Суспільно-політичне видання західного зразка, що орієнтується на інтереси громадян – це про газету «Нова Республіка». Вітаємо вас і нас із тим, що «Нова Республіка» нарешті стартувала!

МИ – ВИДАННЯ НОВОГО ТИПУ, ХОЧЕМО ЯКІСНО ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД УСЬОГО ТОГО, ЩО Є В УКРАЇНІ.hN30oVetAoA

Подаватимемо матеріали лише з чесної, критичної позиції, матеріали, в яких висвітлюватиметься ситуація з різних сторін, без прикриття фактів, без нав’язування. В газеті писатиметься про те, що хвилює вас: відкрито про події в країні, подаватиметься аналіз соціально-економічних питань, висвітлюватиметься боротьба за справедливість, свободу і рівність, міжнародні проблеми, обговорюватимуться питання культури і науки тощо.

На сьогодні в Україні дуже мало суспільно-політичних видань. Однак, є достатньо успішних авторитетних закордонних прикладів, які подають якісний контент: The Guardian, El Pais, L’Humanité, Le Monde, які і стали для нас прикладом для наслідування. Так, видавцем нашої газети є Політична партія «Республіка», але цей зв’язок не лише не заважає команді професіоналів писати чесно і якісно, цей зв’язок, розуміючи підходи республіканців до всього в Україні – дає можливість нам відповідально підкреслити нашу неанґажованість. «Нова Республіка» виходить саме зараз у тому числі й тому, що ми не маємо право більше мовчати, всі громадяни повинні знати правду, як в столиці, так і всіх містах і селах вільної України.

«НОВА РЕСПУБЛІКА» – ЦЕ КОВТОК ПРАВДИ Й ГЛИБОКИЙ АНАЛІЗ СЬОГОДНІШНЬОЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

Нагадуємо, що ви можете передплатити «Нову Республіку» до кінця року. Заходьте в будь-яке відділення Укрпошти або передплачуйте в Інтернеті (https://presa.ua/nova-respublika.html?___SID=U) (індекс: 98010). Також можете передплатити прямо тут, на сайті «Нової Республіки» (для цього зайдіть у будь-яку статтю). Рекомендуйте друзям, колегам, родичам!

ЧИТАЙТЕ АНАЛІТИЧНІ ТА ЧЕСНІ НОВИНИ ВІД РЕСПУБЛІКАНЦІВ НА ШПАЛЬТАХ «НОВОЇ РЕСПУБЛІКИ».

Наша досвідчена і молода команда працює, аби ви отримували альтернативну інформацію.

28.04.2016 new-republic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Login form

[wppb-login]

×