Started more than a decade ago. How long will it take to build somewhere else?Sounds to me like: “I support noise makers at birthday parties as long as nobody makes any noise.”Phony.

 56. Your blog is awesome. Thank you so much for giving plenty of awesome content. I have bookmark your blog siteand will be without doubt coming back. Once again, I appreciate all your work and also providing a lot vital ideas for your readers.

 57. sorry, Sie sind der erste, der nicht über den Shop kam und in der email war noch ein dreher drin…. aber jetzt ist alles klar: bitte erst registrieren, dann schalte ich sofort frei…

 58. For all the great help they have given others I say thanks. Not one; however, has been able to establish an answer as to how to clear up the penalty that remains imposed against our domain, Travel-Ascending.com. We have followed their advice and guesswork yet our penalty remains entrenched as ever.ps: let Jenn in to the group

 59. Hello, i think that i saw you visited my blog thus i came to “return the favor”.I’m attempting to find things to improve my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!

 60. Terrific paintings! This is the kind of info that should be shared around the net. Shame on Google for no longer positioning this put up upper! Come on over and consult with my web site . Thanks =)

 61. RK, "They have jobs other than rallying with distorted pictures of the President? Or is good job for trying to hijack MLK day? Or is it that they work hard to back nut jobs for Congress or Senate? What IS their job? Just curious…"In addition to getting elected, they represent HONESTY, INTEGRITY, AND GOD as indicated on MLK day. That's something the leaders of the counter-Beck rally on MLK day cannot claim.Does that clear up things for you, RottenKid?

 62. Si les livres de Dostoïevski , de Soljenitsine, de Tchékov n’étaient que des livres de dénonciation ils ne seraient pas ce qu’ils sont:des révélateurs de nos noirceurs intimes.ni ‘Les Misérables’ ni donc ‘Coeur de ténèbres’ CQFD

 63. OK i am a conservative republician and i dont even believe in global warmin. Mother nature is doing 98% of global warming and we are doing the other 2% so all those freaks that say that we caused global warming are wrong, i believe that we should do things like recycle but dont go to crazy, and they say that were running out of oil, well we still have enough oil for the next 100,000 years.

 64. 4ca142ona 26c6b82efHello! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing several weeks of hard work due to no data backup. Do you have any methods to protect against hackers?22

 65. buy generic viagra online, 3 cod generic pal pay viagra ,where can i purchase viagra,viagra worldcanada ,viagra use for women, viagra tablets picture ,viagra song,viagra sales online in uk ,viagra pharmacy sales london, viagra passing out, viagra online description chemistry ingredients sildenafil,viagra active ingredient ,order prescription viagra, online viagra prescriptions ,online pharmacy duromine viagra international,get a prescription for viagra ,generic soft viagra,viagra cream for woman ,viagra mailer,

 66. I pray for the those who cannot speak, the animals who are being killed in the name of their festivalplease heal the animals god and forgive those who kill them and give them the brains not to do such things as god never asks for a sacrifice of any one who cannot speak.

 67. Legal Constitutional Mind"Why leave the most important evidence at home? That's incompetence."It's not incompetence. It's deliberate."She's had 3 years of accumulated time to do so. … Why didn't she think of it before hand?"Of course she thought of it beforehand. She's throwing the cases."I have been knowing this woman's motive and her allegiance hasn't been with the Constitutionalists who want to get Obama out of office"Now you've got it.

 68. mówi:Przeczytana część pierwsza 🙂 Już od kilku dni godzÄ™ siÄ™ z faktem, że nie wszystko na raz…co wiÄ™cej ostatnio daÅ‚am prawo innym współpracownikom być lepszym ode mnie, co spowodowaÅ‚o że zdjęłam z siebie poczucie odpowiedzialnoÅ›ci za ich sukces czy porażkÄ™…Wieczne poczucie, że coÅ› mnie omija zanika…DziÄ™ki temu wracam z przyjemnoÅ›ciÄ… do domu, a w domu jestem na 100% mamÄ…, żonÄ…, kochankÄ… i przyjaciółkÄ……Fajne uczucie, choć stare nawyki i myÅ›li nie Å‚atwo siÄ™ wyplewia. Powodzenia dziewczyny!

 69. Accidenti che notiziona. Mattia, speravo di aver già chiarito il concetto: stai misurando tutti con il tuo metro esperto. E' sbagliato. C'è un sacco di gente che usa Internet e che abbocca a queste cose (e anche alla GIF animata). Per questa gente, che non nasce imparata, un'allerta per avvisare di stare in guardia contro questo genere di trappola è utile. Fattene una ragione.

 70. Hello, I’m on 1.3 and every time I start the game, I have to select Hard again. I would like to see the game remember your last setting and keep it. This appears to be the situation in both Toobz and Toobz-free. Thanks.

 71. Thanks, Carly, for your points on the vegetarian device. I’m sure we’ve all met a few people who fit “sanctimonious fill-in-the-blank”, selves included. Opinions are fine, even great. We don’t always need to bash an opposing view just to make ours look better. There are other ways to sell a message.

 72. I used to be very pleased to search out this net-site.I wished to thanks on your time for this excellent learn!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you blog post.

 73. 5 8-1-12mirela spune: ID placa de baza 63-0044-000001-00101111-011408-ATHLON64$A0692000_BIOS DATE: 01/14/08 17:58:39 VER: 08.00.12Numele placii de bazaAsus M2V-MX SESlot/socket procesor1 Socket AM2Dispozitive integrateAudio, Video, LANNume firma ASUSTeK Computer Inc.everrestul este in romana si nu imi apare video adaptor si nici tradus nu gasesc adaptor video,imi apare un monitor la care scrie video(ce am gasit mai asemanator),si are mai multe optiuni daca e in asta zi`mi de la care sa iti scriu!mersi din nou sper ca nu te bat prea mult la cap,asta e fetele nu se pricep la pc`uri:) -13

 74. La huelga será un éxito o no, pero hoy se está realizando un magnífico baremo para conocer su éxito; son unos 7 millones de ciudadanos votando en Andalucía y Asturias, sus resultados nos dirán algo, no vendamos la piel del oso antes de cazarlo.Saludos

 75. these are all so adorable!my mom and sis and i used to go to a local place all the time for this kind of thing.. i loved it! they have a chain here called Color Me Mine that is fairly reasonably priced that I've been to once and it was pretty fun. I totally need to make a little ring dish like that! I usually just put my ring in the farthest possible spot away from the sink :0

 76. Thanks for one’s marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you can be a great author.I will be sure to bookmark your blog and definitely will come back sometime soon. I want to encourage you to definitely continue your great job, have a nice afternoon!

 77. Out of my observation, shopping for electronic products online may be easily expensive, but there are some how-to’s that you can use to acquire the best offers. There are usually ways to discover discount offers that could make one to ge thet best gadgets products at the cheapest prices. Interesting blog post.

 78. I want an “I”m too hot” tee shirt. It will make for a great conversation starter. I’m out there winning the conversation with ease in these conditions. Not too many climate deniers have the energy to retort in this heat. Can’t argue with the fact that the massive pine beetle kill around Fort Collins has become explosive tinder for the worst wild fires in Colorado history.

 79. Я твой слуга, я твой рабтник significa, più o meno, io sono il tuo servo, io sono il tuo schiavo, ed è una strofa di Die Roboter dei Kraftwerk, che nell'album Die Mensch-Maschine cantavano di una pacifica e produttiva coesistenza tra l'uomo e la macchina.La dell'album aveva chiari richiami allo stile costruttivista di El Lissitzky, e usava solo tre colori (nero, bianco e rosso).Inarrivabile.Per una versione più grande, domani dovrebbe essere già qui in cima nel colonnino di destra. 😉

 80. These questions are not an interrogation, but suggestions for extending polite conversation. We serve hundreds of homeless men and women each day. Many are hungry for much more than food — hungry for human connection and conversation.We find questions like these effective when offered in a spirit of kindness.

 81. Anyone who thinks a woman should just forget about education & career and be married before they are in their 30s are shallow & do not deserve an independent intelligent mind. I’m just as confused as you are with them.VA:F [1.9.20_1166]

 82. dit :Bonjour, c’est vrai que Mack2 nous apporte également satisfaction régulièrement, surtout au vu des prix qui restent corrects. Nous n’avons pas trouvé de coffrets 4 détecteurs pour le moment. Il est toujours possible de s’acheter un détecteur supplémentaire au prix de 44,90€ sur pacificpeche, en plus du coffret.

 83. Fantastic site you have here but I was curious if you knew of anуuser discussion forums that coѵer thеsame topics diѕcusseԁ in this artiсle?I’d really like to be a part of online community where I can get suggestions from other experienced individuals that share the same interest. If you have any recommendations, please let me know. Appreciate it!

 84. Excellent! I'm so chuffed you two have met up. She's bloody lovely isn't she. I felt like I'd known her forever.Gorgeous maxi too, suits you down to the ground. See what I did there?!!xxxxx

 85. Qué buena idea, D. Fritus Republicanus, eso eso a Kosovo que les aguanten un poco, a ver si rotando, rotando se pierden de una vez.Alfombril, tendrá curiosidad pero no se enterará. De eso seguro. Me atrevería a apostar que por encima del IPC.Salud y República

 86. 6:22 pm, October 21, 2012|Another great read Lauren. Along with Halloween 4, Poltergeist is one of those films that scared the shit of me as a kid. It’s a creepy and chilling horror flick, that features some memorable moments.

 87. Non mais laisse, les gens comme lui ne comprennent pas que c’est en premier l’État qui donne une valeur à l’argent Alors ils fraudent puis l’État fait faillite puis ils perdent tout. Juste génial !

 88. arinntan uu wasiirka ka dhawaajiyey waxaad moodaa in uu Diyaar u yahey siduu sharciga u difaaci lahaa,, marka la gaaro 30 march ee loo balan san yahey arintan mideenta reeraha,, barlamaanka dalkaana inuu ku kala Qeyb samo ayaa macquul ah.. dhinaca kale Dowlada sweden aad ayey u shakisan tahey iyadoo arinta hada u wareejisey,, in caruurta iyo dad ka lagaa beecmushtaro ,,U codee: 0  0

 89. Merci beaucoup mec! :)T’inquiète pas, je compte pas m’arrêter de si tôt, au contraire, ça devrait prendre de plus en plus d’ampleur le temps passant, du moins je l’espère et je fais tout pour! =)A++, GL pour le poker!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.