Screenshot_1Не даремно ЗМІ називають «четвертою владою», адже журналісти можуть і мають неупереджено контролювати ситуацію та чесно висвітлювати її. Наше перше розслідування у «Новій Республіці» присвячене проблемі захисту населення у надзвичайних ситуаціях. Дефіцит такої форми журналістського жанру і море предмету для роботи – нехай буде всім для наснаги.

Кожен із нас стикається з безліччю небезпек кожного дня: транспорт, погодні умови, побут, довкілля, не дай Бог, теракт – все криє у собі певну загрозу. Але попереджений – означає озброєний. А чи ви попереджені? Чи знаєте Ви, приміром, правила поводження при повені? А чи вмієте надавати першу медичну допомогу? А може, пам’ятаєте, де знаходиться хоча б одне бомбосховище у вашому місті? Якщо ваші відповіді «так», то ви, напевно, працюєте у сфері оборони. Якщо ж «ні», то ваші шанси на виживання у надзвичайних ситуаціях дуже низькі.

Всі ми знаємо, що ніхто не подбає про нас і наші родини краще за нас самих. Але тим не менше, знання про надання першої медичної допомоги та поведінку у надзвичайних ситуаціях є основоположними та мають прививатися у всіх навчальних закладах, починаючи з дитячого садочку. І дорослому населенню не завадило б освіжити у пам’яті ази цивільної оборони. За результатами нашого опитування, більше 55% дорослого населення не володіє інформацією щодо поведінки у надзвичайних ситуаціях, а ще 20% мають настільки поверхневі знання, що, на жаль, не допоможуть їм ані врятуватися самим, ані врятувати іншого. Кому вигідно, щоб в умовах постійної загрози війни та розгулу тероризму по всьому світу населення України залишалося настільки некомпетентним у питаннях захисту самих себе? Наше розслідування намагалося докопатися до суті.

55% ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ НЕ ВОЛОДІЄ ІНФОРМАЦІЄЮ ЩОДО ПОВЕДІНКИ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ, А ЩЕ 20% МАЮТЬ НАСТІЛЬКИ ПОВЕРХНЕВІ ЗНАННЯ, ЩО, НА ЖАЛЬ, НЕ ДОПОМОЖУТЬ ЇМ АНІ ВРЯТУВАТИСЯ САМИМ, АНІ ВРЯТУВАТИ ІНШОГО

Цивільна оборона як система виникла у роки Першої світової з появою авіації. З розвитком озброєння мала розвиватися та вдосконалюватися і оборона. Після Чорнобильської катастрофи з’явилася потреба введення до шкільної та університетської програм і курсу «Основи безпеки життєдіяльності». Але, як відомо, українська навчальна програма така швидкоплинна - не встигли витратити кошти на друк підручників для цього предмета, а сам урок уже прибрали і замість нього з’явилися «Основи здоров’я». Такі зміни відбулися трохи більше 5 років тому, коли, певно, ніхто ще не думав, що «Основи цивільного захисту» знадобляться нам більше, ніж «Основи здоров’я». Предмет «Захист Вітчизни» починається лише з 10 класу. Школярі отримують надзвичайно мало теоретичних знань, а про практичні заходи взагалі краще промовчати.

Викладач шкільного курсу «Захист Вітчизни» у Боярській ЗОШ №5 Фелікс Сабловський має чимало зауважень до організації освіти у даній сфері. «Протигази не оновлювалися з 1986-го року, ─ каже викладач, ─ немає на чому навіть показати учням, як правильно ними користуватися, технології невпинно крокують вперед, а шкільне устаткування залишається сталим. Більшість вимірювальних приладів доводиться показувати на картинках у підручниках. Засоби захисту органів дихання та шкіри, індивідуальні протихімічні пакети ІПП-8 ─ все це у школах або застаріле, або взагалі відсутнє. Що вже казати про більш ґрунтовні знання, якщо учні не мають навіть індивідуальних аптечок? Нині її можна укомплектувати за 88 грн, а за стандартами НАТО вона обійдеться у 180. Не кожна родина вважає за потрібне витрачати на це кошти».

«Захист Вітчизни» ─ теж далеко не ідеальний курс. Обговорення нової програми цього предмета громадськістю тривало понад півроку. Остаточний варіант з’явився 10 липня минулого року. Дивовижним чином у настільки буремні часи громадськістю було прийнято рішення зменшити кількість годин із даного предмета для 11 класів, аби дати випускникам більше часу підготуватися до ДПА та ЗНО. Виходить, що до іспитів варто краще готуватися, аніж до надзвичайних ситуацій, поведінка в яких може врятувати життя тобі й оточуючим. Також зміст програмового матеріалу в навчальній програмі «Захист Вітчизни» (залежно від матеріальної бази навчального закладу) може бути відкореговано на 20% у межах розділу. Дійсно, навіщо оновлювати матеріально-технічну базу, якщо можна просто підкорегувати програму? Вийде урок із серії «У нас немає протигазів, тому урок стосовно хімічних атак ми обійдемо стороною».

Ситуація критична не тільки у загальноосвітніх навчальних закладах. Фелікс Сабловський (до речі, підполковник у відставці) просто шокований тим фактом, що майже повністю припинено випуск дитячих протигазів в Україні і знайти їх все важче з кожним днем. Хоча цьому мала б приділятися першочергова увага. Тренувальні навчання для населення майже не проводяться, а мали б відбуватися не менше, як 1 раз на 3 місяці. До того ж, чи знали ви, що при надзвичайній ситуації у разі несправності телебачення та радіовузлів працівники жеків у пішому порядку мають повідомити всім жителям про обстановку? І що найцікавіше - чи знають про це самі працівники жеків?

Навчальна пожежна тривога раз на рік і День цивільної оборони, певно, найбільш масові та помітні заходи. Один із головних нюансів: наскільки сам викладач зацікавлений та компетентний у матеріалі, адже школярів необхідно зацікавити цим, пояснити їм всю необхідність отриманих знань. Не факт, що вам знадобляться геометрія чи хімія, а от правила поведінки при пожежі, повені, терористичному акті, на жаль, можуть знадобитися будь-коли та реально врятувати не одне життя. Цікаво, що навіть у Росії вже давно у закладах освіти демонструються навчальні фільми про правила поведінки у різноманітних надзвичайних ситуаціях. Часто з’являється такий контент і на державних телеканалах країни-агресора, у нас же на це не має ані коштів, ані ентузіазму.

Що стосується навчання дорослих, то цим має займатися центральний орган виконавчої влади ─ Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДНС). Є певний штат працівників, які зобов’язані постійно освіжати у пам’яті громадян необхідну інформацію, час від часу проводити лекції та практичні заняття. Я впевнена, що більшість з вас щиро здивована цією інформацією. Серед опитаних мною громадян старше 30 років жоден не згадав заходів такого характеру на робочому місці. Раніше цим хоч трохи опікувалися профспілки, але зараз, як відомо, ці утворення просто «відмирають». Тобто більшість дорослого населення взагалі не знає, як поводити себе у надзвичайних ситуаціях на виробництві та в житті. Картина, справді, невтішна: у школах цивільному захисту майже не навчають, а шанс дізнатися про нюанси захисту у колі сім’ї ще більш мізерні: батьки самі не володіють подібною інформацією або вже давно все забули.

Колишній працівник МНС Леонід Корженський стверджує, що просте населення, на жаль, жодним чином не може вплинути на ситуацію з цивільною обороною, адже ініціатива має надходити від законодавців. «Я переконаний, що, перш за все, потрібно повернути ОБЖ до програми та починати навчання ще з дитячого садочку. Постійне повторення та вдосконалення знань має супроводжувати всіх громадян як у навчальних закладах, так і на робочому місці. Ці заняття не мають бути одноразовою лекцією, їх необхідно періодично проводити як інструктаж із практичними заняттями, щоб схеми евакуації, сигнали оповіщення, адреси та місця укриттів та евакуаційних пунктів люди запам’ятали, як таблицю множення».

ШКОЛА МАЄ ГОТУВАТИ ДІТЕЙ НЕ ТАК ДО ЕКЗАМЕНІВ, ЯК ДО РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ

Певно, єдині в Україні, хто щиро опікується навчанням населення з цивільного захисту - це громадські організації. Одна з них ─ Всеукраїнський дитячий рух «Школа безпеки» ─ потужна організація, яка проводить багато заходів по всій Україні та виборює призові місця на міжнародних конкурсах. Ми поспілкувалися з її головою Аллою Негрієнко та дізналися, що, на превеликий жаль, навіть із цим громадським рухом серйозно не працює жодне міністерство. Такі гуртки вимагають коштів на медичне, туристичне та рятувальне обладнання, держава ж, як завжди, надати фінансову підтримку просто не в змозі. А ДНС виявилася ще більш байдужою та навіть не погодилася підтримати ініціативу «Школи безпеки» щодо створення сайту з інформацією та методичними розробками по безпеці життєдіяльності. Такий інтернет-ресурс можна було б зробити без жодних капіталовкладень.

Тож заважає, як бачите, не брак коштів, а відсутність бажання виконувати свої прямі службові обов’язки. Міністерства жаліються на зайнятість і пропонують надати лише консультаційну допомогу замість того, щоб допомогти організації практично й організаційно. В ідеалі держава має сприяти громадським організаціям, а у реальності виходить, що громадські організації, окремі активісти, волонтери часто просто беруть всю повноту обов’язків та відповідальність за просвіту населення на себе.

Як відомо, в Японії часто відбуваються землетруси, тому діти в цій державі з пелюшок навчаються правилам порятунку від цього стихійного лиха. У нас цьому питанню не надається достатня увага, хоча Західна Україна періодично страждає від повеней, а випадки лісових пожеж значно почастішали. Зате після Майдану і в умовах війни надзвичайно загострилося питання патріотичного виховання школярів і студентів. Нині на базі кожного міського центру творчості створено гурток для юних патріотів, який навчає народних пісень, казок та обрядів, оповідає про найбільш вагомі та героїчні сторінки української історії. Це, безперечно, чудово та корисно, але чи не важливіше навчання основам порятунку при надзвичайних ситуаціях?!

Алла Негрієнко також наполягає на якнайшвидшому поверненні уроку ОБЖ до навчальних закладів і вдосконаленні курсу шляхом збільшення кількості практичних занять. Надалі варто розвивати гуртки з рятувальної справи за місцем проживання. Станом на 2011р. було створено аж 7000 гуртків по всій Україні, нині їх працює у кращому випадку 3000. На папері нібито існує велика кількість державних організацій із питань цивільної оборони, але фактично більшість з них не функціонують. Варто усвідомлювати, що ОБЖ ─ це не тільки правила порятунку від пожежі чи повені, це надзвичайно широкий спектр інформації про побутові небезпеки, надання першої медичної допомоги, гармонійний фізичний розвиток дитини та підтримання здоров’я. Цей урок не просто навчить корисного та потрібного, а й має на меті зробити кожну дитину людяною та доброю, навчитися цінувати життя та здоров’я.

За статистикою 2014р. у надзвичайних ситуаціях невиробничого характеру загинуло понад 43 тис. осіб. Це в котрий раз підтверджує, що доросле населення потребує навчання не менше, ніж діти та молодь. Величезна і постійно зростаюча кількість суїцидів серед молоді ─ це теж питання виховання, у якому може допомогти усвідомлення цінності кожної особистості та людського життя. Школа має готувати дітей не так до екзаменів, як до реального життя.

Згідно зі ст. 41 Кодексу цивільного захисту популяризація культури безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді організовується і здійснюється центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту спільно з центральним органом виконавчої влади. Але, на жаль, навіть закон не може примусити цю систему працювати.

Фелікс Сабловський, як викладач зі стажем, по пам’яті повторює завчений для викладання текст: «Начальником цивільної оборони України є Прем’єр-міністр України, а його заступником ─ Міністр Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій, тож у разі будь-яких проблем вся повнота відповідальності лежить безпосередньо на них. А домагатися вирішення глобальних питань від нижчих гілок влади просто безрезультатно, адже вони повністю залежні від вказівок згори».

Передплата на сайт-газету nr-logo

1 міс. Время доступа:
1 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
30,35 грн
3 міс. Время доступа:
3 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
91,05 грн
6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
182,10 грн
9 міс. Время доступа:
9 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
273,15 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
364,20 грн
26.05.2016

Вхід

136 thoughts on “ПОРЯТУНОК ПОТОПАЮЧИХ – СПРАВА РУК САМИХ ПОТОПАЮЧИХ”

 1. One in the more extraordinary blogs Ive noticed. Thanks a lot for keeping the net classy for the change. Youve acquired style, class, bravado. I mean it. Please continue because with no internet is obviously lacking in intelligence.

 2. Hello, Neat post. There is a problem together with your web site in internet explorer, could check this… IE nonetheless is the marketplace chief and a good section of other people will pass over your excellent writing due to this problem.

 3. I love everything about you! I have spent the last hour perusing your blog. Your posts are entertaining and fun. Your pix truly show your personality, too. When you write “whirrrr” on the sewing pix, it makes me laugh – every time! Please don’t stop posting!

 4. As I always say, if there is one thing I do not like more than a republican is a damn BLACK one. That shit sounds ridiculous even the thought of being one. Each week one of those idiots is coming out the bag with something stupid, racist, or hateful to say and some of these negroes have the audacity to be backing them.

 5. June 20th, 2008 at 9:23 am49 lisoosh“After a night of sleeping on it, I think your offer is a good one. I’d go for it.”I think it is a good one too. Commute is the only thing still keeping me from making that call. And I have to make that call today.Ho hum.

 6. iti plac sf-urile?ce carte o ai ca favorite din acest gen?eu am pe primul loc Eu,robotul de Isaac Asimov.recent am inceput sa citesc Rendez-vous cu rama,nu am decat 2 carti de sf prin rafturi…

 7. Non lo capisco, nel senso che se uno violento non viene fermato è molto probabile che peggiori. Però anche lo capisco, che è difficile cambiare la mentalità, quindi c’è solo da sperare che le figlie crescano ugualmente bene, magari più forti e migliori, grazie alla sofferenza. In fondo non sono poi molti i bambini che vivono in ambienti veramente sereni.Aurora.

 8. Nici eu nu vreau sa o fac pe beta testerul benevol al unei noi “initiative” care, mai apoi, sa inceapa sa-si umfle coada la modul “cine a mai facut blogerilor romani cat am facut noi”?In plus, pe sectiunea “despre” se straduiesc o gramada sa ma faca sa cred cat as fi eu de castigat daca ma duc pe cararea indicata de ei.Dar mai putin despre cam ce ar castiga ei.

 9. Hi Amit,I am new to SEO and doing directory submissions and need your expert advice regarding right way to do directory submissions, I don't want to get caught in keyword(anchor text) spamming by using exact keyword for all directory submissions.Please guide me what should be the right title and description structure for directory submission and can i do submissions with same title and description in multiple directories.Your expert advice will be extremely helpful for all SEO's and webmasters.Thanks in advance.

 10. der google reader, weil ich den einfac h in mehrere apps einbinden kann und tatsächlich meine eigene Blogroll, weil da gemeinhin meine lieblingsblogs sind… ansonsten eher über kommentare andere… gefällt mir ein blog landet er im reader… ich bemühe mich, öfter auhc mal wirklich auf den link zu klicken udn den tatsächlichen blog zu sehen… schon aus interesse als webdesigner 🙂

 11. Eu tenho 19 anos,e não sei beijar tenho muita vergonha e medo, pois ja tentei e sairam falando mal de mim, foi uma pessima experiencia tenho remorço que aconteça o mesmo novamente, quero me sentir mais segura e ser menos timida mas depois dessa fica mais dificil!

 12. Eu acho que pode jogar num fake 3-5-2. Só liberar o Kleber que esse time vai render e ficar menos previsível.Alguns dados estatísticos:BR08:Melhores defesas:1o – Gremio2o – São PauloPiores defesas:1o – Figueirense2o – Vasco3o – Portuguesa4o – IpatingaBR07:Melhores defesas:1o – São Paulo2o – FluminensePiores Defesas:1o – América-RN2o – Juventude3o – Paraná4o – NáuticoBR06:Melhores defesas:1o – São Paulo2o – SantosPiores Defesas:1o – Santa Cruz2o – Palmeiras3o – Ponte Preta4o – Atlético-PROs números falam por si.

 13. OMG I about peed my pants reading your post especially the reputation line and your last desperate plea. I agree with humiliation. Make her take it back not to the kid but to the parent or teacher. In front of everyone. Nothing like a good trauma! We all need our fair dose you know. [] Reply:March 3rd, 2011 at 1:13 pmAck! I'm dying for her, but I'm totally going to make her do it. Poor girl! Growing up is hard! [] Reply:March 3rd, 2011 at 1:13 pmAck! I'm dying for her, but I'm totally going to make her do it. Poor girl! Growing up is hard! []

 14. Je viens de suivre ton conseil du blog et le changement de mot de passé est un succÄ—s. Les mystères de l’informatique. Je vais tester tout cela en attendant le portage de Microsoft sur IPad.Merci encore pour ta généreuse aide.

 15. Hei Sølvi! Takk for koselig kommentar. Juletreet vårt ble også pyntet i barnehøyde i år, og denne gangen har jeg ikke forandret på noe:-) Det er fint det også! Gleder meg til å besøke bloggen din i året som nå kommer, Det er alltid trivelig. Ønsker deg et riktig godt nytt på! Gelukkig nieuw jaar hé;-) Hilsen Anne lise

 16. andy2012 年 10 月 10 日游戏渠道: pp助手版幻想精灵 区服:闪耀平原 账号:U01253 ID号:1151 角色名:雨之痕 我的建议/想法:1、联盟可以学习技能,增加宠物捕捉几率的技能学习 2、被诅咒技能冰冻 恐吓等的宠物 有无法动弹的回合次数,每种技能的限制回合数不一样。不要都被冰冻了还能攻击。 3、多增加玩家一起组队互动 PK的环节。增加娱乐性,但希望可以考虑RMB和非RMB差距不要太大,那样就没法娱乐 4、节假日活动不要就是双倍啊什么的,增加点节日相关的活动,比如中秋,就组队打兔子得月饼之类的。 总之好的建议和内容很多很多。大家建议也很多。希望一点点完善,祝游戏越来越好。还有本来人少的区先玩别开新区,不然副本都没得打

 17. The Joint Commission ought be put on notice to establish Elements guiding the conduct of administrators to assure they conduct business to provide care to the patient rather than to the CEO's wallet and cronies in the corner suite.

 18. Decollete 100 Watersnake Pumps White Christian Louboutin Shoes not only give a unique looking, but also make the shoe body lighter and more ventilated. A leather upper detailed with innovative design while also featuring a lovely adjustable ankle strap. Such the high-heeled shoes of slope,

 19. Je ne pense pas que le système capitaliste soit viable. Il y a un malentendu. C’est l’unité de temps de sa viabilité qui fait problème.Quant à la lecture des statistiques, j’espère ne pas en donner des interprétations outrées.La médiatisation ? Je ne suis pas une vedette, je ne tiens pas des propos cosmétiques.Merci de vos remarques.

 20. I would like to thank you for the efforts you have put in writing this site. I’m hoping the same high-grade blog post from you in the upcoming also. In fact your creative writing abilities has encouraged me to get my own web site now. Really the blogging is spreading its wings fast. Your write up is a great example of it.

 21. Buenos días Periquitomimoso,Cada uno tiene su opinión y la tuya también es respetable, a más de uno le gusta el Sr. Condal, no lo dudo a, a mi no. Cuando quieras nos vemos y debatimos amigablemente sobre el RCDE, envíame un mal a .

 22. ♦ FREE $10 Amazon Gift Card ♦1. Go to the app store and download the app ‘app trailers’.2. Go to the videos tab, scroll down to enter bonus code and type in ‘apptrailers003′.3. Receive an absolutely FREE $10 Amazon Gift Card.THIS IS NOT A SCAM, The app gets paid by many different sponsors, which is why they are able to give out free gifts to their users!

 23. A different factor, also declining being identified, agreed that Sears would have in all probability to spendvendors more quickly and offer shorter payment terms to maintainfactors on board to obtain the fairest loan deal, compareand contrast on varied loan quotes different lenders aregiving out.

 24. skep-tic,yes. exactly. i just want to get an idea of how the rental price trend plays out in markets such as early 90′s and early 80′s, these were all recessionary times associated with RE busts. Those who are renting, therefore have less incentive to buy as their rents decrease and prices would need to decline more to change the equilibrium. May change my buying outlook to 2012.

 25. Good day! I could have sworn I’ve been to this site before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyhow, I’m definitely happy I found it and I’ll be bookmarking and checking back frequently!

 26. We appreciate you yet another information post. Internet marketing really fired up I was capable of finding this information, considering that countless websites There are been looking at get misleading data.

 27. When you are in a not good position and have got no cash to get out from that, you will have to receive the . Because it will aid you unquestionably. I get sba loan every time I need and feel myself fine just because of it.

 28. Elessar, I’ve updated the post to make it clearer but you must have the right configuration for your version of Alfresco in custom-slingshot-application-context.xml, or your labels will not display properly.If you still have problems then I’ve also added a ZIP file containing the complete set of files to the bottom of the post.

 29. JeÅ¡tÄ› malá poznámka – doba je taková, že z lidí udÄ›lala konzumenty a nakupování v hyper a supermarketech nahrává právÄ› obchodníkům typu Lídl atd. Lidé jsou pohodlní… kdyby nebyli pÅ™iÅ¡li by na to, že vynecháním jednoho článku z obchodního Å™etÄ›zce vydÄ›lají. Nadnárodní společnosti expandují, protože moc dobÅ™e ví, že zákazníci jim zaplatí nové prodejní prostory a zamÄ›stnance… ÄŒeský sen nebyla utopie – projekt ukazoval, že jsou potraviny pÅ™edražováné a ukazoval jejich “reálnou cenu”

 30. Öncelikle ben bir android incelemesinde lumia dan bahsetmedim sizin önünüzde duran wp8 işletim sistemine sahip lumiadan wp8 incelemesinde bahsediyorum Murat Bey… Tabiki beyenmedim deyip geçmek doğru olmaz sadece şunu söyleyebilirim geçmişte yaptığınız Android bölümlerinize bayılmıştım… Çok güzel düşünülmüş incelemelerdi… Bence o yine karşılıklı sohbetin de olacağı ve o tarz incelemeler olabilirdi… Nacizane tavsiyem bu olabilir…

 31. It’s a pity you don’t have a donate button! I’d certainly donate to this brilliant blog! I guess for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to new updates and will share this blog with my Facebook group. Chat soon!

 32. A POR SI LAS DUDAS, PARA IR CERRANDO!! JEJEJEJEEMI ABUELA TENIA UN DICHO, NO ERA EL MAS AFORTUNADOPERO…… DICE ASI!AUNQUE A LA MONA LA VISTAN DE SEDA, MONA SE QUEDA!!JAJAJAAAJJAJAJAJAJAJAJAJnadie habla de uds. todavia no se dieron cuenta!! con dinero o no , siempre van a ser la misma mierda ajjajaja

 33. what is the best type of abs workout without a gym. And how many should I shoot for everyday?what is the best abs workout with out a gym. And how many situps should I do everyday. because I want my abs to be shown clearly. I eat a lot of protein and piotausissum. My body is muscle up and cut up but my stomach is very flat. I want my abs to pop out. I do seven a days of cardio and 6 six days of weight trainning. I have to be on the top of my game because I am a professional model and I need help.

 34. Buy this book! It is so well written you feel like you are there. The descriptions of the places and the characters is absolutely the best that I have ever seen. You can almost reach out and touch them. I bought this book and have read and reread it several times. This would make a great Christmas gift.

 35. Hacer el Camino de Santiago es una de las mejoras maneras de hacerse un autopsicoanálisis, y encima tirado de precio,jeje…Espero que lo disfrutes y a ver si tienes suerte con las ampollas y tendinitis, que son lo peor.¡Grande Albert! ¡Buen Camino!

 36. Frage an lara: hast du deine schuhe mit centstücken bezahlt?Wenn ja, hast du das gesicht des verkäufers fotografiert?Unser run auf die geschäfte beginnt ende mai.Zu timos anzug: rot ist doch schön, weiß gar nich was du willst…

 37. Our church made a great decision to choose Answers In Genesis’ VBS again this year! This will be my third year teaching the 4-6 year old class. We had such great results with the past two years programs that we are confident the children will be taught a wonder message of the gospel thanks to AIG. Thank you for another great VBS product! I also appreciate your blog and Facebook page for decoration ideas!

 38. Mr Nowhere Bob, Sir, appearances can be deceiving. I doubt any jellyfish could jump onto a toilet seat with the same alacrity and indeed agility as did my Lord and Master Greybeard (Keeper of the Torch, Bringer of Gruel, Big Girls Blouse) when confronted by my Raterati.

 39. Hi Joanna – Congratulations. I will definitely recommend your book on my blog. And I second Iain’s suggestions for using e-junkie. I think they only charge you something like $5 a month.

 40. wonderful images…I’d what you may urge, regards meant with regard to posting. Woh My business is very happy with consider these types of specific pages throughout messenger. “Those of which corrupt a lot of us mind short-term such because wicked as people steal from …

 41. Umm, so your sayin he's gonna get shot and impeached???Might wanta slow down on the Crack Field, even I don't want Joe Biden in the White House..and who gives a rip if he's cheatin? Michelle looks like a monkey..Frank

 42. a word. As a matter of fact a few women walked by and smiled at me, which encouraged me. Walmart IS a family store and I would do it again in a heartbeat. Thanks Walmart for educating your employees about us hardworking, nursing moms. p.s. I nursed my second child until he was 3.

 43. It seems that Ghostery blocks your poll questions, as all we see are the two invitations to make a selection – but with nothing to select! No options, no questions, no radio buttons, no select boxes – just a blank line.Please look at why our safety and security systems, Ghostery seems to be the 'culprit' in this case, are blocking what should be simple HTML code. Then use metyhods that don't get blocked so we can respond and give you meaningful research results.

 44. – I’m totally blown away by this ssiseon, especially the shots inside that blue building it is awesome how you can keep the couple in such sharp focus but also include the expansiveness of the walls.. just incredible!

 45. Hi Just ask,Yes tone is about adding gray and tint is about adding white, what I'm trying to say here is that although that is correct colour theory terminology, the client understands clean vs. dirty, and I like to keep it simple!Thanks for posting a comment!Maria

 46. çiğdem aktaş diyor ki:kayseri merkezde yaşıyorum ve evde nikah şekeri vb..süsleme ile ilgili herşeyi yapabilirim .. böyle bir işe çok ihtiyacım var..yardımlarınızı bekliyorum

 47. my copy of Nothing is sound has Good Night Punk after Daisy?24. let your love be strong. don’t be there. under the floor (love the ode to the beach boys at the very end). daisy. living is simple. red eyes.i’m getting restless by not hearing Restless played on air1! ugh.

 48. El chileno, es jugado cuando quiere una mujer, es diverido es demasiado efusivo de piel, tienen mucha paciencia y tolerancia es lo más importante y lo mejor que tienen es la comunicación en el jueguito del placer. Saludos! No sera mucho jajaja… El vino es bueno como el chileno!

 49. Olá, o link do megaupload não funciona pois o mesmo escontra-se offline e o 2 e o 3 do rapidshare estão dando erro, poderiam reupar por gentileza? o Bitshare é um servidor muito bom, recomendo que façam o up nele. Obrigada

 50. Howdy! Extremely good weblog! I’m also a regular visitor to your site (somewhat more like addict ) of your website but yet I had a query. I am not really for sure if it is the right site to ask, but you’ve got no spam comments. I get comments constantly. May you assist me? Cheers!

 51. ( 2012.02.24 13:18 ) : Might I simply say what a comfort to find person who actually realizes just what they may be talking about on the internet. You definitely recognize how to bring an issue to light and make it important. Even more people need to study it all and understand it section of the story. I cannot believe you’re not very popular because you certainly have the gift.

 52. Hello, despite all of your slating of this restaurant i was very pleased to enjoy a wonderful meal. Despite the one hour long line, the whole dining experience was wonderful. The steak was excellent, beautifully cooked and generally for ten pounds i guarantee you will not be able to have a nicer meal.

 53. he does not want to come back and obviously has his heart set on a move to Italy at Internazionale. Laudrup has already stated his disinterest in a move to England and loves Spain. In my eyes, Clarke would be a great manager and knows how chelsea works thru and thru. Plus, all the players love him.Reply

 54. “HippoPOSTamus Pro” besteht aus vielen Komponenten, die jeweils nach Kundenwunsch angepasst werden – deshalb kann man pauschal keinen Preis nennen. Aber gerne erstelle ich Ihnen ein genaues Angebot – am besten Sie kontaktieren mich per Mail oder Telefon (siehe Kontakt).Die “HippoPOSTamus Community Edition” wird natürlich kostenlos sein, aber frühestens Mitte des Jahres erscheinen.

 55. hej sebDam du er skide lækkerselv om du nok godt ved dethåbet bare du ville læse og kunne svare på detgid jeg var anni for synes hun er skide heldi at hun har enxkærste som digvelig hilsen af seb!stinaP:s kender du en der går i 7 klasse der hedder camilla

 56. – witaj Wyrażanie siebie w sÅ‚owach jest czasem ciężkie, ale to tez można w jakims sensie ćwiczyć – w sprzyjajÄ…cych okolicznoÅ›ciach oczywiÅ›cie, bo jak jest stres, to trudno dosyć. Tak siÄ™ wÅ‚aÅ›nie zastanawiam w którÄ… stronÄ™ pociÄ…gnąć dalej temat introwertyków, bo widzÄ™, że zainteresowanie jest. Macie jakieÅ› sugestie/pomysÅ‚y?VA:F [1.9.22_1171](from 0 votes)

 57. I would like to consider the opportunity of saying thanks to you for the professional suggestions I have often enjoyed checking out your site. I’m looking forward to the particular commencement of my university research and the entire groundwork would never have been complete without coming over to your blog. If I might be of any assistance to others, I would be ready to help as a result of what I have learned from here.

 58. När jag var liten fick jag en muskelsjukdom som berodde på att jag använt en pyjamas som ej tvättats före jag använde den. Det visade sig att pyjamasen hade fraktats från andra sidan jordklotet och var indränkt i gift för att klara transporten. Jag tvättar alltid de kläder man har närmast kroppen före användning, speciellt nya jeans som oftast är indränkta i bekämningsmedel för att klara transport. Mvh Christina

 59. Milam, I didn't say you wanted more or less government. I was responding to the article that shows a steep increase in government employment, and your own words on cost of living, purchasing power, and taxes. Also, you should know government economists aren't better than private economists based on the data. However, I suspect they're better economists than the data reflect.

 60. you havent even BEEN there! i dont like it much cos its basically a gay bar with pretty bad djs but thats me ! Ive BEEN there tons and tons, dont be such a cynic! i couldnt agree more about the Tina Brown puffery but thats just cos i KNOW< dude dont be mean about stuff you havent seen or smelt! lame. a fab celeb

 61. Liam you are still living in the past sunshine , the British Army had every right to be here in Northern Ireland to tackle the sectarian violence and also to take on the IRA terrorists who were murdering British citizens on british soil

 62. Judy, Good to have you back but hope you had a nice time away! The law definitely needs some help in defining who constitutes a caregiver. I love how you share your caregiving stories in your comments — I am enjoying learning more about you. Uou are so kind to have picked up the baton for your dad in caring for your aunt.

 63. This is very much like stained glass. In stained glass, there are glass grinders to perfect awkward shapes. They cut through glass like butter. I have used my stained glass grinder to trim up stone or ceramic tiles with equal success. You would think they might make something big enough for what you’re doing here. Love your work -Dan

 64. Hatte ich schon vor einer ganzen Weile in der U-Bahn gelesen. Fande die App eigentlich praktisch, weil man sowieso oft nach Videos sucht etc. naja aber wir werden es alle überleben.VA:F [1.9.21_1169]please wait…VA:F [1.9.21_1169](from 0 votes)

 65. hola querria saber como ponerle nombre a mi pou, porque cada vez que entro en info me sale, para jugar con tu anterior pou introduce tu dirección de correo anterior, pero es que antes no tenia ningún pou,,,,

 66. dalam diam2 barang dalam seluar pun naik, maka amah yang jadi mangsa..ha..ha..ha…nasibmu sungguh bertuah wahai amah dapat barang naik lagi keras Pak menteri..yang dituduh liwat pun bekas TPM umno, sekarang yang dituduh rogol pun menteri umno, yang raba punggung pun menteri umno, yang main remaja bawah umur pun menteri umno, penyokong pun 2×5 jugak.

 67. I met a crowd of Christian Zionists in Lausanne and they are freaks waiting for Jesus to come back down to earth in line with the book of Revelations in order to destroy the Jewish people in the Rapture. This stuff is extremist and is no base upon which to win the White House. Huckabee is going to be savaged if he gets anywhere near the nomination. Which he won’t.

 68. My company is about to launch an e-commerce website through WordPress and would like to start an affiliate program (as the merchant). I’ve looked at a few plug-ins and options, but would like feedback to see what other merchants are using, how much it costs, and if it brings in a lot of revenue.Please keep in mind that we are still a small online business and get about 1,000 page views per day and 72% of our traffic results from search engines.Thank you!

 69. maha,Thanks for the links.Of course they destroyed the tapes. People might go to jail, or stand before The Hague.Pedophiles and pedorasts should learn from our CIA. Destroy the evidence before it destroys you!We either get impeachment, or we need a revolution.If only Condi would give Bush a BJ, this nation could still be saved… Or, better yet, an intern. Of course, this presumes that the King’s peter could stand at attention. But, with all of the booze and drug’s over the years, it’s probably petered out….I’m sorry if this seems obscene.

 70. Zehn NinjaCast-Folgen am Stück? Dann sei mal froh, dass wir erst etwas später die Stundenmarke durchbrochen haben, sonst wäre auf jeden Fall nicht schaffbar gewesen. Dennoch freue ich mich sehr, dass Dir unser PodCast gefällt. Gute Besserung und bis zur nächsten Folge (die unregelmäßig alle zwei Wochen erscheint ).

 71. “Just wait, in fifteen or twenty years, the Chiefs will actually do something and you’ll have to listen to all of us too.”Otto, it’s comments like that which make you the funniest poster on this board.

 72. Thanks for your comment, Linda. And I agree– sometimes we do need to sit with the fog (or anxiety, or depression, or grief) and trust that eventually we’ll pass through to the other side. Yes, I love road trips! Wanderlust is in my blood.

 73. Hands down, Apple’s app store wins by a mile. It’s a huge selection of all sorts of apps vs a rather sad selection of a handful for Zune. Microsoft has plans, especially in the realm of games, but I’m not sure I’d want to bet on the future if this aspect is important to you. The iPod is a much better choice in that case.

 74. I’m still waiting on my Asiatics to bloom. I only just discovered the joys of growing Lillium last year, having never tried before. Now I’m a convert. Love the colour of your first Asiatic Lily. How I wish I could grow Freesias and Ixias. They are just so pretty. You’ve got a whole bunch of lovely sprintime blooms to show today. I’ll be looking forward to seeing more photos of the other Lillies as they start to show off.

 75. Hehe:) TÃ¥lmodighet + Ikea=santJeg er lik deg der Lone….Ã¥ stÃ¥ i kø pÃ¥ Ikea er det værste jeg vet….faktisk sÃ¥ liker jeg ikke Ikea sÃ¥ godt i det store hele.Herlig bilde av Teddy som løper avsted, knalltøff trestamme:)Farger er det lite av i naturen nÃ¥ ja…jeg gleder meg veldig til vi fÃ¥r litt farger. I skrivende stund er mine vinduer igjennsnødd og det er storm ute!!!Ha en fin helg, klemmer fra meg:)

 76. Thank you for your pictures, – they bring back so many memories of lambing time on the farm, nights in the barn….especially the last one of the little newborn twins. I don't recognize the breed of sheep, but they are lovely and look as if their wool would be very fine and beautiful. In my mind's eye I see all the little lambs running and jumping while their mums have dinner..

 77. Thierry19 novembre 2012Chère LucilleLa publication de cet article a pour but, effectivement, de voir naitre un collectif des ‘abusés’ de France Registre. Le nombre fera la force de chacun d’entre vous. Mes encouragements vont dans ce sens. Bien à vous. Thierry

 78. 4d5మీ పుస్తకం *నాకు* దొరకలేదనే రాశాను. అది కూడా విశాలాంధ్ర వారు నన్ను నిరాశపరిచిన విధానం చెప్పడానికి అంతే! సిరిసిరిమువ్వగారు చెప్పాక, నా లిస్ట్ లో నోట్ చేసుకున్నాను. ఇక్కడ ఆవిడకు బహిరంగంగా “థాంక్స్” చెప్పడానికి బద్దకించాను. అంతేగాని, మీ పుస్తకం మీద నేను ఎటువంటి దుష్ప్రచారమూ చేయలేదని గమనించమని ప్రార్థన!

 79. Call me a weirdo, but I think the grass in the photos looks really beautiful. There's just something slightly whimsical and promising about freshly cut grass in the spring and summer. =)

 80. 12.10.2008 at 7:31 pm · é bizarro isso, o salário de uma pessoa ser uma calça jeans para outras…esses dias mesmo, vi uma mulher gastando 600 reais em uma loja de roupas, que provavelmente ela nem precisava.todas vezes que tenho um surto de consumismo penso no absurdo que é essa nossa necessidade de comprar coisas e mais coisas…

 81. gtomr,Thanks, please show us the information.BTW, I got several old maps through e-Bay which were made in Germany and USA in the late 19th century. When they arrived (they are on their way) and I found some new information, I will report about it again.

 82. Tiene razón Rafa, no está gustando que en Sudamérica estén mandando los que hay. Pero me gustaría saber por qué se está olvidando tanto a Lula. Sólo se habla de Evo Morales, Chávez y Correa (el triángulo de las Bermudas) Y Lula, qué pasa con él.

 83. Be’,ma grazie dei complimenti,davvero tu mi vizi troppo!!!Bei tempi quelli in cui stavamo a raccontarci le storie “paurose”(e Poe era immancabile!)…Per quanto riguarda l’interpretazione adesso che siamo cresciute ho scavato un pochetto nel mio cervello e ho adoperato la mia capacità critica,che la maggior parte delle volte è in letargo! Grazie ancora per il commento,o mia lettrice numero 1!

 84. You shouldn’t rely on a panel discussion of men to decide if a prophecy is from God or not. If there is any doubt in your mind, don’t come forward in the first place before the body of the church and say you are speaking for God.

 85. The Pussycat Dolls are indeed the product of a Svenjolly, assembled for their appearance rather than their talent. I believe most of them can’t even sing but are there just to fill in (barely) the skimpy costumes.I’m not concerned about these women being objectified — they are adults who have lucked into a situation where their limited talents have made them rich. I’m more bothered by the young girls out there who might look to these women as an example of how they should look and dress.

 86. I have lost a lot of weight, over 80lbs off the diet (with exercise). two weeks ago, i thought id speed up the success and cut off soda(which i drank heavily), and drink nothing but water (6-8 16.9ounce bottles/day). while continuing the diet and the routine with the cut off of sodas, ive noticed i gained 7lbs instead. its really discouraging, but im still staying with the diet, water, and exercise. Do you know why ive gained weight? im thinking its muscle gain, or water weight due to lack of it

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.