Не лише Україну, але й цілий світ усе більше лихоманить — так багато змін, що лякають і бентежать. Що буде у 2017р.? Чому владу влаштовує масова еміграція? Які неприємні несподіванки готують нам мовні експерименти? Фахова експертиза від Руслана Бортника.

Київський політолог, директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник розплутує клубок українських протиріч і застерігає від фатальних помилок.

Руслане, розпочався новий рік. Символічний рік — століття з Великої революції 1917-го року. Цей символізм вплине на Україну?

Безумовно, вплине. Те, що відбувається зараз у великій мірі нагадує події 1917-го, діяльність УНР, Гетьманату: суттєвий соціальний розкол, деградація державних органів. Звичайно, це все з поправкою на нинішній технологічний рівень, на глобалізований світ, на іншу позицію та іншу гру геополітичних гравців. Я думаю, що дійсно 2017р. буде таким самим переломним в українській історії, як був у свій час 1917р. Сподіваюся, що він буде менш травматичним, менш кривавим, ніж події сторічної давнини.

2017р. БУДЕ ТАКИМ САМИМ ПЕРЕЛОМНИМ В УКРАЇНСЬКІЙ ІСТОРІЇ, ЯК БУВ У СВІЙ ЧАС 1917р.

Як би можна було охарактеризувати з політекономічної точки зору нинішній режим? Він, з однієї сторони, реалізує неоліберальні рецепти МВФ і демонтує соціальні здобутки, а з іншої — займається популізмом, підвищуючи мінімальну зарплатню.

Screenshot_4

Знаєте, знову ж таки, в 1917-му згадували як модель для порівняння 1913-й — останній відносно благополучний рік Російської імперії. Ми робимо те саме з 2013-м. Це останній відносно благополучний рік тієї ще України, до другого Майдану. Сьогодні модель в Україні базується на власності, структурах управління кількох фінансово-політичних груп. Раніше вони називалися «фінансово-промисловими групами» (ФПГ), але нині промислову частину свою втратили. І ці фінансово-політичні групи, кілька кланів контролюють 60-70% економіки. В її структурі вкрай малу роль відіграє малий і середній бізнес, що не характерно для розвиненої економіки Європейського Союзу. В українській соціально-економічній системі немає жодної ролі профспілок — вони за цей час деградували. Наша економіка сьогодні є клановою, олігархічною, це не відкрита економіка, а економіка, що функціонує не за ринковими і не за правовими сценаріями. Вона функціонує у ручному режимі, у рамках монопольних змов тих чи інших фінансових груп.

Одна з топ-тем місяця — еміграція. Все-таки, при збереженні нинішнього курсу, як виживати людям, не емігруючи? Особливо тим, хто у розквіті сил, молодим?

НА НАШИХ ОЧАХ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗМІНА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ФОРМАЦІЇ: З АГРАРНО-ІНДУСТРІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ ПЕРЕТВОРЮЄМОСЯ НА ЧИСТО АГРАРНУ. ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ МІЗКІВ ТУТ ПРОСТО НЕ ПОТРІБНА

Еміграцію я вважаю соціально-підривною технологією. Якщо всю цю тезу про еміграцію, яка була, до речі, запущена спікерами, близькими до влади, розшифрувати в простий меседж, то він звучить приблизно так: «Всі, хто не задоволені нинішнім соціально-економічним становищем України, не має роботи чи гідної заробітної плати, вам не подобається українська корупція чи політика — валіть! У вас є вихід із цієї ситуації, але вихід не на Майдан/ Кабмін/Адміністрацію Президента, а за кордон». Це спроба розфокусувати соціальний негатив, особливо у середовищі молоді, який сьогодні сконцентрований на владі, і перевести його за кордон. Можете хоч голі і пішки йти до кордону, перейти його і там реалізуватися, якщо вас тут щось не влаштовує!..

Але ж у майбутньому такий відтік мізків може привести до колапсу у всіх сферах.

АРХАЇКА - ЦЕ НЕ ТА СФЕРА, ДЕ МОЖУТЬ СТВОРИТИСЯ МОДЕРНІ, ЦІКАВІ, КОРИСНІ ТА, ГОЛОВНЕ, ЗАТРЕБУВАНІ СВІТОМ ІДЕЇ

Сьогодні на наших очах відбувається зміна соціально-економічної формації: з аграрно-індустріальної держави перетворюємося на чисто аграрну. І така кількість мізків тут просто не потрібна. Йде руйнація міст як об’єктів індустрії, вони перетворюються просто у адміністративні центри. Все відкочується до архаїки. Якщо світова гуманітарна сфера постійно модернізується, то ми, під впливом політичних подій, травм, які отримали в Криму та на Донбасі, архаїзуємося. А архаїка - це не та сфера, де можуть створитися модерні, цікаві, корисні та, головне, затребувані світом ідеї.

У рамках цієї зміни не потрібна така кількість технічних кадрів і молоді, тому що аграрна країна в кращому випадку може прогодувати 20-25 млн українців. Тобто щонайменше на 30% потрібно скорочувати населення. В суспільстві формують комплекс провини, неповноцінності. Раніше говорили: «Чого бідні? Бо дурні. Чого дурні? Бо бідні», говорили, що ми самі винні у тому, що маємо, прививали нам цей комплекс. Це неправда. Винувата влада, а не ми! І зараз відбулося вдосконалення цього комплексу на «Вас щось не влаштовує? Валіть за кордон!» Ця соціальна технологія спрямована якраз на те, щоб соціально-активну молодь виштовхнути — тих, хто може протестувати і здатен опиратися насильнику, яким сьогодні виступає наша політична еліта.

ЕМІГРАЦІЯ ЯК СОЦІАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ СПРЯМОВАНА НА ТЕ, ЩОБ СОЦІАЛЬНО-АКТИВНУ МОЛОДЬ ВИШТОВХНУТИ — ТИХ, ХТО МОЖЕ ПРОТЕСТУВАТИ І ЗДАТЕН ОПИРАТИСЯ НАСИЛЬНИКУ, ЯКИМ СЬОГОДНІ ВИСТУПАЄ НАША ПОЛІТИЧНА ЕЛІТА

Чи не стане прийняття мовного закону про українізацію причиною чергового розколу?

Я аналізував всі три закони, які внесені. Вони відіграють кілька ролей. Перша роль — це подих виборів. Мовні закони, підвищення мінімальної заробітної плати, відмова Президента від липецької фабрики, воскресіння «Народного фронту», принаймні інформаційно — це все подих виборів. Питання мови взагалі підіймалося виключно напередодні виборів. Партія регіонів у свій час використовувала його як елемент електоральної риторики під час парламентських виборів 2012р. З іншого боку, це відволікає увагу суспільства від жахливої корупції, злочинів, які вчиняються представниками еліт, офшорів, численних зовнішніх і внутрішніх поразок влади та від ізоляції, яка наростає між владою та суспільством і між Україною та світом. Тренд нового року — поступова ізоляція України.

МОВНІ ЗАКОНИ — ЯВКА З ПОВИННОЮ, ДЕМОНСТРАЦІЯ КОМПЛЕКСУ СТЕРЕОТИПІВ, КОМПЛЕКСУ ТОТАЛІТАРНИХ ХВОРОБ, ЯКИМИ ХВОРІЄ ПЕВНА ЧАСТИНА УКРАЇНСЬКОГО ПОЛІТИКУМУ

З третього боку, сьогодні у Конституційному Суді розглядається питання про скасування чинного Закону «Про засади державної мовної політики». І можливо, таким чином, ми бачимо конкуренцію на правому фланзі за право написати наступний закон. Говорячи просто, це самопіар політиків. Вірогідність схвалення цих законопроектів я поки що оцінюю не більше ніж у 20-30%. Усі вони грубо протирічать Конституції, щонайменше ч. 2, ст. 10, яка встановлює гарантію (не сприяння, а саме гарантію) на вільний розвиток, використання і захист російської та інших мов національних меншин в Україні. До того ж, у ст. 53 указано, що громадянам, які належать до нацменшин, гарантується право на навчання рідною мовою. До речі, Конституція також забороняє приймати нові закони, які звужують існуючий обсяг прав і свобод людини.

Всі ці три документи грубо протирічать міжнародним зобов’язанням України, зокрема, Закону «Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов та мов меншин». Європейські норми встановлюють цілий комплекс захисних механізмів, які передбачають використання національних мов або мов меншин у всіх сферах життя, починаючи від навчання і закінчуючи судочинством, спілкуванням із органами влади, ЗМІ — все це дані закони намагаються знищити. І, насправді, вже є бурхлива міжнародна реакція.

14 мільйонів 273 тисячі українських громадян за переписом 2001р. визнали своєю рідною мовою іншу, ніж українська! Чинний закон ніяким чином не заважає проводити органічну українізацію, не створює жодного соціального конфлікту, немає жодного прикладу, де б цей конфлікт виникав не в політиці, а у суспільстві. Тим паче, що більшість із народів-меншин живуть в Україні тисячі років, вони засновники цієї держави, тому що вона виникла не 1000 років назад, а в 1991р., і вона в однаковій мірі заснована етнічними українцями, росіянами, євреями, болгарами, румунами, кримськими татарами тощо.

І навіть якщо говорити про сьогоднішні реалії, то більшість воюючих солдатів на сході — російськомовні. І мобілізація була набагато краще виконана у східних і південних областях, ніж на західній Україні. У принципі, цей закон приведе до посилення соціального конфлікту, створення додаткового бар’єру між Кримом, Донбасом і рештою України, ускладнить реінтеграцію цих регіонів, дискредитує нас в очах міжнародної спільноти і стане елементом російської пропаганди проти України, безумовно… але ми ж самі підставляємося. Ці закони взагалі нікому не потрібні. Є такі сценарії, за якими краще не знімати — оце про ці закони. На жаль, всі вони розроблялися без будь-яких консультацій із суспільством і національними меншинами, а у вузьких політичних колах. Насправді, ці закони — явка з повинною, демонстрація комплексу стереотипів, комплексу тоталітарних хвороб, якими хворіє певна частина українського політикуму.

СВОГО ДЕ ГОЛЛЯ УКРАЇНА ЩЕ НЕ НАРОДИЛА

За недотримання одного з цих законів планується стягнення штрафів. Як влада планує це реалізувати? Повернути інститут доносів?

У нас це вже було у 30-х рр., під час Голодомору, було написано більше мільйона доносів. Держава створила людям такі умови, коли всі один на одного «стучали». І через ці доноси були величезні жертви. Сьогодні є намагання створити схожу ситуацію, одним із цих законів передбачається створення т.зв. «інспекторів», а взагалі більше 100 нових вакансій, напевно, щоб всі моволюби мали доходні державні місця. Передбачається створення Центру української мови і спеціального уповноваженого з української мови, який має призначати десятки інспекторів, які будуть ходити по підприємствах, кафе, як Фреймут, тільки з іншою метою — підслуховувати, хто на якій мові говорить, щоб потім на нього доносити в органи влади і щоб потім ці заклади закривали чи штрафували. Маячня і відверта тоталітарна практика! Ніде в Європі, окрім країн Балтії, навіть схожого регулювання немає.

Я сподіваюся, що інші патріотично налаштовані українці зрозуміють, що ці закони завдадуть більше шкоди Україні, ніж користі для українського народу.

Життя країни не стоїть на місці… погіршується щоденно. Якщо все-таки зміни відбудуться, які політичні сили могли б виступити їх рушійною силою? Чи є на горизонті нові, дійсно цікаві та концептуальні лідери?

Якщо зірки запалюються — це комусь потрібно. І всі «зірки», яких ми знаємо у широкому політичному колі — вони запалені в чиїхось інтересах. Я виступаю за оновлення системи, умовно кажучи, вважаю Лещенка набагато кращим за Порошенка. Вважаю, що молодше покоління навіть існуючої обойми лідерів все одно дасть позитив країні. Тому всі молоді, непарламентські партії мають змінювати старих політиків. Все одно їхня політика буде іншою і трохи кращою, ніж те, що сьогодні. А свого де Голля Україна ще не народила.

Можливо, сьогодні треба знімати виборчий бар’єр, робити його, як свого часу в Ізраїлі, 1%, для того, щоб була максимальна кількість партій і гравців — у цьому різноманітті буде забезпечуватися більша прозорість парламентської діяльності. Таким чином, ми досягнемо політичної демонополізації, а це надзвичайно важливо. На жаль, поки що фактично влада в Україні має авторитарний характер.

УСІ ПОЛІТИКИ, ЯКІ МАЮТЬ ЗА КОРДОНОМ НЕРУХОМІСТЬ, ТРИМАЮТЬ ГРОШІ НА ЗАХОДІ ЧИ СХОДІ — ВОНИ МАЮТЬ БУТИ ВИЛУЧЕНІ З УКРАЇНСЬКОГО ПОЛІТИКУМУ

Україна — одна з точок надлому звичного світу. Свідоцтво цьому — жахи війни на Сході нашої країни, перша анексія в історії Європи після Ялти-Потсдаму. Як усе-таки нам отримати суб’єктність і не бути розмінною монетою, жертвою в грі сильних і агресивних?

Повернути свою суверенність. Яким чином? Усі політики, які мають за кордоном нерухомість, тримають гроші на заході чи сході — вони мають бути вилучені з українського політикуму. Ці люди не є суверенними, вони є керованими. Їх кишені знаходяться в інших країнах і вони є підконтрольними спецслужбам інших країн. Це найпростіший спосіб люстрації: люструвати всіх, хто має закордонні статки, маєтки й ін. З реалізацією такого сценарію з нинішніх депутатів вибуло б приблизно 80%, в уряді — 99%. Президент, безумовно, був би інший. Проти цих людей мають дуже активно працювати українські контррозвідувальні органи, бо всі вони є потенційними агентами впливу.

Звучить чудово, але це дуже утопічно.

Так, це майже неможливо зробити. Єдиний механізм для цього — кримінально-процесуальна люстрація. Створення ефективних і чесних антикорупційних органів, які почнуть роботу не з дільничного чи голови сільради, а з Президента, Прем’єр-міністра і міністрів. Навіть самі оприлюднені результати розслідувань руйнуватимуть кар’єру цих людей. Люстрація має відбуватися не за політичними переконаннями чи віком, а за критерієм незаконних коштів і знаходження під впливом інших держав.

ВІДСУТНІСТЬ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ У СУСПІЛЬСТВІ — ЦЕ ПЕРЕЖИТОК ТОТАЛІТАРНОГО МИНУЛОГО, ЯКОГО ПОТРІБНО ПОЗБАВЛЯТИСЯ

А інший механізм — дуже банальний, це вибори. Україні зараз потрібні вибори хоча б кожні 2 роки. Причому, українці мають пам’ятати, що їм обіцяли і що з ними зробили після цього. Тобто, вибачте, обіцяли одружитися — зґвалтували і не подякували. Сьогодні у такій ситуації знаходиться українське суспільство і ті люди, які стояли на Майдані. Не можна голосувати за одних і тих самих людей по кілька разів, вони нас уже обманювали. В західному світі політик, який обманув один раз — для нього це вже кінець кар’єри. В нас дехто умудряється обманювати по 25 років. Відсутність критичного мислення у суспільстві — це пережиток тоталітарного минулого, якого потрібно позбавлятися.

Screenshot_1

 

Передплата на сайт-газету nr-logo

1 міс. Время доступа:
1 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
30,35 грн
3 міс. Время доступа:
3 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
91,05 грн
6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
182,10 грн
9 міс. Время доступа:
9 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
273,15 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
364,20 грн
31.01.2017

Вхід

145 thoughts on “НА ШЛЯХУ ДО САМОІЗОЛЯЦІЇ УКРАЇНИ…”

 1. 28 julio, 2012De momento hemos sacado los bonos para los 3 días y para el finde.Más adelante, y si quedan plazas, se vendería para sólo el día del concierto (y tb para jueves o viernes nada más)  

 2. 1.) wenn das Handy angeschlossen ist, einmal im Gerätemanager von Windows schauen, ob die Treiber korrekt installiert sind …2.) ggf. Treiber neu installieren oder an einem anderen PC (WinXP / Win7) versuchen …3.) wenn nicht bereits verwendet, Original Spica-USB-Kabel verwenden …

 3. Morceau assez différent de ce qu’on entend d’habitude ici. Ça me fait vaguement penser à un morceau d’indochine (je ne saurais dire lequel s’il y en a un). Je pense qu’il ne faut pas hésiter à varier les styles : la touche personnelle reste toujours là. Bel effort de style, encore une fois bravo, c’est propre.

 4. Jody "The more I think about it, what a friggin moron… he is about to be a federal felon at 25, all because he wanted to be a slick smart ass and play gotcha politics…. well, who got got, ha!"I think his ego got the best of him after the ACORN incident. That's the trouble with an inflated ego, it always want more spotlight. Well, Jody, if you are right he is going to be center stage..hopefully very soon. Are you sure that they can do this to a reporter?

 5. I, too, am a huge fan of Outlook. I’ve grown up in an organization that relies heavily on this useful tool. Like you, I’ve brought it into all aspects of my work and home life. It’s fabulous to know that most everything is captured in one place.

 6. Just to clarify, I have only witnessed women attending EQ a handful of times. This is excluding setting apart a new EQ presidency. I am not sure why they were there. Generally they were visitors that I did not know.My wife tells me that members of the bishopric attend RS somewhat regularly.

 7. Camila, parabéns pelo canal em inglês! Eu estou adorando treinar o inglês! :)Muito legal ver como seu trabalho está crescendo! Concordo com uma das leitoras acima: vc está bem mais descontraída nesse vídeo, quando comparada com o vídeo anterior em inglês. E bacanérrima sua iniciativa de ensinar palavras em português.Parabéns demais!!Super beijo![]

 8. Hmm, j’interviens après la bataille hein…J’ai joué à plein de jeux dits violents, depuis que j’ai 12 ans et que j’ai eu une megadrive ( dans ce bon vieux Street Fighter, il fallait juste démonter son adversaire à coups de pieds …) Et que dire ensuite de Quake, ou Doom….Mais personne ne s’interroge sur les méfaits du foot ? Parce que si on s’interroge sur les éventuels méfaits de GT4, on devrait se pencher de près sur les très avérés débordements de certains boeufs amateurs de ballon rond…

 9. I agree that it could be considered unethical to turn off the upload function, but its simply a response to an unethical move by the software providers.I use Bit Torrent and always try my best to keep my share ratio above 1, but thats my choice. I don’t believe they have the right to make that choice for me.

 10. Thank you, JRB. Wonderful, wonderful story.Wonderful in its youthful sincerity and wonderful in its “been-on-both-sides-of-that-coin” feelings in me.From the timeline you’ve provided I am guessing the show was “Passion” in which case, I too have a few “notes.”Just kidding–”I loved it!”

 11. Coucou les filles,bon courage pour cette aventure. Profitez bien de ces moments intenses.Cathy, pour ma part, je passe la 2ème étape des sélections pour le rallye Aïcha des gazelles, ce samedi.et c’est pas gagné.Je pense fort à toi, à vous deux.A bientôt, pleins de bisous d’encouragementcoco and CO

 12. Otázka je, zda jde ještě o interpretaci platného práva anebo už o implicitní zákonodárství. Zde bych byl už více opatrný.Sice nechápu touhu homosexuálů po manželství, na druhou stranu proti tomu nic nemám. Jen kdybych byl homosexuál, byl bych s oficiálním zápisem přeco jenom opatrnější. Nikdo neví, co bude zítra.Michal Sokol

 13. JGN SUKE NK HINE2 ORG…CERMIN DIRI DLU..MMG PTT LAMAN ANTI HINDRAF DITUTUP…AKU XSUKE SESM KITE BERPECAH BELAH..NEGARA PUN XAMAN KELAK MMBINASE DIRI SNDIRI..BANGSE DAN AGAME…ORG2 BRT BERTEPUK TGN….YG MN NK TGOK M’SIA HANCUR MMG SUKE LH NGN MENDE2 MCM NI..HENTIKN SEMUA INI!!!!!!!!!!!!MEROSAKKN NEGARA!!

 14. Do you have a spam problem on this blog; I also am a blogger, and I was wanting to know your situation; many of us have developed some nice procedures and we are looking to exchange techniques with other folks, be sure to shoot me an e-mail if interested.

 15. Did you know that Mr. T was the original choice for the inhabitant of Floating Island in Sonic 3? Knuckles only got the job because when Mr. T found out that he’d also have to be the guardian of the Master Emerald, he told SEGA bosses that he already had enough jewels to look after. Besides, have you seen the start of Sonic 3? He ain’t getting on no plane fool!

 16. , but I have a feeling it’s going to be hanging around as an uninvited guest for quite some time because life won’t quit throwing me curve balls. But, I just want to say this nearly had me in tears. Thank you for all you do! God bless!

 17. Se vede ca pedelistii urla de disperare ca n-au pus ei mana pe Becali.Acum s-au pus sa faca sondaje din pix pentru a demonstra,vezi doamne,ca venirea lui Becali ar fi un lucru rau.Mai pedelistilor,nu va mai strofocati atata, ca oricum veti ajunge la tomberon dupa 9 decembrie.

 18. / It generally involves understanding which colours, fonts, graphic designs, and charts will make the perfect layout. The same tones can often be used to bring out the fantastic thing about the pictures. Such artists always get positive recommendations.

 19. She's so charming and endearing! Great interview.I can't say that I've made any crazy resolutions, per se; but I can say that in the past I've set myself up for failure with some of the resolutions I'd made. The "I will work out every single day" one is always the first to go.I follow you on GFC.marthalynn16 (at) gmail D(0t) com

 20. Why didn’t we just trade Michael Taylor for Brett Wallace? We could have played him at 3B. Then we could have saved the money on Polanco. At that point you can trade for Halladay (using Domanik Brown in place of Taylor). Doing so probably allows you to substitute Happ for Drabek. Oh and by the way, you can also afford to keep Cliff Lee.

 21. Au Liban, du temps de nos grand-mères, on faisait la muhallabieyh avec de la poudre de riz; je trouve que le goût est plus fin qu'avec la maizena ou la fécule de blé que la plupart des gens utilisent parce que c'est beaucoup plus rapide. On ne peut résister a une crème aussi pure et onctueuse.

 22. Web 3.0 just doesn’t work. That term is forever stuck with the semantic web… which may never really happen. Maybe as xAuth takes off and we start to see a more service-enabled web will “Web 3.0″ become a reality.I think “HTML5″ is just the modern day “AJAX” – a term applied to websites that didn’t make a single asynchronous call. In short: SAWIS +1

 23. Flott innlegg! Så utrolig viktig å fokusere på det gode og fine i hverdagen! Takk for påminnelsen.Nydelige bilder!Og god bedring til deg og dine! Og masse lykke til i den nye jobben! Klem Tonje

 24. Do you mind if I quote a couple of your articles as long as I provide credit and sources back to your weblog? My blog is in the exact same niche as yours and my users would definitely benefit from some of the information you present here. Please let me know if this okay with you. Thanks a lot!

 25. Boa noite Jordão, tudo bem ?Depois destas palavras de incentivo não tenho nada mais a dizer e somente agradecer! Agradecer pela força que você e outros blogueiros vem dando.Isto me deixa muito animado e muito feliz, ver o este projeto sendo reconhecido por várias pessoas.Agradeço mesmo pelas palavras e sei que são as mais honestas possíveis!Muito obrigado mesmo!Agradeço sua visita e seu comentário.Abraço e sucesso!

 26. Thank you so much mk! I love that you find value in some of these insights. I feel so blessed with my love of reading and the powerful moments I have as I read through. Thank you for your encouraging & uplifting words, they mean so much to me! Have a blessed day!

 27. Ohhh Cindy and Jess…I had no idea you were going through this battle right now. This has made me a mess reading this and going through these pictures. Your Mom is the most spunky, uplifting, sweetest person and she will fight this. I will be praying everyday for her and your family and through God EVERYTHING is possible! You have such an amazing Family and I have always loved you all!!!! Praying sooo hard you guys..you will get through this!!! Love you lots! Jessica

 28. Also imho sollte man schon in der heutigen Zeit OOP draufhaben – ich drücke mich aber auch oft drum. Naja, ich mein dem Kunden wird ja in den meisten Fällen egal sein, _wie_ die Endlösung umgesetzt wurde, nur dass sie erfolgreich umgesetzt wurde ist wichtig

 29. Joao disse:Cara Elaine Lamento muito pelo o que vc passou, entretanto, gostaria de aconselhar aos colegas do “Conexão” que não deixem de ler atenciosamente as políticas de reserva e cancelamentos do estabelecimento (Cancellation fee/No Show), evitando dessa forma surpresas desagradáveis. Um abraço e boa sorte a todos.

 30. Yes, they were probably polite because they won in Saratoga. When the British regulars filed by to surrender their rifles they were impressed that the colonial rag-tag forces stood in line with respect and with solemn faces. To me the Saratoga Battlefield is sacred ground, like Lexington Green and the Concord bridge in MA. I get the shivers just standing on those locations.

 31. A La_Mer (fin).-),et j’ai acheté :40 leçons pour découvrir le grec ancien » de J. Le Maoult cobnseillé par un intervenant du blog pour pouvoir vous suivre tous dans vos explications. Voilà.J’espère que vous avez oublié toute rancune à mon égard (c’est pas beau çà).Je sais aussi que ma naïveté confine quelquefois à la bêtise. Bien à vous.

 32. Hey Scott Great job for both you and Kate this weekend, glad you are enjoying the crank program AND thanks for letting us know your experiences ( GOOD AND NOT SO GOOD APPRECIATED !) Braden Great idea !! Keep posting and we will see more people come out and share their great ideas too ! Were you out to the pre ride on the weekend at hardwood ?

 33. There are many private dentists in Staffordshire to choose from that offer cosmetic and turkey forum dentistry treatments such as laser teeth whitening, the Inman Aligner, smile makeovers with porcelain veneers por lumineers veneers for a natural or hollywood smile, have ainvisalign braces to straighten crooked teeth andgood. a variety of cosmetic crowns, dentures and white composite fillings to replace those old amalgam, metal filings. Browse our list of Staffordshire cosmetic dentists .braces to straighten crooked teethStaffordshire to choos have a nice day. good smile makeovers with cosmetic

 34. […] Geschwindigkeit ist ja der neue Backlink und jeder meint, da seinen Senf dazugeben zu müssen. Und egal wie blödsinnig die Umsetzung ist, es wird sich immer wer finden, der’s geil findet. […]

 35. Gawker moment: I spotted Michelle Yeoh in a bar in Baltimore many years ago. She’d just gotten married to a local doctor, or dentist maybe. Anyway, she seemed like a really nice lady (this was years before the James Bond and Jackie Chan movies) but I remembered her from a movie called The Heroic Trio, where she teams up with Maggie Cheung to beat the crap out of people. Highly recommended.

 36. Thanks, I have just been looking for information approximately this subject for ages and yours is the best I have came upon till now. But, what in regards to the bottom line? Are you positive concerning the source?

 37. mas helmi dan mbak dian..tolooong bgt kiriman emailnya tentang problem mas hendrik dan mbak sofie, yang hari rabu 03-12-09. berkesan bgt bwt aq,,ampe menangis dan empati bgt ma mbak sofie..tolooooonnngggg bgt kirim yaaa,,, thanx b4…Lhah, ini blog Mbak / Mas? Kok namanya santi tapi imelnya…

 38. 64 bits and the new autogen are huge steps forward, thanks to the staff !(Other aspects of the ground need to be addressed in the terrain files themselves.)Something can be done for city textures, definitely. I’m working precisely on this at the moment:

 39. En restant client chez Canal Sat, cela ne devrait pas réellement poser de problème. La seule astuce que je puisse te donner, c’est de bien suivre ton dossier chez eux… Et de ne rien lâcher. ( Allume un cierge, ça peu aider !)Tiens-nous au courant. 😉

 40. mm süpermiÅŸ:) bilstore’daki morine comte marant koleksiyonu da bence bu sene moda olacak. çok güzel tasarımları var, niÅŸantaşı’na her gittiÄŸimde sırf bu koleksiyon yüzünden uÄŸruyorum:)) 2010 için çok mutluyum bu yüzden, çok güzel tasarımlar giyebilicez sonunda:)

 41. Cool man – I just picked up the curriculum kit for “They Like Jesus But Not the Church” – will be taking our college group through it in San Francisco.Look forward to checking out Part II.

 42. Are you on a roof?! I always try to find a way on top of my apartment roof, but they've locked the door to it. Shame, cuz it would be an amazing place for July 4th. I love your coat! It's so famous here on your blog – you wear it all the time!xo Sherrie

 43. Biada Wam!Uderzacie w o.Tadusza Rydzyka który będzie zmuszony zdjąć bieliznę i nadstawić drugi policzek i wtedy wypełnią się proroctwa apokalipsy: wiatr zawyje jak lew, niebo spowiją ciemności, a może siarki zaleje tą Sodomę i Gomorę.Boże miłosierny wybacz im gdyż nie wiedzą co czynią.

 44. En fait je voulais dire Djoko a chaussé les crampons de Fed et accumule les finales et défaites contre Rafa.Pour Roger c’est pas que je le brûle, je suis juste réaliste et autant j’ai l’impression que Nole ou Murray en veulent face à Nadal, autant lui j’ai l’impression qu’il vient se coucher.

 45. hey amanda my sexy bitch, great show, my dick has stayed hard all night and still here when i woke up hope you have a fantastic weekend with dionne and jemma, and i hope you especially enjoy the dick, you should take some pictures and post them on this blog, pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeease!drlovexxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 46. Nej, det är inte Control utan en dokumentär som gick pÃ¥ svt för ett tag sedan. Min lillasyster bodde utanför Manchester ett tag, sÃ¥ jag var och hälsade pÃ¥ ett par gÃ¥nger. Det är stor skillnad mot södra England faktiskt, Ã¥tmintone ute pÃ¥ "landsbygden". Bila i England mÃ¥ste man ju göra…nÃ¥ngÃ¥ng.

 47. Please let me know if you’re looking for a author for your site. You have some really great posts and I believe I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely love to write some articles for your blog in exchange for a link back to mine. Please shoot me an email if interested. Thanks!

 48. coucou je vais donner mes réponse 1) Il y a 70% de graisses en moins face à une pâte à tartiner classique2) Il s'agit des extraits naturels de tilleul3) Il y a 5 saveurs: spéculos, citron vert muesli, noir céréales, superfruit et enfin amandes grilléesmerci pour ce concours c'est sympa !!

 49. after following each and every step and resetting the vsh, my psp's (cfw 6.60 pro b10) display started flickering and it took a long time to show the xmb. it also performed slower. what did i do wrong?

 50. Hey. Thanks for the advice. I’m going to *try* to be a little more assertive next time. I also feel like just by being aware of my behavior, it can be changed. In the case of the dogs, they don’t have that higher-level cognitive abilities. Anyway, for the most part I do want change, I want to be able to interact and be a part of something and have a job and friends, etc. But sometimes it does feel good to go through a negative social situation, because it reinforces those negative beliefs about myself.

 51. A manifestação contra a corrupção é necessária, mas não é o bastante. É necessário também protestar contra o autoritarismo e a volta da censura, exigindo respeito incondicional a liberdade de expressão e pensamento. Deve-se exigir a saída do governo de políticos que teimam em agir contra elas.

 52. mmm… capisco come ti senti licia.. qui a casa ho mia zia e mia cugina in dolce attesa… tra ottobre e gennaio la famiglia si allarga!!!cmq loro non si fanno tanti problemi x la linea.. la cosa importante è che i bimbi stiano bene(son tutti e 2 maschi)..ciauuuuu

 53. Carla and Kathy,This demo is for this Evansville Homesteading group and it’s full. In fact, they have a waiting list. We had to limit the number due to our space. If there is interest, I’m sure we could schedule another one especially for you two!Mandy, ever since we started making our soap, we’ve taken it with us when we go out of town, even for an overnight because we just love our soap!! See you soon.Ashley, I, too, love the color. Thanks for dropping by.

 54. The new Zune browser is surprisingly good, but not as good as the iPod’s. It works well, but isn’t as fast as Safari, and has a clunkier interface. If you occasionally plan on using the web browser that’s not an issue, but if you’re planning to browse the web alot from your PMP then the iPod’s larger screen and better browser may be important.

 55. slmm ben geldim…size sigaraı kendim için saÄŸlığım için bırakacağım demiÅŸtim yaaaa. iÅŸte baÅŸardım.yendim gölgelerden kurtardım.artık rahatım.sizde bırakın arkadaÅŸlar.en güzelii.saÄŸlığınız ve ileride rahat yaÅŸamanız içinnn !!!SÄ°GARAYA HAYIRRR!!! arkadaşımla bıraktık.baÅŸlayan ve bırakmaya çalışan arkadaÅŸlarıma baÅŸarılar.k.i.b byy esmer

 56. These are priceless! And they're so witty…When i saw the first of these pictures, i couldn't define what my initial reactions were…so i just kept scrolling down to see the rest…what an imaginative imagination…and creative ability to make it all work together — the costumes, the poses, the colors.

 57. For the capital:System of a Down – B.Y.O.B.Why don't presidents fight the war?Why do they always send the poor?Why don't presidents fight the war?Why do they always send the poor?Why do they always send the poor?Why do they always send the poor?Why do they always send the poor?

 58. I could have done the images better, but it is hard to do so when you feel rushed. I had to be quick, I didn’t want to get in the way.I don’t know what the thinking behind Myer taking down their decorations so early, it was very strange. It was probably done on Christmas day when the store was closed and they were getting ready for the Boxing day sales. So weird.

 59. I would like to take the chance of saying thanks to you for the professional direction I have usually enjoyed visiting your site. We are looking forward to the commencement of my school research and the complete groundwork would never have been complete without checking out your website. If I might be of any assistance to others, I might be delighted to help through what I have discovered from here.

 60. Have drunk 1993 1996 1997 Remoissenet Montrachet before, actually not so outstanding with the standard of “MONTRACHET”…But look at the prices!! So I still like his montrachets and will buy more!

 61. Dom andra har redan sagt vad jag vill säga.. Jätteledsamt 🙁 Skickar en värmande kram!Sv: Ja pÃ¥ helgen är det typ omöjligt! Även om jag skulle vilja vara nyttig pÃ¥ helgen sÃ¥ gÃ¥r det verkligen inte.. Jag kan inte stÃ¥ emot! 🙂 Men det är verkligen sÃ¥ som du säger, att det är riktigt bra bara att man stÃ¥r ut mitt i veckorna. Lagade föresten din moussaka ikväll. Jag blev kär!

 62. Câteva răspunsuri:- comentariile lipses doar la câteva posturi pe care le-am cărat cu copy şi paste.- o sa facem link catre blog.hotnews.ro, ai perfectă dreptate, Sandi.- mai sunt tot felul de mici probleme pe care le rezolvăm pe rând şi pe care vă rog să nu ezitaţi să le adăugaţi aici..

 63. charles okonkwoSeptember 30, 2006 at 11:30 amr u guys RETARDED? wot the fuck has pro evo got to do with reality….reading articles like this makes me disappointed to be a gunner. get a life people and post only constructive stuff

 64. Oui fleurs de lys, tu as des moules de cette forme ? Je n’ai jamis goûté de curé Nantais. C’est le festival du fromages à Meulan ce week-end, j’ai peut-être des chances d’en trouver. Le choix du st Nectaire est excellent !

 65. In pratica, se ho capito bene, si può lasciare il lavoro se questo ti deprime, ti danno una specie di pensione mensile senza fare niente, e il medico anzichè pillole e pastigliette ti prescrive lunghe vacanze con tanto di stripper dell'altro sesso… Tutto questo a patto di lasciare Facebook! Qualcuno di voi sa come si prende la cittadinanza canadese?

 66. The premise of Rebuild sounds really unique and interesting. A shame it’s web-based, I have something against games I can’t download. :/My favourite strategy game, if you can call it that as it’s more of a genre mix, is definitely Dwarf Fortress. It has both a sort of roguelike “adventure mode” and a sandbox-like strategy/buildup “fortress mode” and that second mode is what I play. However, DF is far from casual so I will not rave about it here.

 67. He needs legal help.He should go to HUD approved nonprofit credit counseling that helps homeowners in foreclosure. Avoid scammers. Or go to an attorney.Many of these dates are not set in stone, so he needs to check things out before moving, before giving up.Many areas have community organizations working with home owners to help them avoid foreclosure.

 68. Olen käynyt ihastelemassa noita kortteja monta kertaa, joten tähän arvontaan täytyy nyt kyllä osallistua!"Punakenkäinen" on minun valintani tällä hetkellä.-Tuula

 69. Jakub pisze:Problem z takim wentylatorem jest tylko taki, że jeżeli w warsztacie mamy np. pył z ścierania drewna, bądź inne luźne zanieczyszczenia, to wszystko bedzie latać w powietrzu :)Poza tym pomysł super, nie zdawałem sobie sprawy ile zanieczyszczen powstaje w oparach z lutowania.

 70. Hey very cool website!! Man .. Excellent .. Amazing .. I’ll bookmark your blog and take the feeds also…I am happy to find so many useful info here in the post, we need work out more strategies in this regard, thanks for sharing. . . . . .

 71. Scrivi il tuo commento Puoi usare questi tags HTML : <a> <abbr> <acronym> <b> <blockquote> <cite> <code> <del> <em> <i> <q> <strike> <strong> var RecaptchaOptions = { theme : ‘red’, lang : ‘en’ , tabindex : 5 };   #submit {display:none;}

 72. I am no help with the jasmine – there are so many different varieties (over 200 according to wikipedia!)and the only ones we have here in San Diego are Star and Pink Jasmine, which aren't even really "true" jasmines. I'm sure it must be some type though – the scent is so distinctive!Sounds like a lovely time – at the coast with lovely flowers!

 73. Youre so awesome, man! I cant believe I missed this blog for so long. Its just great stuff all round. Your design, man…too amazing! I cant wait to read what youve got next. I love everything that youre saying and want more, more, MORE! Keep this up, man! Its just too good.

 74. Disgusting from National. This job summit should represent all NZers not just their right wing mates. There should be 50% female, at least 15% Maori & Pacific Islanders and a few chinese thrown in as well. Participants should be across all age categories and representing all religious beliefs. At least 10% should be homosexual and a proportion should be left handed. So long as none are green voters because no one cares what they have to say

 75. I’d say if you are paying your talent in toothpaste, then either you are keeping all the client’s money or everyone is working for free (publicity). Now everyone who reads this blog knows about Swank and The Atlanta Dental Spa for Rich Folks. So it’s working. Right?

 76. robbo, I don’t vote for the fucker. He gets the biggest number possible on the bedsheet Senate ballot.I’ve been aware of the prick for nearly 40 years, from back when he was a Liberal apparatchik. He’s always been a nasty piece of work.

 77. Hello!!I’m coming back in France yesterday, chek my pictures, and I wanted to see your links you gave to me. So you have a very good look, every pictures are interesting, seriously.I hope that you’re coming back in your home entirely.Bye bye, and happy to met you!Sabrina GODFRIN (the beachvolley team)

 78. Lunches really don't have to be boring.I too, make good money when I have a contract, but I ALWAYS brown bag it.I always cook meals for the whole week (delicious meals).. and pack snacks into little baggies, and have lots of different fruit on handIt isn't as sexy or as easy as grabbing a big bowl of Pad Thai or Sushi, but it is sure as heck cheaper…

 79. Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your web site is magnificent, let alone the content!. Thanks For Your article about Don’t be left out in the cold this Christmas ! | .

 80. La lectrice de l’ombre dit :Ca me rappelle la fois où j’ai soutenu mordicus à mon homme que le meuble TV IKEA de mes rêves tenait dans le coffre de la voiture…sauf qu’on rentrait de 15 jours de vacances avec les enfants (et tout le bazar qui va avec) et que les 200 derniers km du retour se sont faits avec un tendeur pour tenir le hayon… Il a moyennement apprécié et encore quelques années plus tard, cette anecdote ressort régulièrement…Mais mon meuble TV trône dans le salon et je ne m’en lasse pas ! HaHa, tu as le goût du risque !

 81. Art, am surprised abt the veggie shops considering where you live! Perhaps it's cos you are looking for a large shop? IMO, the small shops in Blr do as well…and keerai ('soppe') is usually not as good with the main veggies, but much better with the soppe vendors who come around in the mornings…all other veggies are pretty much the same, though I believe at the moment, there is some sort of veggie shortage due to water shortages in Karnataka…

 82. notsodomesticated November 30, 2012 Thank you, Brittany! I’m going to need to go back and reread all of your blog posts once she comes … you gave so much great information and advice!

 83. oh my dear. i'm heartbroken for you. i sincerely hope you get better soon. i've had to deal with bouts of chronic pain (none lasting more than 6 months), and it truly makes life unbearable. and the guilt when you have kids= devastating. i'm so sorry.i thought of a new joke, and i've been saving it for you. how do you know 2 zombies like each other? they kiss each other on their zombie apocaLIPS.

 84. A person necessarily lend a hand to make seriously articles I’d state. That is the very first time I frequented your website page and up to now? I surprised with the analysis you made to create this actual post extraordinary. Wonderful job!

 85. .. I just saw them when i drove by coming back from moab then saw the photo on FB later. I know the rivers down by millers flat are closed til then, but i’m not sure about this spot. I wasn’t fishing there so i haven’t checked.

 86. SÃ¥ spændt pÃ¥ at se det færdige resultat – lige nu har jeg bare et lidt forvirret billede i hovedet… fedt at du strikker noget, der ikke kan ses undervejs – det er nytænkning og design 🙂 God strikkelyst til dig

 87. Keep writing indeed! I, too, was waiting, waiting, waiting for May Long to put the canoe in the water after a winter of storage. As you captured, the wait, anticipation and actual journey were phenomenal with swans, kingfishers, cow and calf moose and egg-laying moth all making appearances. Aahh, northern summers!

 88. This is the precise Windowssystem Blockiert – varieteofideas München journal for anyone who wants to assay out out most this subject. You request so some its almost exhausting to fence with you (not that I really would want…HaHa). You definitely put a new prolong on a message thats been transcribed nearly for life. Precise hokum, simply eager!

 89. Although I have never used TinyChat before, I have used a similar app. This application is a great tool for a teacher to use when they cannot meet with a student or group of students and it gives them the option to extend class time. In my experience, we used this type of tool to hold study sessions before exams and it worked out great! Keep in mind this app is not limited to academics! One could use this to communicate with a friend nearby or on the other side of the world. With this quality, more people can benefit from using this tool.

 90. I, too, am a breast cancer survivor. My sisters gave me this bag 3 years ago for my birthday. Every time I carry it, I get so many comments and begin some wonderful conversations with strangers!!! My bag is now showing wear and tear, so it is time to replace it – I will never go without it!!!13+ years for me – how about you?Vera

 91. So lovely So nice to meet you just found your beautiful blog so happy I did. I have enjoyed looking around and I'm now following you, wonderful to meet new friends. Hope you find a spare minute to visit me sometime follow back if you like. I’m looking forward to keeping in touch in 2012.Always Wendy

 92. The Government has seemed weak and confused on the asylum seeker issue for the past few weeks, trying to be simultaneously tough and humane, and not looking in control of the situation, so it wouldn’t be entirely surprising if its popularity has suffered as a result.However, it’s too early to tell whether this particular poll result means anything. It might be an indication of a loss of support for the government, or it might be an outlier. Once the next few polls come out, we’ll have a better idea.

 93. Although I never met John in person, your story which was told through the Lohman family was ever so touching. We were rooting for him all the way to beat this disease. Our hearts and prayers are with you during this very difficult time. No one deserves to have this happen and especially an innocent child. with love Richard and Astrid Lohman

 94. renee!! omg! i can’t believe i haven’t seen some of these! i guess jaime didn’t send all of the ones you took. is there any way i can get the ones you took? let me know! and btw, these are AWESOME!

 95. I applaud this plan to distribute seismic sensors. I would like to purchase one. My residenceis at 1574 Euclid Ave 6 blocks north of the Berkeley campus. The bldg is 1 block west of the San Andreas fault or so I have read. my cell: 510 409 1287, my email .Please contact me.  Sincerely, Keith Fisher

 96. ecepcional historia… lo que la mente puede lograr cuando se enfoca en conseguir la libertad del espiritu invencible… claro eso de volar fisicamente como lo hacian los de esta historia para mi es relativo a volar o fluir en armonia con el universo cuando cultivamos la fe en Dios que nos permita liberarnos del miedo para vivir la ecencia de la vida

 97. Thanks for a tremendous post, may examine one’s others content. i appreciate your ideas on this, I experienced a bit made an impact to by this short article. Many thanks again! You earn a good point. Displays the beauty through excellent facts here. I feel if a greater number of people thought of it doing this, they’d have a very better moment in time have the suspend ofing the issue.

 98. 443The UGG® Australia products are directed toward consumers who value luxury, comfort and the highest quality footwear available. Only the finest materials are used in the construction of the productthe highest quality leathers and suedes, and of course , the world’s finest sheepskin.lsy11-8

 99. Good day very cool site!! Guy .. Beautiful .. Superb .. I’ll bookmark your site and take the feeds also…I’m satisfied to seek out a lot of useful information here within the submit, we need develop more strategies in this regard, thank you for sharing.

 100. Hola gabriela. No te preocupes por eso. Al parecer si que es difícil encontrarlo online. (al menos en castellano, que es como lo he buscado). Veré que puedo hacer y nada más lo encuentre lo publico .Ya lo puedes ver online (en castellano). Está agregado en el artículo. Saludos.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.