В Україні близько сотні дизайнерів одягу, і їх кількість постійно зростає. Серед них і новачки, які тільки входять у модну індустрію, і справжні професіонали, які вже встигли стати популярними в Україні та заробити непоганий капітал на пошитті та фешн-продажі одягу. Але як справа з міжнародним визнанням?

Як відкрити магазин модного одягу власного виробництва за межами нашої країни і як досягти вершин серед дизайнерів світового класу? Секретами успіху ділиться молода й амбітна українська дизайнерка Анастасія Іванова, яка сміливо підкорює світ.

Screenshot_3

Український тиждень моди. Наймасштабніший і авторитетний захід у світі української моди. Кожен починаючий дизайнер мріє про власний показ на Ukrainian Fashion Week, а досвідчений модельєр точно знає: участь у тижні моди підвищить упізнаваність бренду. Основний інструмент тут — показ колекцій. Проте за коротким 20-хвилинним шоу ховається великий обсяг роботи і, звісно, гроші.

Власні «Тижні моди» є у кожної розвиненої країни. Традиційно лідерами є такі законодавці моди, як Франція, Італія, США, Велика Британія. Поява «Тижня моди» в Україні була свого часу більш ніж дивною подією. Наша країна не відрізнялася модними традиціями, не мала власної фешн-історії, тому подібна ініціатива сприйнялася неоднозначно. Більш того, у той час і українських дизайнерів майже не існувало. За час існування «Тижня моди» в них взяли участь більше сотні українських і зарубіжних дизайнерів, брендів. Захід став однією з головних світських подій в Україні.

Та час не стоїть на місці, на модній арені з’являються молоді й амбітні конкуренти. Крім того, все більше дизайнерів і брендів самостійно організовують власні покази і презентаційні заходи. Можна сміливо констатувати, що модний рух в Україні набирає обертів, але Ukrainian Fashion Week все ще залишається головним законодавцем моди.

Про моду зсередини nr-logo розповіла провідна українська дизайнерка, випускниця найпрестижнішої школи дизайну у світі Istituto Marangoni Paris, постійна учасниця Ukrainian Fashion Week Анастасія Іванова. Влітку її магазин відкрився на найбільш престижній і респектабельній вулиці світу Fifth Avenue у Нью-Йорку. А восени Анастасія представляла свою колекцію на знаменитому New York Fashion Week. 

Анастасія Іванова: «Можна сказати, що я з дитинства цього прагнула! Щоб здійснити цю мрію, мені знадобилось кілька років. Зокрема, два роки я займалась тим, що вивчала всі тонкощі фешн-ринку в Америці. Адже приїхати в США з думкою про те, що ви миттєво станете тут успішним — неправильно. Дизайнеру важливо влитися в американський ринок, зрозуміти його особливості, секрети модної індустрії, менталітет. Я почала курс навчання в одному з найбільш престижних фешн-інститутів світу — Fashion Instituteof Technology, випускниками якого свого часу стали Calvin Klein, Francisco Costa, Michael Kors і багато інших. Бути просто дизайнером у сучасному світі недостатньо. Дизайнер повинен мислити глобально — і як творча людина, і як бізнесмен». Особливість бренду Nai Lu-na by Anastasia Ivanova у тому, що дизайнер створює тільки сукні. Знайти власну фішку вона радить усім молодим дизайнерам, які прагнуть успіху. Та впливовість зв’язків із відомими й успішними ніхто не відміняв:

«Важливо мати правильні знайомства, дружити з представниками фешн-індустрії, які мають вплив. Ці зв’язки вам ніхто не подарує, ви повинні напрацьовувати їх самі. Велику роль тут грає ваша особиста товариськість, доброзичливість, комунікабельність», — каже Анастасія. Серед клієнтів дизайнерки багато відомих особистостей. «У моїх сукнях на телебаченні почала з’являтися відома американська танцівниця та хореографка Дженна Джонсон. Також великий вплив на покупців мають фешн-блогери, на яких теж потрібно справити гарне враження».

Screenshot_4

НАЙКРАЩА ІНВЕСТИЦІЯ — ЦЕ ІНВЕСТИЦІЯ У СВОЮ ОСВІТУ І РОЗВИТОК

Кожне творіння Анастасії наповнене особливою філософією, головна ідея якої — легкість, позитивні думки, справжня краса. В нарядах дизайнерки велике значення має колір, який ще сильніше наповнює кожне її творіння унікальним змістом. Може тому її колекції продаються в багатьох мультибрендових магазинах світу. Сама Анастасія вважає, що найкраща інвестиція — це інвестиція у свою освіту і розвиток. Дизайнерка звертає особливу увагу на якість вивороту нарядів, адже переконана, що саме виворіт, який носять ближче до тіла, — це справжня душа виробу. А покупець, клієнт, завжди стоїть на першому місці. «Головне — це розвиток продажів. Якщо їх не буде, не допоможе жоден PR. Усе повинен розсудити покупець. В Америці мій бренд стартував із онлайн-продажів, другим кроком стало відкриття в Нью-Йорку шоу-руму. Зрештою я повністю здійснила свою мрію — відкрила бутік на Fifth Avenue».

ДИЗАЙНЕР ПОВИНЕН МИСЛИТИ ГЛОБАЛЬНО — І ЯК ТВОРЧА ЛЮДИНА, І ЯК БІЗНЕСМЕН

За океаном, в Європі вже відомо, що українська мода існує, тим більше, що у нас є багато цікавих дизайнерів, які можуть конкурувати із західними модельєрами. Тепер вони змагаються в кількості магазинів, де продаються, в якості своїх колекцій і в упізнаваностіх. Успіх за кордоном не приходить без праці, та він можливий.

Передплата на сайт-газету nr-logo

6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
90 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
180 грн
24 міс. Время доступа:
24 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
360 грн
27.10.2016 new-republic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Login form

[wppb-login]

×