Якщо у вас ще залишилися гроші, які можна було б покласти під відсотки у банк, тоді вас сміливо можна занести у Книгу рекордів Гіннеса у розділ «Виживання у надскладних умовах». А якщо серйозно, то в державі немає жодного банку, якому б українці могли без питань довірити свої фінанси.

За моїм власним опитуванням, проведеним серед знайомих, друзів і колег, беззаперечна більшість — майже 90% опитаних вважають наймудрішим рішенням зберігати гроші вдома. Певно, справа у тому, що українців дурили роками, тому недовіра до банків і кредитних спілок передається більшості ледь не з молоком матері. Де ж зберігати важко зароблені гроші і як не втратити останні заощадження через злочинні махінації – з’ясовувала Дар’я Левковська.

Ситуація з банками в Україні справді невтішна. Останні дані НБУ свідчать, що станом на кінець грудня 2016р. 114 українських банків знаходяться у стані ліквідації. Закриття навіть одного банку відчутно підриває економіку. Але існує схема, за якої нібито збиткові банки ліквідуються, ховаючи під своїми уламками добру частину грошей вкладників. Зі сторони: ви — банкрут, вас ліквідувала держава і ви не маєте жодних зобов’язань перед юридичними особами, а з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб завжди можна вигідно домовитися, головне — бажання та фінанси. При цьому ФГВФО на своєму сайті чорним по білому прописує, що не відшкодовує вклади юридичних осіб і вклади, розміщені на індивідуальних, більш вигідних, умовах, ніж звичайні (якщо вам, наприклад, платили підвищену відсоткову ставку). Недаремно казав німецький учений Швебель: «Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що віднині він просто пасажир, а кермо в руках у банку». Претензії до фонду ростуть, як і кількість судових позовів до нього. У будь-якому випадку, краще вберегти себе від фінансового краху, аніж потім роками намагатися відстояти справедливість у наших недосконалих судах.

Передплата на сайт-газету nr-logo

6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
90 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
180 грн
24 міс. Время доступа:
24 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
360 грн
30.12.2016 new-republic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Login form

[wppb-login]

×