У світі є близько 200 держав, Україна, при всій нашій любові до неї – лише одна з них. У кожній країні своє життя, всі вони поєднані міжнародними стосунками. Щоб розуміти закономірності того, що відбувається в Україні. ми просто зобов’язані розбиратися в тому, що коїться в світі. Тому, ми будемо намагатися давати цілісну картину того, що відбувається на нашій планеті в усьому різноманітті викликів та можливостей. Наш міжнародний блок – це спроба подивитися на світ без пропагандистських окулярів.

ПРО ВИБОРИ В США ТА ХВИЛЮВАННЯ В БРАЗИЛІЇ

Наразі в США відбуваються первинні вибори президента: партійні й незалежні активісти (виборці) протягом січня-червня шляхом відкритого (кокуси на партійних зібраннях) або таємного (праймеріз) голосувань визначають претендентів на звання кандидатів на посаду президента поштатно. Власне, обрання президента відбудеться в листопаді-грудні: спочатку виборці віддадуть голоси за своїх кандидатів, а через 41 день опісля — виборщики, відповідно до побажань виборців, остаточно оберуть президента та віце-президента США.

Проте у передвиборчій гонці вже виділилися фаворити: мільярдер і шоумен Трамп, баптист Круз і губернатор Кейсік від Республіканської партії та екс-держсекретарка Клінтон і сенатор Сандерс — від Демократичної. До речі, цікавий феномен останнього, нетипового для Америки — лівого демократа — Берні Сандерса. Близько двох десятиліть він служив у Конгресі, і ось у свої майже 75 вибився в авангард претендентів, залучившись підтримкою молоді: 69% його виборців — «поціновувачі» репу й року віком від 18 до 29 років.

Screenshot_5

Противник офшорів і домінування вовків з Уолл-Стріт, поборник громадянських і політичних прав, прихильник рівності людей, незалежно від будь чого, зокрема раси чи сексуальної орієнтації, Сандерс, до всього, ще й виступає за легалізацію марихуани в США. Не дивно, що молодь його так підтримує — дідусь Берні все більше наступає на п’яти пані Гілларі, чим доводить, що, як він каже, «політична революція», інновації у дусі скандинавського соціалізму – можливі і в Штатах.

Передплата на сайт-газету nr-logo

6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
90 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
180 грн
24 міс. Время доступа:
24 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
360 грн
28.04.2016 new-republic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Login form

[wppb-login]

×