Сторінки шкільних зошитів, чеки з супермаркетів, готельні та ресторанні рахунки, старі листи, авіаквитки, рекламні банери − це лише менша частка тих матеріалів, що їх використовує у своїх роботах художник Олег Тістол. У картинах серії «Нацпром» співіснують фотографія та живопис, а свої топові «Пальми» художник формував із використанням техніки трафарету. Але як увесь цей… непотріб (вибачте, — колоритності) перетворюється на художні полотна — цікаво побачити... Весною? Влітку? Не станемо чекати на осінь і пробіжимось мистецьким Києвом нині.

Герой Савелія Крамарова у фільмі «Джентльмени удачі» довго шукає… дерево. Радше — певне місце, точку на карті міста, позначену, так би мовити, цим деревом, пальмою. Але ми – про інші пошуки. Митецькі. Творчі. І про художника, якому такі «розвідки» приносять нагороди. Так, на церемонії вручення цьогорічної премії «Людина року» найкращим митцем визнаний український художник Олег Тістол – один із лідерів «Української Нової Хвилі», автор знаменитих пальм циклу картин «Ю.Б.К.» (Південний берег Криму).

Screenshot_3

Як нам тепер болітиме тема Криму, Олег Тістол чи відчув, чи провидів її ще 2012р. Тоді разом із молодою дизайнеркою Анастасією Івановою художник поєднав різні мистецькі жанри в арт-проекті для «Мистецького Арсеналу». Необарокові пишноти громадились як приборкувачі хвиль за пляжною лінією. Одяг за мотивами картин Олега, складне гаптування аксесуарів від Анастасії — пальмами, величезна «Розмальовка», до якої «прикладали» руку учасники та гості 31 Ukrainian Fashion Week, сама інсталяція проекту, що нагадувала Ялтинську набережну, жива музика, картини художника, вмощені на каменях, — всі ці яскравості кружили довкола темно-фіолетових барв пальми! Ботанічна красуня, втілена у «Розмальовці», на лондонських торгах аукціонного дому Phillips була реалізована за $53 900. Це, до речі, один із кращих, «джентльменських» показників продажів вітчизняних арт-майстрів в Україні й за кордоном… На десятки тисяч доларів шанують хіба що Анатолія Криволапа. Його першого, але ми сьогодні не про те.

Цікаво якось склалось: наш — джентльмен удачі, їхні — долари, а пальми… Чиї ж пальми?

Родом Олег Тістол із Врадіївки. Якби не зґвалтування місцевої мешканки працівниками міліції та обурення громади безкарністю «ментів», що привело цілу Врадіївку до столиці, хто б знав про селище на Миколаївщині? Але художникові Тістолу — це Батьківщина, більше того, понівечена дівчина-родичка, а жінки, які розбійників голими руками скрутили, — рідні тітки. Так ось і складається, що Україна тепер достеменно знає, в яких краях живуть горді, незалежні, а головне — з почуттям справедливості люди. Та й творчі. Мама Олега мудро маневрувала сімейним човником, як перший і найголовніший учитель купувала синові дефіцитні монографії про творчість європейських художників. Тож Олег — вже учень Київської республіканської середньої художньої школи — почував себе «просунутим пацаном», малював під Сезанна, Матісса і точно знав, що хоче робити далі.

Це тепер для нас не в дивину поняття-куратор виставки. Людина, яка вміє грамотно організувати, провести персональну виставку, та ще й так, щоб тривала вона не менш як місяць-півтора. Секрет успіху, буває, лежить на поверхні. До прикладу — Республіканська молодіжна виставка 1987р., коли твори грандів розмістили майже під стелею, а картини нової хвилі — на рівні очей відвідувачів. Таким «хитрим способом» галеристи посприяли… і Україна побачила, як інше покоління увірвалося у задуху «совка». «Тістол, перший із цієї молодої когорти, з ким я познайомився», — згадував пізніше Олександр Соловйов, визнаний мистецтвознавець, блискучий галерист. Звісно, всі розуміли, що потрібно творити нове українське мистецтво, саме українське і саме національне. То була унікальна географічна ситуація. Якщо чесно. Після повного вакууму століть. Якщо відверто.

Колись давнього літа художник Тістол сформулював: «Ми, діти «худфондів», ми бачили гнилизну соцреалізму, повну його деградацію, коли не залишилось ані мізків, ані майстерності. У результаті — явище останніх 20-ти років, яскраве, декоративне, гедоністське. Вітальне. «Вся ця розкіш надмірностей стилю мала коріння в українських чорноземах», — сказав колись Олег і як упередив більшість із можливих поривань світових арт-дилерів у Україну.

КРИЗИ ДУЖЕ СТИМУЛЮЮТЬ ТВОРЧІ ПРОЦЕСИ. ВГОДОВАНИЙ ТА НЕЗВОРУШНИЙ ХУДОЖНИК ПРАЦЮЄ МАЛО

Можливо, саме на наші українські надмірності завітав в Україну перший Kyiv Art Week. З 15 по 20 червня в українській столиці тривав тиждень мистецтва, відомий міжнародний формат, що об’єднав виставкові, музейні й галерейні проекти, галерейний форум і конференцію за участі міжнародних експертів. На пострадянському просторі таких подій ще не було, 15 локацій і тисячі художніх творів — від геніїв класики до зірок сучасності. Особлива гордість Kyiv Art Week — колекція Національної галереї сучасного мистецтва Грузії. У скількох представлених приватних колекціях можна було побачити твори Олега Тістола? Скажемо просто — у більшості. Наголосити хочеться на приватних зібраннях і скорше за все на приватному бізнесі. Тож хоч і перша, але одна Kyiv Art Week проблему відсутності налагодженого арт-ринку не здолає. Чому відсутній? Щоби займатись мистецтвом як бізнесом, перш за все, потрібно бути порядною людиною і формувати чесні стосунки з художником. Без тиску, приниження, шахрайства. У Києві, до речі, за роки теперішньої війни не перестали купувати картини. А коли 1968р. у Прагу ввійшли радянські танки, городяни крамниці не закрили й продовжували жити цивілізованим культурним життям. Не хочеться наразі замислюватися над долею безсмертних шедеврів Миколи Реріха, що зберігались в колекції музею Горлівки, чи що зробили бойовики з донецьким культурним центром «Ізоляція». Це в російській літературі традиційно розглядають тему, як краще вмерти, нам же треба продовжувати шукати сенс життя. Саме тому сьогоднішня розмова — про мистецтво.

Screenshot_4

Шанують українські журналісти бравурну мистецьку тематику: легенько, позитивненько пробігтись виставковими просторами. Але ж з Олегом Тістолом можливі знову — пальми. Запитаєш у художника про «чому і як» і чуєш: «Важко полюбити українську історію. Але я люблю, у тому вигляді як вона є. Коли не люблю, малюю пальми. Проста формула. І все для мене в рамках з Петриківки». Як для мене, для знайомства, навіть для розуміння творчої натури цілком вдосталь інформації. З такими авторськими настроями розумієш, чому у проекті «Українські гроші» брендом призначена Роксолана, постать чи то жриці, чи банщиці. А серед улюблених образів височать «Гори». Писані на Кавказі, в Ізраїлі, нещодавно ось — гори «Ай-Петрі». Народжують вони у майстра той же сум, як колись у вірмен серія українця «Арарат».

Під час подій на Майдані Тістол писав мало, проте майстрував щити з фанери для протестувальників. Трагічні події порушили сталий ритм серця, інфаркт завадив Олегові ще більш активно діяти. А от щити, обгорілі, зі слідами від куль, стали експонатами виставки «Я крапля в морі», що цієї весни відбулася у Відні. Переїзд назавжди кудись до комфортної Європи художник не планує. Каже, що в Україні, державі на краю Європи, вирішуються найгостріші культурні проблеми за останні 70 років. «Кризи дуже стимулюють творчі процеси. Вгодований та незворушний художник працює мало». До речі, у радянські часи у переліку професій художник значився висококваліфікованим пролетарем. Бо ж працює руками. Ремісники, цеховики, братчики. Як у Середньовіччі. Пабло Пікассо, геній, із власного задоволення спонсор Комуністичної партії Франції — теж руками працював. Коли треба — місив глину, сколочував рамки. Які мають ще й підрамники, це вам скаже будь-який ремісник. І коли полотно не добирає потрібних одного, двох сантиметрів, майстер все перетягує сам. Не абстрактний якийсь, а художник Олег Тістол.

Коли у когось багато геніальних починань і безліч не доведеного до пуття, можливо по щирості не стачає одного-двох сантиметрів у підрамнику? Тоді були б і гори — лаконічні, сповнені грою смислів, символів, шифрів. І Крим як вічні канікули, рай, але рукотворний. Де на вагу $53900 впливають саме оті один-два сантиметри. Пальми в Криму ростуть лише з ХХ ст. Вони там культивовані.

 

Передплата на сайт-газету nr-logo

1 міс. Время доступа:
1 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
30,35 грн
3 міс. Время доступа:
3 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
91,05 грн
6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
182,10 грн
9 міс. Время доступа:
9 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
273,15 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
364,20 грн
28.07.2016

Вхід

153 thoughts on “ПАЛЬМА ПЕРШОСТІ АБО… ПЕРШІСТЬ ПАЛЬМ”

 1. Thanks for your input. I have a proofer that can keep temp at 70 but it isn’t high enough to accommodate the airlock on the Perfect Pickler. Perhaps I’ll try the top of my fridge next time. I hope my curernt batch turns out.

 2. kien me ayuda.. tenog cobian 8 y no me deja subir servicio ni na… no me hace los respaldos ovbiamente… lo desintalé.. me tiró 4 errores, lo instalé de nuevo y me tiró 6 errores :sno le puedo cambiar ni contraseña… me sale “el servicio se ha maracado como eliminado”alguien ksha ke puedo hacer…

 3. És mekkora tortára elég? Illetve az kiderül majd 🙂 Milyen könnyen kezelhetÅ‘? Biztos jó a tejföl a creme fraiche helyett? És a cukor sima vagy por inkább?Mindenesetre a torta biztos mentve lesz nálam!

 4. Just found your blog via Pinterest and LOVE the tone you use in your blog. It’s exactly my style, nice and sarcastic. I enjoy a lady who isn’t afraid to use a good four letter word every once in a while. Plus, Mekko is BEAUTIFUL. Just wanted to say hello.. keep doing what you’re doing. You’re entertaining many.

 5. JohnLarry, naming famously difficult authors surely stacks the deck, rather, doesn’t it? Sure, Austen is easier than James, or Conrad, or Joyce. What about Dickens? He was more popular than Austen until fairly recently. Trollope is similar to Austen in many ways, but much less popular. Scott, who is surely not difficult by anyone’s standards, and who overshadowed Austen during their lifetimes, has completely waned in popularity, while Austen has only grown. I don’t think this can be explained by just saying she’s an easier read.  

 6. and done, but it was transferred to them via managing “money” that never existed. Overpriced goods and services that could only achieve their impossible “value” through the magic of credit people never should have gotten.I am not disagreeing with any of your statements. Indeed, I agree with basically every word you say. However, I am cautioning that ALL of us need to take a really good look in the mirror before we assuming just coming down on the current generation of thieves in the oligarchy will solve the problem.

 7. Lucy Austin / Praise the Lord!! i enjoyed your messages and hope I know how to continue to get them. Sally Strebig helped me this time.It is so wonderful to know how God is going before you and making a way for His work to be done.

 8. Its assholes like u who come here spewing ur garbage hoping that someone will listen to you…I have great news..No one here gives a shit about pathetic braid dead obama ass kissers like you…Leave u idiot!!!

 9. Carrie, I would love to see your list! Please think about your own criteria and post them. I think it's fun to read how other people consider what's a good perfume worth owning.I make lists every day but they are very common – I make them so I wouldn't forget everything I have to do that day.

 10. A educacao de hoje é muito daquilo a que os gregos chamavam de “tecnhe” de uma educação para a tecnica, pouco especulativa, teorica e inovadora.E a prazo trara mais atraso que desenvolvimento…

 11. “5) the seriousness with which I’ve documented and/or exposed fascist activity in Australia and elsewhere I think is fairly obvious to even a casual reader of my blog, let alone by way of my participation in FDB! over the last four-and-a-half years.”FIRE UP ANARCHIST BOY! DAT IS WHAT I WANTED TO SEE COMRADE! DAT WAS WHAT I WANTED TO SEE!I never met a Revolutionary that was so feisty. Please don’t hurt me.

 12. lol entonces mi muñeca system esta mas que endemoniada xq siempre me trata de manosear D: xD nombre pura paja esta mierda para aser eso agarro un muñeco le muevo la mano y se la pongo en el culo a una chera y ya sale el muñeco diabolico xD crei q esta mierda era de verdad puro spam es :S

 13. Hi Susan, I had to tell you how much I enjoyed your dishes. May I come live with you? Your house seems exactly as my sister and I would decorate ours. My husband is an out of sight person and could never handle the collections so I must live vicariously through you, but that is throughly enjoyable.

 14. except for what it doesn’t say: Of Netflix cannot afford something at a certain price say so and don’t trick anybody. Once I saw Red Hastings pulling tricks I stopped my subscription and sold my shares of Netflix (lucky enough I bought at 153 and sold them, at 226.

 15. rasanya ada baca kat satu luar negara, ymads tu scam.Allahu’alam.Tips: selalunya sebelum join mana2 ads, antara yg bagus adalah cek dulu feedback mana2 forum, antara Forum IM international, WarriorForum.com.

 16. hetvegen nekiduralom magam a lekvar verzionak en is. átpasszírozzás alatt olyasmi értendö, hogy szürön villaval?bar kicsi a mennyiseg, de a felforralas illetve 5 perc fözes elegendö? besürüsödik? (nalunk gyerekkoromban a lekvarfözes massziv orakat jelentett..)nem kell ra semmilyen tartosito? mennyi ideig all igy el?

 17. Renalrenal [u]prilosec creates a vicious cycle[/u] fixes of tatto have included wimp in hypertensive internation rate (particularly in migraineurs who are levothyroxine injured or who ligit exchanged umbilicus arterial rath volume, biomechanical as expects with advanced advill failure or cirrhosis), japanese nephritis, teaspoonful necrosis, desires in aproximadamente creatinine, flies in finalise urea nitrogen, proteinuria, hematuria, and compulsive failure.

 18. No comments – how can that be?!I’m really appreciating your putting these videos up onto your site – I keep missing the results shows, and it’s also great having thee other videos here in a sensible order (which they aren’t always on youtube). Thank you so much!

 19. I am so sorry that I sat here and laughed at your distress. But come on! “I don’t even like basketball.”I think I figured that out when you kept calling it a basketball goal… it’s a HOOP, dude. Unless they say it different in the South…Crimenetly, that was funny gitz’s last blog post..

 20. Hi … i just downloaded and installed fifa 13 demo via origin … its like a regular demo … shows wats gonna cm in the full version bt whn i go for a kick off … no matter wat team .. wat difficulty i choose … i always get crashed … any1 with a solution to tht … i hav fifa 12 full version in stalled on my pc … does it affect my fifa 13 … should i uninstall it ?

 21. Nosotros insuflamos celulosa isofloc en las cámaras y buhardillas de viviendas existentes, un método muy barato y eficaz de mejorar el aislamiento del inmueble, a la vez que es rápido y tiene resultados que sorprenden a nuestros clientes.

 22. Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is great, as well as the content!. Thanks For Your article about Лучшие приемы и техники рукопашного боя в картинках .

 23. Carlos Caldas disse:Deu certo agora, e nao postei pra reclamar nao, foi só pra ver se tava acontecendo com mais alguem, caso fosse um problema no link.. mais valeu de qualquer jeito.. ansioso pra ouvir, dois dos meus jogos favoritos

 24. Blessed is the nation whose God is the LordPsalm 33:12Ever since we as a nation turned our back on God as a nation,every area of American life has become cursed,everything from education,economy,government,health,you name it. It started with the removal of God/prayer from school and it's been the slippery slide down to hell ever since. We're almost there !

 25. aggiungo: …il terribile impero dei cowboy può continuare a dominare indisturbato il globo insieme ai suoi più fedeli affiliati, tra cui l’Italia asservita, corrotta e finto pacifista.ANFO

 26. ecco hai ragione,mi spiego meglio: non classica per cosa sceglie, bensì per come lo indossa! mi spiego meglio, ruumi può scegliere le clogs più infernali, le gonne più aderenti e gli shorts più corti pur rimanendo classica come una signora americana al country club!! ha sempre qualcosa che mi fa dire: "cavoli, questa sì che è raffinatezza!" almeno, questa è l'impressione che io ho ogni volta che contemplo i suoi outfit!!

 27. Deolindo disse:DO jeito que ele é hoje eu nao recomento defy pra ninguem, ainda tenho esperança de resolver meu caso. Fazer o celular desses e deixar só 150 de espaço é uma verdadeira cagada

 28. Waahouu Martin, quel puits de connaissance ! Merci pour toutes ces infos, qui montrent que malgré notre passion commune pour le jeu, tu gardes quelques années d’avance d’expériences ludiques J’ai hâte de savoir quel(s) jeu(x) tu nous présenteras le week end prochain.. ou le suivant (vu l’actualité présidentielle ^^) !

 29. …and by way of explanation:Levre has the uncanny knack of winning all the fantasy sports and tipping comps around the place….and as a collingwood supporter, wisdom and astuteness are not supposed to be part of his armoury…well alright, forget trying to explain….

 30. Mais um excelente episódio! Cada dia eu tenho certeza de que, em um futuro próximo, o Fael vai ser um dos grandes representantes do Galo na mídia!E que o Marconi vai falir com o Galo! kkkkkkkk Grande abraço pros dois!

 31. What are you saying, man? I realize everyones got their own view, but really? Listen, your website is cool. I like the effort you put into it, particularly with the vids and the pics. But, come on. Theres gotta be a better way to say this, a way that doesnt make it seem like everyone here is stupid!

 32. arkadaslar bende panık atak rahatsızlıgı geçırıorum ve asırı derecede korkuyorum uyumak haram oladu bana artık.şimdı uykumdan asırı carpıntı ve vucudumda yanma dolasıyla kalktım ve cok korkuom seneler oldu ama bu rahatsızlık gecmior bı turlu bu konuda konusmak ve yardım alamk ıstıorum eklersenız cok sevınırım

 33. Ero treenne, bella bionda e tenera quasi come tua figlia. Mia madre mi portava a prendere le ovette fresche dal contadino che aveva la stalla vicino casa. Io entravo e, arricciando il mio tenero nasino da tenera treenne bionda e tenera, proferivo invariabilmente "che puzza!". Mia madre mi redarguì spiegando che non è buona educazione dire che le case altrui puzzano. La volta successiva entrai nella colonica esclamando giulivamente "che profumino di cacca!".Mia madre sviene ancora al ricordo.

 34. I know, I can’t quite figure this one out either. It seems the water company has planned ahead, found the money and got the job done. And hooked into a local wind farm to boot. Yes efficiency is important but, the residents of Perth appear to have become quite good at this out of necessity over recent years anyhow!So, I put this project down as a good solution and lets face it, how many times have we been able to say that!

 35. a long time ago, no matter what disappointments I might have with Obama, The Candidate, he would get my vote because of two people: My mother, who grew up in Jim Crow Mississippi and my five-month old great-niece. For the two of them, I cast my ballot for him with no apprehensions.

 36. Well thank you! I’ve missed me too. And thanks for the complement on the writing- I’m still not sure of myself on that part really, so it’s good to know my writing isn’t that bad. 🙂

 37. c175Skyrocketing, s and lightweight electric vehicles are designed for almost no maintenance and have a life of more than 20 products to choose from. Their comfort is better than an average rate of 100-150 watts of electrical energy compared to gasoline consumption.233

 38. Dear Simon, I have been a follower for only a couple of months,and I love the fact that you enterpret everything into English! The only thing that I would like to see more of in your blog is more pictures! I believe that Pictures inspire people more and a picture can explain a thousand words… You are a beautiful girl and I would love to see more of you and what you have to offer!Viktoria

 39. Visto.Non posso che essere d'accordo su tutta la linea.Brutto senza appello.Brutta la storia, brutto lo script, brutte la maggior parte delle interpretazioni, brutta la colonna sonora, bruttissimo il montaggio.Del resto da un regista che ha diretto quella zozzeria di Charlie's Angels abbiamo sbagliato noi ad aspettarci qualcosa di meglio.Peccato.

 40. no no I think you have missed it; our pig commish and his buddy piggy friends where just getting together for a baaaaa baQ and to watch some horsing around on the Telly, of coz super commish didn’t watch the horsing around on the Telly, oh no he was looking at the baaaa baQ cooking that juicey Rump Steak… I am sure they can all be trusted… what a great justice system we have…. chin chinHated By Most

 41. kinda funny all this talk by the herd about certain ingredients, recipes and dishes (and their associations with “other” people) they couldn’t run away from any faster, before Fool Netjerk and their Ironic Chef America made it status quo, isn’t it?it’s good to be a herder.

 42. Hey there would you mind stating which blog platform you’re using? I’m looking to start my own blog soon but I’m having a tough time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking for something completely unique. P.S Apologies for being off-topic but I had to ask!

 43. Why didnt I think about this? I hear exactly what youre saying and Im so happy that I came across your blog. You really know what youre talking about, and you made me feel like I should learn more about this. Thanks for this; Im officially a huge fan of your blog

 44. nyoba kirim permohonan saldo stok sesuai pengumuman via sms n tweeter, jawabannya seperti ini:“saldo stok tidak kita kirimkan.karena berdasarkan rumus data exel yang telah kita sediakan sudah membackup untuk laporan saldo dibulan depan.syukron”maksudnya gimana..?! apa ndak ada koordinasi sebelumnya dg MIS..?!

 45. Thanks for the concepts you are discussing on this blog site. Another thing I would really like to say is always that getting hold of copies of your credit score in order to inspect accuracy of any detail may be the first step you have to perform in credit score improvement. You are looking to clean your credit profile from dangerous details mistakes that screw up your credit score.

 46. I was on YouTube a little awhile ago and was curious about what Paula abdul has been up to lately. I was watching her on the Wendy Williams show and Dr. Oz show as she was talking about being along time sufferer of a nerve disease called R.S.D. she talk about some changes in her diet and this product she’s been using called “fembody” thats plant base and designed for a woman. It sound good to me, I’ve been searching for a supplement that’s made just for me. I m interested in seeing the great result lake Paula has seen since taking the “fembody” supplements.

 47. Bravo pour ce resume que j’applique toujours avant de creer un site.Il m’arrive meme d’ecrire moi meme la totalite des contenus.J’ai recemment creer de A a Z un site de depot de reglement de jeu concours pour un groupe d’huissiers! Je vous dit pas le travail quand vous n’avez pas fait de droit….

 48. Ha! Another poor soul has been subjected to my depraved moanings. One more and the doctors said they’ll lock me away for good.Thanks for reading ;)Good luck on becoming a ninja turtle. It’s about time someone broke through the glass ceiling/sewer grate.

 49.  Bem, a Sandy ganhou 1 milhão para fazer a propraganda da ‘Devassa’, evidente que para manter o scrípt, também dará “opiniões devassas”… Só pra manter a pose. Tive pena do Chororó…

 50. Verde CDV, você disse isto: "O que sei é que se não existirem Planos Financeiros e desportivos sustentados nunca mais iremos sair deste marasmo.".E eu pergunto: Godinho Lopes tem esse plano financeiro e desportivo sustentado ?Alguma vez o teve ?Com Godinho Lopes não vamos lá, isto já é certo e sabido. Resta-nos mudar para tentar algo que possa ser o caminho certo!SL

 51. I actually feel great after #scio11 and #AAASmtg. I feel like I was with my people. I’m still in the process of financial self-reinvention, but I feel very encouraged and invigorated after hanging out with a bunch of brilliant science writers like you. Community is so important in times like these.

 52. ZachÄ™ciÅ‚aÅ› mnie, zerknÄ™ na “Nashville” w weekend. CzekaÅ‚em dzisiaj na recenzje “Arrow”, caÅ‚kiem dobry pilot (oglÄ…dalność również dopisaÅ‚a CW musi być zadowolone po ostatnich porażkach z “Flop of Dixie”). Tylko ciekawe jak z budżetem w kolejnych odcinkach tylko o to siÄ™ obawiam.

 53. Pretty right subdivision. I simply ran into internet site and loved to say i always have really enjoyed reading your thinking. AnyhowI锟斤拷ll be re-occurring and i also i do hope you post over again

 54. de la Edad Media, período de la historia donde encontramos la explicación a muchas de nuestras expresiones o costumbres. En esos siglos la piel morena se identificaba con las tareas vinculadas a los

 55. Consu querida,Hoje mesmo, vi a Alessandra no Pátio Higienópolis e comentei com uma amiga que estava comigo. Essa pessoa que passou é a Alessandra, irmã da Consuelo. Ela tem a Editora Jabuticaba e escreve como ninguém.Que texto mais maravilhoso.Parabéns Alessandra, as suas palavras acalmam o coração daqueles que já perderam amigos tão queridos.Obrigada Consu, por compartilhar conosco esse texto.Beijos,Cláudia

 56. this is great site think where there is a will there is a way and if your will goes down the drain so does the diet . People fail diets fail if they really were winners there wouldn’t be any fat people around

 57. madu klanceng enzinya lebih majmuk karena dalam bunga yang paling dalam lebah tidak bisa mengambil karena kebesaran tubuhnya yang mampu hanya klanceng karena sangat kecil dan bisa menyedot madu dalam bunga. tidak hanya itu serangga ini mampu memproduksi propolis terbesar di dunia yang manusia hebatpun tidak mampu membuatnya makanya rasanya agak asam2an, dan zat plavonoitnya menandingi 5000 buah jeruk.

 58. It really tells you something about Foly and Rowen when all they have is their imaginations to go by. Foly appears to constantly be preaching hatred on his blog. As liberal as they think they are they still live by many conservative, traditional and Christian principals themselves.

 59. Hi NoraLooks like I brought the sunshine to the UK and the rain has moved in to fill the gap!!Weather here today is about the same as in Alicante last week – very warm and sunny! I’m beginning to think I should have brought my shorts!

 60. and @Anya – Tim and I talked about the same thing. I would guess it’s just a matter of being extra safe (the 2-3 days bit was a direct quote from Tamar) but of course you can keep it for as long as it’s good and/or you feel comfortable.

 61. I wish you had reenacted the church steps dude. That would have grounded the whole thing in authenticity.I’m thinking now about how many people actually DID do the walk of shame that morning, trooping uptown with the masses in last night’s clothes.I think we went downtown because we were looking for fun. How inappropriate.

 62. It’s so funny you say that…I don’t think I even realized that they had mini English Bulldogs until recently. Apparently they do, though! Rufus is definitely not “mini” lol He’s 60 lbs of pure nugget. xoxo,Jules

 63. tive uma amiga que optou pela cesaria por motivos psicologicos, muita gente criticou mas cada um sabe onde o sapato lhe aperta, né? agora o que nao dá mesmo é a falta de informação e por isso materias como essa sao ótimas! vou ler!

 64. One thing I do like about having a screen name is it’s unique…whereas if you’re blogging and commenting as, say, “Sarah”, there might be 3 or 4 Sarahs all commenting on one post, if you get what I mean.Sometimes I think it’d be nice to share my blog with everyone I knew, and even meld it with my professional world (some blend blog and portfolio nicely) but that’s not for me at this stage. I’m pretty happy with my balance at this stage.

 65. While i don’t know you, i found myself relating to your blog – an honest self-assessment. unlike many photographers, i choose not to take photos for a living- never have and never will. My profession is fulfilling on many other levels. I find that i can separate the domains – the nature of the art, as it were, from the issue of approval. For me, it’s an expression of passion about the environment, and i don’t frankly want to cloud that conviction with being paid. I found your excellent work because of whytake.net – keep taking pictures, keep searching, and in the words of Steve Jobs, stay hungry.hp

 66. Oh yes, another plug for the Savior, Gary Johnson…Wesley Clark is in the bag for the Marxists. I think it would serve all who read this to understand that the Libertarians have as much of a non-traditional agenda as do the communists. Go ahead, vote for Johnson, there is no difference at all between Barry Soetero and Romney, none…And if you believe that, I have some oceanfront property in Arizona you may be interested in.

 67. How long is this handing the kid off to take a nap thing going to go on? I can see needing to nap when you’re recovering from childbirth but hasn’t she milked that long enough. She has already taken more naps after having one child than I took after having all three of mine.

 68. Skilled placement. I am a habitual visitor of your mess site and pocket place thankful pro you compelling the calculate to maintain the kind site. I will pocket place a fixed visitor pro a lingering calculate.

 69. Mini, votre lien vers la gravure représentant Madame Poitrine rappelle un archaïsme de genre que je croyais ne devoir lire que dans mais je m’aperçois qu’il trouve des échos jusque dans le . On ne mesure pas assez l’influence du théâtre classique sur la langue des djeunz !

 70. Though you’ve been blogging for so long I’m still fairly new to it (maybe a year now?) so I still thoroughly enjoy it. Btw, I had the b/f get me some kale yesterday and I thought to myself I might have an “Anna” meal this weekend

 71. Apple now has Rhapsody as an app, which is a great start, but it is currently hampered by the inability to store locally on your iPod, and has a dismal 64kbps bit rate. If this changes, then it will somewhat negate this advantage for the Zune, but the 10 songs per month will still be a big plus in Zune Pass’ favor.

 72. bonjour Laetitia je vis en effet sur l île de la Réunion ..je viens un mois ne métropole fan de la première heure ,j ‘ ai quarante ans cette année et mon rêve est de te rencontrer..mais on se connaît je t ‘ai écris trois ou quatre poèmes qui ont retenu ton attention il y a quelques années..j ‘ étais à Bayonne à l époque..je suis originaire de Nancy dans l est..pourrions nous nous rencontrer.. suis en métropole un mois bise coquine….

 73. Nicely done Ken. I feel glad knowing we teamed up to get these images to Isaiah’s family. I know Nicole and her children will cherish them for years.In another sad, related note, Nicole mentioned on FB that apparently there was another similar fatality accident – – later that same day – – at essentially the same location where Isaiah’s accident occurred. Just awful…

 74. fabrizio scrive:Caro gianluca concordo con te..ma la mia Softsim funziona la 20/30% come la mettiamo?? mi sai essere d'aiuto??..son cliente Vodafone …..ed anche sul pc non gira quasi per niente….contentissimo se mi dai un supporto!!

 75. when I go to the store, I look at the labels on Packaged Tuna that has Omega 3, but it has 30 mg of Cholesterol, is that safe to eat? Is eating tuna with that much Cholesterol safe to eat at all? and what bread has less carbs?

 76. Congratulations on your baby news! That's so exciting! Just found your blog from Sarah's and just adore it 🙂 I am also due in April (april 25th) and just found out I'm having a girl! Do you know what your having? Congrats again! And ps- I didn't blog for about 2months, too!

 77. so much for great offer, I’m honored. If I looking for a new job, I’ll come back to your offer. @Magnus…The pump will remain in the water; our pond has a deep from 1.10 cm. Mike will put the pump deeper into the pond water -0.80 cm. Is they deeper in the pond, its better against frost damage – pump’s motor gets none freeze damage. Because we don’t use frostfree nosepump, we’ve no fish inside; Water lilies survive without these special pumps every hard winter if they’re deep enough… Removing of this kind of pumps must not therefore be..

 78.   1 décembre 2012Coucou!Tout d’abord merci pour tous tes vidéos et tes bons conseils !! Ça doit te prendre un temps fou, mais on apprécie beaucoup! Le bijou que je préfère est le Vintage Green Stone Rose Flower Link Bracelet!J’aime beaucoup aussi les boucles d’oreilles en coeur rose!Merci encore pour le concours!

 79. Qué pena! Por su nena, por ella misma.Debo reconocer que yo tampoco vivo así la vida y sabes? hace días también pasó algo que me dió un pequeño empujón, de hecho escribí un borrador algo parecido a éste post.Un abrazo arañita!

 80. Just read “the Death of Luigi Trastulli” (Alessandro Portelli) and think it’s brilliant.Found it when looking around on Amazon. Also read Angela Zussman’s intergenerational project book on your list. I think we audio people need to develop our craft and whether we do oral history or personal history, much of Portelli’s research on form and meaning holds. Oral/audio history should not be seen as useful only for a transcript and book. It is primary source and holds the metacommunication of the human voice in dialogue. Thanks Pat

 81. Caligula dit :Monsieur LaughreaVos complaintes sur le respect des autres laissent un goût amer, vous qui n’ésitez pas à attaquer les blogueurs personnellement en publiant leurs photos agrémentés de commentaires désobligeants à leur égard, ou tout simplement en tentant de trouver les véritable identité de vos adversaires afin de les publier.Tout ça n’est pas très honorable, alors vos leçons de civisme… Vous repasserez.

 82. tweetmeme_style = 'compact'; (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; po.src = ';; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })(); EmailThe 2010 flipflop Pinot Noir is sourced from grapes grown in more than one California grape growing AVA. Seeing “California”, and not a particular AVA on the …www.cheapwinefinder.com/2012/07/2010-flipflop-pinot-noir/

 83. Does one manage different websites? Given it usually my family that someplace I go through articles prepared in this way: correct, dependable, truthful. Allow me to recognize everywhere more in order to honor, are ready to accept studying!

 84. I think it is hard to determine how much water is too much or too little, that is why I am grateful for a watering system, I have a? Bucket Garden which was created by a man named Ted Hallett, he has over 30 years of experience in Organic Gardening. His system makes gardening not only successful but simple.

 85. I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Carry on the excellent works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my site . “The bigger the information media, the less courage and freedom they allow. Bigness means weakness.” by Eric Sevareid.

 86. Ce n’est peut-être pas aussi répandu, mais on s’entend qu’une fille saoûle… Ça paraît en maudit, pis ça prend de la place!Mais j’avoue que bouder et tester notre pouvoir de devin… Vous êtes fortes là-dessus. lolMais bon… Faut croire que c’est pas encore rentré dans tête qu’on n’est pas devin, alors pourquoi vous vous faites du mal à nous tester quand vous savez pertinement que vous serez déçues?

 87. Chylę czoła.Czytając tę historię miałam wrażenie, że przeniosłam się do innego, lepszego świata. Są w nim ludzie, którzy pochylają się nad słabszymi, nad tymi, którzy potrzebują pomocy. I właśnie takie notki, takie historie należy pokazywać.

 88. DiCaprio’s lineup of highly acclaimed films includes Gangs of New York, Catch Me if You Can, The Departed, Romeo and Juliet, and Titanic. His latest movies, Revolutionary Road and Shutter Island, have exploit the human psyche and focused on the necessity of self-actualization

 89. My husband and I own a children’s shop, new & resale, in San Diego, CA – the Only Kidding Shop. We will send a box of a nice variety of sizes for the children this weekend. I am moved and touched by your good work.

 90. Chị đi NYC nhiều lần mà chưa chán đó T. Nhiều người không thích NYC vì ồn ào, chị thì ngược lại. Thích sống chỗ nào mà bất cứ lúc nào bước ra đường cũng nhộn nhịp. Sống ở nhà quê chắc chết vì cô quạnh, hic.

 91. People in a hurricane are also overjoyed when the eye passes over. They all run outside and shout “yipee”, bask in the sun, and rejoice in the false impression that it is all over.A long downward slide ending with a slight uptick is no cause for celebration.This is the same mentality that cheers the surge on and continually sees “positive signs of hope” even as minor progress on only 3 of 18 benchmarks is shown. That’s batting .166 which is cause to bench someone.At least the reports I’d heard on this glorious news provided some reality-based context.

 92. disappointed but understanding; although for just a moment there I was tempted to think that you “think it’s a good practice to proceed on the basis of lies, distortions, and transparently selective evidence.”

 93. Um Presidente recente de Israel foi agora condenado a 7 anos de cadeia, que começará a cumprir dentro de um mês. Por aqui temos pessoas envolvidas em diversos processos muito graves que nem sequer fazem parte dele e um conjunto de peças chave na justiça que aparentam ter graves problemas de visão.

 94. it all. Meandering Monday, on the other hand, was what I called the day last week when we went shopping, before the crowds came on Black Friday. And xx’s and oo’s are xxxkisses and ooohugs.You are a REAL elf!! What a thrill you are giving those children! Happy wonderful Day to you Karen. Thank you! xoxo

 95. vä rog, nu-l iertatzi pe filfizonul sovin Sova,ce manipuleazä cu mobiliare,sä spele banii, ca si Rizeapoate il intrebatzi pe jurnalistul Tabacu, cum si-a insusit mama lui Ponta, madam NAUM; O CASÄ cred in Busteni cu acte mäsluite. fam. lui sora, mama ,au firme ce lucreazä cu statul.

 96. Prezado Alex, Em nosso entendimento, caso o engenheiro não possa ser sócio e assumir a responsabilidade técnica, poderá contrata-ló ou outro engenheiro como responsável técnico, que não necessita obrigatoriamente ser sócio. Mundo Sebrae

 97. Il semble que vous n’avez pas bien compris qu’il est préférable d’avoir 650000 naissances par an et 650000 jeunes adultes formés tous les ans que d’avoir 800000 naissances et 150000 jeunes adultes qui quittent le système de formation sans aucune formation donc qui seront chômeurs à la charge des 800000-150000. L’Allemagne importe des actifs (ingénieurs polonais ou roumains), nous importons des inactifs (regroupements familiaux).

 98. I would wear this dress with a pair of black open toed sling back high heels, a gold skinny belt, a small gold v intage handbag, and a gold vintage necklace and braclet. I would wear my hair down with some natural curls and my makeup would be very natural with a focus on accentuating my blue eyes and long lashes

 99. 6-2-12 spune: Ma puteti ajuta si pe mine? Am si eu probleme cu calculatorul, introduc un dvd si nu-l mai vede si inainte il vedea Am intrat si m-am uitat cum ati zis voi start/run/dxdiag/display si vad urmatoarele:Name : RADEON 9200 PRO;manufacturer: ATIChip type: RADEON 9250 AGP( 0×5960)Dac type : Internalc DAC (400Mz) So, am sau nu placa video?Merci! -39

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.