Адміністрація сайту «Нова Республіка» гарантує конфіденційність наданих даних про користувача, які збираються автоматично (браузер, операційна система, вхід через соціальні мережі тощо), в т.ч. й ті дані, які користувач залишив добровільно при реєстрації на сайті. Оброблювані дані використовуються для поліпшення якості сайту, таргетування, інформування користувачів.

Інформація, зібрана про користувача, не підлягає розголошенню третім особам, крім випадків, передбачених законодавством України.

Надані користувачем адреси можуть використовуватись для надсилання технічних листів (відновлення паролю, нагадування щодо продовження передплати), відправки друкованої версії газети (за окремою згодою) та для розсилки новин.

Адміністрація сайту «Нова Республіка» зберігає всю інформацію, зібрану з використанням файлів cookies, у форматі, що не передбачає ідентифікації особистості. Інформація, що отримується через файли cookies, не може бути розкрита третім особам. Ця інформація не буде несанкціоновано передаватися третім особам.

Login form

[wppb-login]

×