На жаль, із кожним роком замість впевненості у своєму майбутньому українці відчувають усе більше розчарування. Свідченням цього є факт сумного лідерства України у скаргах до Європейського суду з прав людини. Отак ми хочемо євроінтегруватися з гангстерських позицій… Про Крим, Донбас і Коцабу – в інтерв’ю Оксани Щирби з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською.

Оксана Щирба: Ми живемо у нелегку, проте надзвичайно насичену історичними подіями добу переходу від несвободи, гніту, безправ’я до утвердження прав людини, поваги до гідності особистості, усвідомлення того, що людина сама відповідає за себе, за своє сьогодення та прийдешнє. Як і чи захищає Конституція нині права людини?

Валерія Лутковська: Українська Конституція у 1996р., коли була тільки прийнята, вважалася однією з найкращих у Європі; вона найбільш повно охоплювала права, зазначені в міжнародних документах. Причому навіть не копіювала якийсь документ, наприклад Європейську конвенцію з прав людини, а уособлювала у собі положення декількох міжнародних документів, що стосуються питання захисту прав людини.

Сьогодні практика деяких міжнародних організацій, які імплементують міжнародні документи в галузі прав людини, пішла далі і розвинула певні напрямки. Тому я абсолютно схвалюю ідею, що частину Конституції України, яка регулює питання дотримання прав людини, необхідно актуалізувати відповідно до практики Європейського суду з прав людини, Комітету ООН з прав людини. Тоді ми будемо мати на національному рівні більш широкий формат захисту прав людини.

Оксана Щирба: Як ми виглядаємо у сфері захисту громадянських і політичних прав порівняно з іншими державами? Більш чи менш розвиненими?

Валерія Лутковська: Якщо порівняти з більш розвиненими державами, то ми програємо, порівняно з менш розвиненими – виграємо. Але якщо говорити більш конкретно, у нас є певні проблеми, які закріплені на конституційному рівні, але недостатньо розвинені на рівні національного законодавства. Мова про конкретні законодавчі механізми імплементації конституційних норм.

Screenshot_5

Візьмемо, наприклад, право збиратися мирно. Таке право є згідно з Конституцією. Є і рішення Конституційного суду, яке конкретизує певні процедури його реалізації, але досі немає законодавчого механізму, як це право реалізувати. У зв’язку з цим ще два роки тому в нас була велика проблема, яка полягала в тому, що місцева влада починала створювати власні положення про те, яким чином на території певного регіону проводити мирні зібрання. За певний час людина мала повідомити органи державної влади про проведення мирних акцій, аби влада могла створити умови для їх безпеки або заборони шляхом звернення до суду щодо проведення тої чи іншої мирної акції. Тому виникла величезна проблема, коли ми пояснювали місцевим радам, що не можна встановлювати власні правила для окремого регіону і не можна діяти всупереч положенням Конституції.

На сьогодні ми так і не домоглися того, щоб парламент прийняв нарешті «Закон про свободу мирних зібрань», який би встановлював механізм реалізації цього конституційного права. Але існує проблема не лише з реалізацією цього права. Немає відповідних механізмів, встановлених законом, яким чином має діяти Національна поліція у випадку, якщо мають місце так звані контр-зібрання. Ось один із відомих прикладів. Є рішення Європейського суду з прав людини, яке стосувалося справи «Платформа «Лікарі за життя» проти Австрії». Тоді збиралися дві групи людей. Перша група виступала проти абортів, а друга – за. Відповідно, неприйняття державою позитивних зобов’язань стосовно обох груп, які реалізовували своє право на мирне зібрання в одному і тому ж самому місті, Європейський суд констатував як факт порушення прав людини на мирні зібрання. У нас сьогодні немає законодавчого акту, який би чітко визначав, як має діяти поліція, коли, наприклад, є група осіб, які хочуть провести демонстрацію «за» і водночас є інша група людей, яка хоче провести демонстрацію «проти». Обидві групи мають право на цю демонстрацію, але невідомо, як при цьому має діяти поліція. Є й інші підстави говорити, що нам потрібен такий закон. На жаль, його ще не прийняв парламент. Нам не вистачає політичної волі навіть з врахуванням того, що проблеми, які в результаті вилилися у події 2013-2014рр., виникли у зв’язку із тим, що у нас не було відповідної законодавчої заборони на втручання в мирні зібрання. Маю констатувати, що на сьогодні є приклади порушення права на свободу вираження поглядів, є проблеми з реалізацією виборчих прав. Нещодавно ми всі разом бачили пряму дискримінацію, яка відбулася, на жаль, під час проведення місцевих виборів, коли вимушені переселенці взагалі не мали можливості проголосувати – це при тому, що конституційне право у них є, а механізму реалізації цього права, який би дозволив їм прийти на виборчу дільницю і проголосувати, – не було.

МАЄМО СТВОРИТИ ЕФЕКТИВНУ, НЕЗАЛЕЖНУ СУДОВУ ГІЛКУ ВЛАДИ, ЯКА ПЕРЕСТАНЕ БУДЕ ЗАЛЕЖНОЮ ВІД ПОЛІТИЧНИХ КОЛИВАНЬ

Оксана Щирба: Вимушені переселенці з Донбасу і Криму апелюють до влади щодо невирішених проблем, у першу чергу житлових і працевлаштування. Більшість людей кажуть, що влада ігнорує їхні прохання та пропозиції. Сотні, а може, й тисячі переселенців не отримують соціальні виплати. Про яку силу Основного закону у цьому випадку можна говорити?

Валерія Лутковська: Я не думаю, що в Конституції України має бути зазначено про те, що держава повинна забезпечити кожну родину житлом. Це утопія. Щодо працевлаштування, то тут є різні випадки, але я би їх не узагальнювала щодо ВПО, тому що статистика свідчить про те, що серед тих, хто зареєстрований у центрах зайнятості, лише 5% готові працювати. Проблема полягає у тому, що в державі немає бачення того, що буде з вимушеними переселенцями завтра.

Теоретично з точки зору держави може бути два підходи щодо особи, яка вимушено залишила домівку через бойові дії: або ця особа має перечекати і після відновлення Донбасу, після повернення під українську юрисдикцію Криму повернутися назад. Тоді не потрібно створювати якісь шалені умови життя для переселенців, адже зрозуміло, що завтра люди повернуться на місце постійного проживання. За таких умов потрібно, щоб в особи був дах над головою та гроші, аби вона мала змогу перечекати, а потім повернутися на батьківщину.

Screenshot_6

Або є й інший варіант, коли особа вже не повернеться назад. Таких ВПО я знаю багато. І навіть якщо встановиться мир на Донбасі, буде відновлена інфраструктура, то у зв’язку з політичними поглядами деякі переселенці вже ніколи не зможуть повернутися назад. Їх потрібно інтегрувати у ту місцеву громаду, в якій вони знаходяться зараз. А інтеграція в громаду – це і місце проживання, і робота, і місце для дитини в дитячому садочку, і право проголосувати за місцеву владу.

У зв’язку з тим, що в держави немає стратегічного бачення та розуміння того, яким чином можна інтегрувати ВПО в місцеву громаду, й виникають ті проблеми, про які Ви кажете. Бо якби держава бачила майбутнє ВПО з перспективою принаймні на 5-7 років, то держава зараз би провела інвентаризацію з метою з’ясувати, чого не вистачає громаді, і де ВПО можуть допомогти.

Взагалі-то ВПО – це люди, які працювали, мають певний професійний досвід: хтось працював лікарем, хтось вихователем у дитячому садочку, хтось будівельником, хтось бізнесменом… Якби у ході інвентаризації держава з’ясувала, де зараз знаходяться ВПО, який професійний досвід вони мають, і як можуть бути корисними громаді, тоді б на державному, регіональному та місцевому рівнях були б визначені ті пріоритетні моменти розвитку місцевої громади, які б дозволили залучити ВПО до суспільного життя: для них би з’явилися робочі місця, вони б не відчували себе певним тягарем для громади, і громада би приймала їх. Є багато таких проблем, про які держава не встигає подумати, а у результаті страждає ВПО, громада, маємо конфліктні ситуації.

Оксана Щирба: Не встигає чи не хоче?

Валерія Лутковська: Це вже інше питання. Я говорю про необхідність національної стратегії щодо ВПО вже півтора року. На жаль, я не можу достукатися до тих, хто має розробити цю стратегію. Думаю, що простіше зібрати представників громадянського суспільства, сісти і написати. Але яким чином потім її реалізовувати? Адже це все одно має робити держава. Ми можемо написати сам текст стратегії, але ж її потрібно прийняти на державному рівні у вигляді закону. Нині є велика кількість підзаконних правових актів, які, швидше за все, погіршують життя ВПО, ніж полегшують. Національна стратегія щодо ВПО мала б задати певні норми, в яких би згодом уряд діяв і не міг би вийти за межі того, що вже визначено законом. А ще потрібна політична воля для її реалізації.

Оксана Щирба: Експерти зауважують: Основний закон у нас лише на папері, статті ігноруються та порушуються. Що треба зробити, аби діяла сила законодавства?

Валерія Лутковська: Є єдиний, визнаний в усьому світі механізм, який може реально захистити права людини. І це не омбудсмен, на превеликий жаль. Омбудсмен лише сприяє захисту прав людини. Але навіть найвищі акти реагування омбудсмена не є нормами прямої дії, це найчастіше рекомендації. Єдиний орган, який дійсно може захистити, – це суд. Але для цього суд має бути справедливим. В Європейській конвенції з прав людини є стаття, яка зазначає, що кожна держава зобов’язана мати ефективний засіб захисту прав людини. І кожен раз, коли Європейський суд з прав людини розглядає якусь справу, то щоразу з’ясовує, чи є ефективний засіб захисту. І ви можете побачити по українських справах, що найчастіше фігурують дві статті щодо порушення прав людини – це ст. 6 і 13. Тому в нашому випадку ми маємо створити ефективну, незалежну судову гілку влади, яка перестане буде залежною від політичних коливань.

Оксана Щирба: 4 лютого Європарламент ухвалив резолюцію, в якій засудив «безпрецедентний рівень» порушення прав кримчан, зокрема, кримських татар в анексованому Росією Криму. Правда, російська «влада» Криму заперечує факти порушення прав людини на півострові. Комісар з прав людини Мужнієкс закликав «владу» півострова припинити протиправні дії. Чи можуть заклики міжнародної спільноти зупинити Росію?

Валерія Лутковська: Це єдиний вихід, який ми маємо нині. Я можу вам сказати, що протягом 2014-15рр. ми спільно з представниками громадянського суспільства були майже на всіх асамблеях міжнародних організацій. Ми проводили паралельні заходи, щоб роз’яснити міжнародним організаціям, що відбувається в Криму, про утиски кримських татар, українців і чому ми вважаємо це порушенням прав людини. Ця величезна робота була зроблена якраз для того, щоб міжнародні спільноти посилили свій вплив на Росію. Тому що тільки так нині можна вплинути на Російську Федерацію в поєднанні з економічними санкціями. Тільки так можна змусити поважати Україну.

Оксана Щирба: Захист прав журналістів. Останнім часом це питання звучить дуже гостро, оскільки за свої законні права говорити і писати правду у будь-яку хвилину ми, журналісти, можемо сісти за грати? У таких випадках, які Ваші дії як омбудсменки? Чи до кого нам звертатися за захистом?

Валерія Лутковська: Не обов’язково можна сісти за грати, можна потрапити у список сайту «Миротворець». Мене у цьому випадку питання турбує більш широко, адже проблема у тому, що не лише журналісти можуть реалізувати своє право на свободу вираження думки, це стосується кожного. Ми не можемо отримати ту інформацію, яку ми могли б отримати, коли б журналісти були вільними. Питання на сьогодні дійсно є актуальним.

Є випадки переслідування журналістів за їх позицію, але якщо говорити про кримінальний процес, то єдина правильна відповідь, як захистити журналіста, може бути лише одна – звернення до адвоката. Професійна адвокатура – це єдиний орган, який сьогодні може захистити права будь-якої людини, у т.ч. і журналіста, в кримінальному процесі. Крім того, з цим пов’язано питання справедливого судочинства і справедливої судової гілки влади.

Оксана Щирба: Прокоментуйте, будь-ласка, ситуацію з журналістом Коцабою. Чи є ще можливості звільнення в’язня сумління? Хто відповість за таку наругу над громадянином?

Валерія Лутковська: Прокоментувати я її можу як людина, яка займалася цим питанням у межах своєї компетенції, тому що згідно з новим Кримінальним процесуальним кодексом в Уповноваженого з прав людини немає жодних повноважень у кримінальному процесі. Журналіст Коцаба знаходиться в умовах ув’язнення, відповідно ми регулярно моніторимо дотримання його прав в умовах слідчого ізолятора. Ми листуємося з ним, відповідаємо на його звернення, намагаємося відреагувати якомога швидше. Крім цього, моніторимо той процес, який відбувається стосовно журналіста. Тобто, представник Уповноваженого кожного разу присутній у судовому процесі.

Такий моніторинг проводиться з декількох причин. По-перше, я отримую дуже багато скарг щодо того, як несправедливо поводиться суддя під час засідання. Щоб реалізувати свої звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, мені потрібно, щоб моє подання було обґрунтованим. Але це зробити без присутності на судовому засіданні представника омбудсмена неможливо. Тому у таких резонансних справах він, зазвичай, присутній під час суду. Суддя це знає, ми не приховуємо. По-друге, ми отримуємо дуже багато міжнародних запитів. Щоб реагувати на них, ми маємо знати, що відбувається у судовому процесі.

Більш детально коментувати цю справу не можу, тому що вона розглядатиметься в апеляційній інстанції і впливати на судовий розгляд я б не хотіла. Але те, що справа пов’язана з двома аспектами: з одного боку з несправедливим судовим розглядом, а з другого – зі справою на свободу вираження поглядів, це дійсно правда.

Оксана Щирба: Т.зв. декомунізація проходить, як стверджують експерти, у більшовицькому стилі, зверху і без погодження з громадою. Типовий приклад – ситуація з Комсомольськом, Кіровоградом, багатьма вулицями в Києві, Одесі. Заборонена і компартія. Хоча не просто ліві при владі у багатьох країнах ЄС, але й комуністи засідають у парламентах… КПУ оскаржує в ЄСПЛ рішення про заборону – чи є майбутнє у цієї справи, як Ви вважаєте?

Валерія Лутковська: Судовий розгляд позову КПУ проти Міністерства юстиції продовжується. У зв’язку з цим перспективи визначити важко, бо я не знаю перспективи судового розгляду в Україні. Про Європейський суд годі й говорити. А щодо декомунізації… Так, у нас є декілька звернень щодо неврахування думки громади при перейменуванні вулиць чи перейменуванні міст, але я не впевнена, що можна говорити про порушення прав людини. Ми будемо думати, дивитися, чи зможемо відреагувати на ці сигнали.

Передплата на сайт-газету nr-logo

1 міс. Время доступа:
1 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
30,35 грн
3 міс. Время доступа:
3 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
91,05 грн
6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
182,10 грн
9 міс. Время доступа:
9 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
273,15 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
364,20 грн
30.06.2016

Вхід

126 thoughts on “В УКРАЇНІ ПОРУШУЮТЬСЯ ПРАВА ЛЮДИНИ. І НЕ ЛИШЕ НА НЕКОНТРОЛЬОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ”

 1. loved learning more about you….but i'm not sure you need any photo classes…your photos are amazing!thank you for thinking of me for your award. while i have an award free blog~ i do hope that who i am comes through my photos and words.many blessings to you~chasity

 2. THIS IS GREAT WEB FOR ME .JAGJIT SING IS MY FAVORITESGAZZAL SINGER. PLEASE…….KEEP COUNTINE THIS WEB SIDEAND I AM WAITING MORE IF YOU HAVE MONI BAIGAM GAZALSALLRECORD PLS SEND ON WEB. IAM WAITING…….FROM : RAOOFLOTS OF THANKS…….

 3. Porca trottola. Mi sono ritrovato in ogni parola della rece per nerd. E' un amaro risveglio, non sono il ragazzetto hipster che credevo. Mi sorge un dubbio atroce: sarò mica anche un fottuto geek?

 4. Exactly sea level is rising not declining. Although all the three participants has highlighted advent severe problem Bangladesh is going to encounter due to climate change but it would have been perhaps relevant if they would have also mentioned how to address the problem. I think major players who are responsible for this should commit to take steps to deal with it.

 5. I really like your website.. quite wonderful shades & theme. Did you create this web site yourself? Plz reply back again as I’m looking to create my own weblog and would like to know wheere u acquired this from. many thanks

 6. · I went into Doll House for a Sherri Hill dress and I had the worst time. The staff was rude and no help to me they made me feel as if I didn’t belong into their store. I well never return there and I am glad I didn’t purchase my dress from that store.

 7. – a może te drogi sÄ… tylko pozornie rozÅ‚Ä…czne? Można być sobÄ… i mieć wkoÅ‚o siebie fajnych ludzi, niekoniecznie bÄ™dÄ…c „takim jak wszyscy”?VN:F [1.9.22_1171](from 0 votes)

 8. Lovely choice, POLT. Many thinkers have voiced the same thought over the milennia: Rumi, Krishnamurti, Tolstoy, Nietzsche… It has even been repackaged for the New Age set by the Eckhart Tolles, god love ’em.But it’s what any good biologist knows: death is here in the midst of life, an essential partner. It is not a separate phenomenon.Hence what the thinkers mean when they say, “Die now (before your physical death)” meaning, embrace your totality. Then you are free.

 9. , and of course no one does, there’s always a remainder, something that doesn’t quite fit, that threatens his peace of mind. The idea that other minds exist unsettles him, he says, horrifies him. He’s learned not to trust the similarities between himself and others, he says. So he puts a buffer between himself and others, he says. What else can he do? he asks. Even an empty fortress is better than the alternative, he says, the awful strangeness of another mind.

 10. that, allow me say to you exactly what did do the job. Your text can be incredibly powerful and this is most likely why I am making an effort to opine. I do not make it a regular habit of doing that. Next, even though I can see a leaps in reasoning you come up with, I am not necessarily confident of just how you seem to connect your ideas which in turn produce your conclusion. For right now I shall subscribe to your point but trust in the future you connect your dots much better.

 11. قال تعالى: ( Ø¥ِÙ†ّ الّØ°ِينَ تَدْعُونَ Ù…ِÙ† دُونِ اللّÙ‡ِ Ù„َÙ† ÙŠَØ®ْÙ„ُÙ‚ُواْ Ø°ُبَاباً ÙˆَÙ„َÙˆِ اجْتَÙ…َعُواْ Ù„َÙ‡ُ) وقال ايضا : (Ù‡َØ°َا Ø®َÙ„ْÙ‚ُ اللَّÙ‡ِ فَØ£َرُونِÙŠ Ù…َاذَا Ø®َÙ„َÙ‚َ الَّØ°ِينَ Ù…ِÙ†ْ دُونِÙ‡ِ بَÙ„ْ الظَّالِÙ…ُونَ فِÙŠ ضَلالٍ Ù…ُبِينٍ) لن يستطيع اي بشر للابد ان يخلق حتى ذبابه ولو اجتمع الجن والانس. عدم تصديقهم بالقران هو ما دفعهم للمحاوله واضاعه اوقاتهم وجهدهم بدون اي فائده الى قيام الساعه..

 12. Wingnut Lack of Self-Awareness, Pt. 143,058 Truth Wins Out Mon, March 12, 2012 4:22 PM UTC Truth Wins Out Rate  Loading … Share (function() { var po = document.createElement('script');

 13. It would be hard to pick a single episode, but I definitely like the quilting shows the best. You make all the techniques accessible and you empower your viewers by making the project “do-able”. Thanks for all your contributions to the sewing/quilting world and best wishes for many more years!

 14. Re: 22 JJ – Realtors are similar to matchmakers who have suvived on variable commissions for centuries matching up the less disirable and less marketable people with each other. I don’t think people would stand a chance otherwise. Few men like me were ever chased by dozens of prospects offering their service for “free” year in and out. I am just lucky I did did not die from all of that price discovery.

 15. kann ich nur noch laut Knurren!Katze war nicht Dumm!!!;schon gar nich so “selten dumm” …wie du! …zur Zeit, mit deinen Komments,dum-rumm-bellst) !@AllIch liebte es sie anzubellen und zu jagen; und auch ab und zu, selbst von ihr gekratzt zu werden..-{ @Chief WiggumRakim ist NICHT Katze!Das würde ich sofort erschnuppern.PS. Unter uns Hunden, ist sowas wie der Hakka in diesem Video, “gang und gebe”.Wuff Wuff

 16. Hi, Neat post. There’s a problem together with your site in internet explorer, would check this? IE nonetheless is the market chief and a big element of people will miss your fantastic writing because of this problem.

 17. ‘within a decade’ is plenty of time to have hyperinflation, a global depression, or regional/global conflagration…I forgot to add, “…or all three”.And I’m someone who’s relatively sanguine about sovereign debt, even when it reaches absurd levels. Despite the fact that sovereigns are special cases when it comes to debt, sometimes the cost of default can exceed the cost of paying it back; especially if you can wangle some cents-in-the-dollar partial forgiveness…creditors do take haircuts sometimes, the smart ones price it in to their rates…

 18. ho bisogno di spoiler ragazze, io non ce la posso fare due settimane, ma quando esce qualcosa??qualche still? qualche clip? oddio che ansia…per la prima volta non riesco minimamente ad immaginare cosa potrà succedere, essere ad un passo dal delena è una cosa che spiazza troppo, come oltrepassare le colonne d’ercole, cosa ci sarà dopo? ansiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 19. After study a few of the weblog posts on your website now, and I truly like your manner of blogging. I bookmarked it to my bookmark web site list and might be checking again soon. Pls take a look at my website online as nicely and let me know what you think.

 20. Ok, mais je rappelle que ça parlait de générosité EN SÉDUCTION, pas une fois en couple! Ne pas qu’être centre sur sa petite personne, sans se donner la peine de voir vraiment à qui on a affaire…

 21. two very basic things up top: 1. it is not tech support and 2. please give us a log. You’d be amazed how many bug reports ignore this, making us think that many submitters don’t read any instructions we give them.Anyway, I’d describe the setup we have now as a work-in-progress. The automatic crash reporting was a big help in that it removed crashes from the bug stream. (Or put another way, the bug reporter isn’t a required source of info about crashes because the auto-crash-report system gets us so much data.)

 22. That's a great news!I was waiting to listen this kind of film festival since a long time. Thank you so much for sharing such a nice information. I will surely try to keep in contact on this site However i am going to bookmark this site for future use.

 23. Akkor most tessék reálértéket is számolni, s hogy az 1990-es 642 és a tavalyi 8491 vásárlóértéke hogyan is alakult :)Csak a kép árnyalása miatt: mialatt a bevétel a tizenegyszeresére nÅ‘tt (nyilván az infláció miatt is), közben a hiány tízszeresére.Osztán tessék csak azt a 2002-es évet megnézni, amikor a süllyedÅ‘ hajóról menekülÅ‘ pat… izé államférfiak mindent lenyúltak, amit tudtak…Azért se mondom, hogy “de én megmondtam”, pedig legszívesebben azt mondanám: “én megmondtam”!

 24. rdc | (12:31) NGADIOS OLINGI NINI? KENDE KOTALA BA TITRE YA SITE NA BINO CONGO MIKILI SOKI EZALAKA CORRECT? APART KOTINDA BATU NA HAINE? TIKELA BISO CESAR NGADI AZO PESA BISO BA VRAIE ENFOS BA VRAI DEBAT, BOKENDE NA BA SITE NA BINO YA DISTRACTION.

 25. Thanks for comparing yourself with perennial human rights violator, pseudo-communist China. You just saved me an awful lot of trouble. And you know full well that YOU are keeping the Palestinians from coming home at gunpoint. It’s not that they don’t want to come back or that it’s some new phenomenon.

 26. Sandro, obrigada pelo seu elogio e seu comentário, já que é raro! Me sinto muito lisonjeada!!! Outubro é uma época, está mais quente e as flores da primavera dão outro tom a cidade!! Quanto aos descontos, acho que você não vai pegar grandes promoções, mas não desanime já que os preços aqui são bem melhores do que do Brasil de qualquer forma. Boa Viagem!Manu

 27. You could certainly see your skills within the work you write. The world hopes for more passionate writers like you who aren’t afraid to say how they believe. At all times go after your heart.

 28. Hands down, Apple’s app store wins by a mile. It’s a huge selection of all sorts of apps vs a rather sad selection of a handful for Zune. Microsoft has plans, especially in the realm of games, but I’m not sure I’d want to bet on the future if this aspect is important to you. The iPod is a much better choice in that case.

 29. Murat Sönmez / 15 Mayıs 2012Serhat’a teÅŸekkürler. Özellikle en üstteki fotoÄŸraf çok güzel olmuÅŸ.GeniÅŸ program saat 14.00 gibi eklenmiÅŸ olur.Cevaplamak için giriÅŸ yapın

 30. I'm so jealous that you got to go to Coachella. Also, I love your Coachella style. It's so minimalist and casual – while a lot of girls use it as a reason to go all out hippie/hipster/bohemian/etc. It's kind of frustrating. But your style is so refreshingxo Sherrie

 31. Hoi Yvonne,Succes nog met de laatste loodjes! De cover is weer prachtig en de inhoud wacht ik al vol “ongeduld” af. Het eerste kookboek wordt nog wekelijks gebruikt!Groetjes Dini

 32. I think other web site proprietors should take this web site as an model, very clean and wonderful user genial style and design, let alone the content. You are an expert in this topic!

 33. Woah! I’m really digging the template/theme of this blog. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s tough to get that “perfect balance” between usability and visual appearance. I must say you have done a very good job with this. Additionally, the blog loads extremely fast for me on Opera. Outstanding Blog!

 34. I would like the old ratings box and recent comments box to be options for channel pages again. Please contact me regarding this. I have noticed that the MikeCampochiaro channel has the old ratings box, and I would like the two I mentioned above available again. The "recent activity" box pushes everything you say or rate out of the way to quickly, and is thus very irritating. Thank you.

 35. Racist? Absolutely. The CBC doesn’t care what egregious crimes (murder?) may have been committed by or with the approval of the AG. All that matters is his skin color (well, and party- I can’t imagine them rallying to the defense of a Republican black). It’s time we stopped thinking of ourselves as a nation of laws. We’re not, and it has never been more obvious than with this administration. Laws and the Constitution are OK with liberals as long as they support what the liberals want to do. Otherwise, they are just impediments to be breached or ignored.

 36. Rechtlich gesehen ist eine Versicherungsnehmer- Haltertrennung erst mal kein Problem, wenn du deinen Wagen als Zweitwagen auf deinen Bekannten anmeldest. Diese Trennung wird allerdings bei der Berechnung der Prämie mit berechnet. Manche Versicherungen machen das auch gar nicht mehr, nur in begründeten Ausnahmefällen. Grund: Im persönlichen Streitfall hat es oft Probleme mit der Bezahlung gegeben. Versuchen kannst du es auf jeden Fall. Gruß junile

 37. Glad you found the article useful. Keep in mind you don’t have to do it all in one day. If you do it over multiple days use something like human hair conditioner it should work just as well but no worries about having to wash it out immediately.

 38. Was ist denn an einer Strasse, ohne jeg­li­che Rad­ver­kehrs­füh­rung, radi­kal?Hat doch 30 Jahr im Rhein­ufer­tun­nel funk­tio­niert und funk­tio­niert an 90% aller Stras­sen in Deutsch­land.Ver­kehrs­zei­chen die dar­auf hin­wei­sen, dass man hier Rad fah­ren darf gibt es nicht. Irgend­wel­che Hin­weis­schil­der für so etwas sind Unsinn. Sie erwe­cken letzt­end­lich den Ein­druck, dass man nur dort Rad fah­ren darf wo sol­che Schil­der stehen.

 39. Thanks so much regarding giving us an update on this theme on your web-site. Please be aware that if a new post becomes available or if any changes occur with the current submission, I would consider reading more and focusing on how to make good usage of those tactics you discuss. Thanks for your time and consideration of other people by making this blog available.

 40. internet friends! I am giving away a $150 Visa Card and BARING MY SOUL, well, just my kitchen ineptitude while I was wooing my husband. Thanks to Laughing Cow and

 41. After examine a few of the weblog posts in your web site now and I actually like your means of blogging I bookmarked it to my bookmark web site record and shall be checking again soon Pls try my web page as properly and let me know what you thinkVA:F [1.9.17_1161]please wait…

 42. EW, I think I would have prefered for him to actually accept that he IS a prostitute. I don't like the idea of having sex with a person that would be so worried about his performance an "my" experience with him. I think the whole idea of a paying for a prostitute is to LEAVE all tha psychological bullshit OUT of the FUN!

 43. Ah, la Nouvelle Zélande, j’y suis allé plusieurs fois et cela a toujours été mon rêve de retourner y vivre! Grrr, je suis jaloux C’est vraiment un pays magnifique et les gens sont très sympas…Les jeunes français devraient se bouger: la vieille France n’a plus rien à leur offrir comme perspectives si ce n’est de payer payer et encore payer pour ne jamais rien recevoir en échange…On se moque d’eux!

 44. I have big thighs and butts.What exercises should i do to get slim thighs.I am actually worried because some exercises builds bigger thighs.What should I do to reduce them.Anything from physical exercises to stretching,or yoga,what exactly does it.

 45. Excusez ma semaine de retard, il me fallait bien ça pour tout lire…Et donc, il m’a semblé qu’on ne trouvait d’ores aucune part ailleurs qu’à gauche d’ et déjàDorénavant ayant déjà été fondu en un seul mot…(aucune part: nulle part, locution de l’arrière-pays mentonnais)

 46. Esses mineiros que enforcaram Tiradentes, atiraram nos paulistas em 32 e deram a eleição para o Mr.51 tem como ídolo um inescrupuloso vendido, que parece um mascate da própria cloaca…É uma pena, mas reflete apenas a imagem daquilo que são…Também é uma pena aquilo que terão que comer…AP

 47. I am genuinely caring the particular theme/design of your respective website. Do you ever come upon virtually any visitor match ups concerns? A handful of my website viewers have got hated my website not operating properly inside Ie yet appears fantastic in Safari. Have you got virtually any tricks to help correct this problem?

 48. ¡Woooo! ¡El primer comentario en el blog! Pensaba que nadie pinchaba en esta pestaña. Gracias por leerlo, gracias por escribir y ¡gracias por ayudarme a difundirlo! En cuanto a que estés en paro… qué te voy a decir… Que nuestra oportunidad saldrá antes o después. ¡Ánimo! ¡GRAAAACIIIAS!

 49. Válka Roseových:Za 7 let na MS Brno mi proÅ¡ly rukama desítky rozvodů (a sporů vyvolaných rozvody) včetnÄ› občasného “praní Å¡pinavého prádla”. Až pÅ™ed krátkou dobou jsem ale s jistým údivem zjistil, že v praxi lze “poslat manželku do konkurzu”. Abych nezapomnÄ›l: rodinné drama s D. Hofmannem a M. Streep KRAMEROVÁ VS. KRAMER by v uvádÄ›ném výčtu nemÄ›lo chybÄ›t.

 50. What a fabulous card–I love that you decorated the inside as well!! I also love how you found your inspiration–we live in FL so our trees do not change color. I miss that a lot! THANKS so much for joining in the fun and playing along with us over at the Paper Smooches SPARKS challenge;)

 51. Pos jo em decanto pel cabell llarg, la veritat és que mentre llegia el teu post, intentava pensar algun motiu pel qual m’agradin llargs,i no n’he trobat cap!! però m’agaden, suposo que és algu que et ve de petit.

 52. That is called a pico projector? It seems more like a regular projector to me. It seems too big to even hold in one hand. If you want to use a real projector try using AAXA p4-x projectors, or optoma’s pk301 projectors. This video is misleading.

 53. Hi we are going to be doing this tour at the start of Nov what time did you get back to Bangkok. the photos look amazing by the way this page sold me on wanting to stay in Bangkok for a couple of days on my way to Phuket so Thank you for sharing

 54. I have got one recommendation for your web site. It looks like right now there are a number of cascading stylesheet problems while opening a selection of webpages in google chrome as well as safari. It is running okay in internet explorer. Perhaps you can double check this.

 55. Winston: I don’t think that there is much justification for the US military unless it is “on the Marchâ€?.Well, exactly. You’ve just made the pacifist’s point.So, in your vision of the world, we would always be engaged in military action?

 56. the first tactics that a small business uses when beginning a marketing or branding effort.  Everyone has heard of the 80-20 rule. This common adage maintains that 80 percent of a company's bus…tomers. Whether or not this is precisely accurate can be debated, but it is fair to say that some

 57. Tu verrais ca comment ? Tsé dans un sens c’est propre à chacun et tout ce que ca demande avoir de bons criteres de sélections c’est bien savoir ce que l’on veut et ce que l’on ne veut pas sans pour autant avoir une liste trop longue…

 58. Figurati Fabri’, non era mica mia intenzione evidenziare un confronto tra attori (te e ferrara), infatti ho citato la parte del resoconto che cercava di spiegare ‘l’onda d’urto’,e quello che dici su ferrara e’ giusto, ma solo mostrare a Leo, quale sia la manifestazione (una tra le varie) di quella immensa forza morale, che e’ in grado di indimidire anche degli intellettuali molto, molto ferrati.

 59. I have a site that contains mostly North American content, but also has significant content targeted at other locations (UK and Australia mostly).The site is a .org. and is hosted in the US, so won’t have any of the IP address or domain hints for geographic location. It’s an established site, and I don’t want to artificially slice it into multiple domains.Instead, it would be great if I could supply some geographic hint in the form of a per page metatag. Allow me to specify locations, with a total weighting of 1.0 (so I have to prioritise). So UK:0.7,Ireland:0.15,Europe:0.1,World:0.05 as an example for UK targeted content.

 60. Why is it that some people believe that the “world” should care about things that they care about?Since when did the “world” lose the ability to decide for themselves what they care about?And how do 3 ignorant/attention seeking individuals bring anything to the world? All I see is ignorance and a little naivete.

 61. So many people get upset if they hear I dont want to vote for Obomney. This begins a dialogue on what has been happening in our government…. and after only a few words, their eyes glaze over and information stops passing through. SO VERY SAD!!

 62. sarkozizi, ça ne fait pas une élection»Ouarf ! Ouarf !Ça ne fait même plus un programme : le nain ne passera pas le 1er tour.«media corrompus»T’es méchant avec les potes : TF-one roule pour qui ? Et la carpette Puajadas ? Et bfm ? Et i-tele ? Et le fig’ ? ET PIS QUOI ENCORE ???L’est pas bonne, ton herbe…

 63. ok; i FOUND YOUR SONG: NOW YOU CAN DOWNLOAD A PART OF mATIA bAZAR’S sPANISH ALBUM ( IN THE FOOTER PART OF THE POST). BEST REGARD, AND I hope You can subscribe that Blog on you reader 8 i tip you google reader if you haven’t one, it’s easy and free).

 64. . My parents, who are in their 50s and 60s respectively would whole-heartedly agree as well. But being a chinese, I'm having a hard time cutting out rice from dinner meals. Somehow having oyster sauce kailan, steamed fish and sweet and sour pork on its own without rice is weird. I also prefer noodles over rice but I cant seem to just have dishes without the carbs. How do u overcome that?

 65. Hangpa tak malu ka org Pas, dulu kata haram perempuan jadi wakil rakyat, lani terhegeh-hegeh ikut Umno…Cis dasar cakap pembelit, penipu besar..Parti Islam konon, senang2 jatuh hukum, haram halal ikut rasa, ikut untung, gila pa…PAS (Parti Sesat)

 66. I love Minibots – such unique, edgy & gorgeous must-haves! My shopping list includes the Lychee spider t-shirt (would have already bought this if they had size 3 back in stock), the turquoise moroccan pouffe & one of the Mae Engelgeer Fest blankets.

 67. You are absolutely right. There is no genius to be found in Joyce Carol Oates. By the same token, your work is part of my narrative, particularly the aspects that do not overlap, which are the source of some comfort.

 68. dit :Do you have a spam issue on this website; I also am a blogger, and I was wondering your situation; we now have created some nice approaches and we are searching to exchange solutions with other individuals, be certain to shoot me an e-mail if serious.

 69. miles down the road. A six pack of beer is a dollar more there than at the grocery store 7 miles away. So it is a little cheaper for me to buy beer there than make a beer run to the grocery store. Of course, efficient shopping is the answer, but I am out of beer as I type

 70. Great radio interview. Assuming the account of O's Kenyan BC is real, I recall seeing a baby's footprint on it. Question is, does a footprint change with age? Is it conceivable that they could be matched? Perhaps someone could offer to give him a foot message, and he might fall asleep. There must be an iPad application to capture footprints, and wa-la. Kidding aside, I'd really like to know about the baby to adult prints.

 71. I am really enjoying the theme/design of your website. Do you ever run into any internet browser compatibility issues? A handful of my blog audience have complained about my site not working correctly in Explorer but looks great in Chrome. Do you have any advice to help fix this issue?

 72. Csak, hogy tovább fájdítsam a szívedet. (nálunk) a város szélén (az egyik erdÅ‘ben) kaszálni lehet(ne). Anyukám szedett jó pár csokorral….és ha ezt elÅ‘bb tudom, hogy Te is…na akkor…de idén már asszem lekéstem 🙁

 73. "First next-gen release?" Are we forgetting about the Wii U? Why is it that news outlets seem to make this a two-man race with Microsoft and Sony? Both of those companies dabble in much more than just video games. Meanwhile, Nintendo makes -nothing- but video games and gets overlooked? Odd.

 74. Thanks for taking the time to discuss this, I feel strongly about it and love learning more on this topic. If possible, as you gain expertise, would you mind updating your blog with more information? It is extremely helpful for me.

 75. Someone essentially help to help make seriously content I’d condition. This is the first time I frequented your web site page therefore far? I surprised using the analysis you designed to make this particular actual distribute extraordinary. Magnificent procedure!

 76. Barb 219For what % of the shadow inventory is it too late? How many of those empty homes already have water damage, mold, general decay that has rendered them virtually worthless. Every season that passes adds to that #

 77. Hi Joe, just posting in here to let you know, and anyone else that reads through the back pages, that I made these for the Argentinian workers on the farm. The comments ranged from Magnificient, to This is Argentine bread!.Now I have a cooking class to organise for the Argentinians, which will help use the 3kg of tapioca starch I have But it was only $8 for 3kg, so not a great expense.Thanks for the recipe.

 78. Perhaps it would be better if we paid the “real” cost or price of gas instead of the subsidized price. The high cost would practically force consumers to look for alternative sources of energy. Governments won’t begin seeking or supporting alternatives until ‘the people’ make such an outcry the government won’t have any other choice than to look for another source of energy.

 79. Last but not least, I was capable of finding the knowledge that we dependence on our work. Thank you 100 periods. Absolutely no Wikipedia along with other these internet sites. Currently, merely your website!

 80. I am pretty sure that you can go under “Tools” and there is a option called “Auto Correct Options” and open that there is a tab called “Auto Text” and there you can add another word in it:)I hope this helps!I don’t have The 2007 version but I hope it is similar to yours!Yours Truly

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.