Screenshot_1 Інформаційний простір перевантажений коментарями політиків, зірок, військових, проте зрозуміло, що душа хоче чогось доброго і вічного. Справжнім одкровенням завжди є розмова з людьми,які мають якийсь недосяжний досвід для більшості людей і їх оточення. Це все про Леоніда Костянтиновича Каденюка – першого і єдиного космонавта незалежної України

- Леоніде Костянтиновичу, чому, крім Вашого польоту, Ваших здобутків, не було більше значних космічних досягнень в Україні? Зрозуміло, що на це потрібні гроші, але ж можна було літати в кооперації з іншими країнами?

- Почну з того, що користуючись нагодою, хочу привітати всіх з днем 12 квітня, коли 55 років тому людина вперше в історії полетіла в космос. Цей день розділив історію людства, без всякого перебільшення, на дві частини: до польоту космічної людини, до старту в космос, і після польоту. Взагалі ця подія мала не тільки планетарне значення, а й вселенське. Тому що у Всесвіті мільярд планет, і наша цивілізація змогла створити технічні засоби, за допомогою яких вдалося подолати тяжіння планети, вирватися в космос. Останнього польоту тепер не буде…

- А чому не буде?

- А тому що ми тепер будемо весь час літати – скільки людство існуватиме. Тепер від цього нікуди не дітися. Будемо літати все далі й далі. Зараз ми літаємо в ближній космос, навколо Землі, потім будуть польоти на Місяць, на Марс. Згодом- десь за межі Сонячної системи. Але, звичайно, це все потребує розвитку технологій. І взагалі день, про який я вже згадував,– перший політ людини в космос та поява на Землі такої професії, як космонавт – це все надзвичайно стимулює технологічний розвиток, цивілізаційний процес на нашій планеті. І це дуже важливо для нас, землян. А що стосується України, то вона є космічною державою. У світі космічними технологіями займається приблизно 60 країн, але країни, які мають повний цикл космічної техніки, можна перерахувати на пальцях - це десь 6-7 країн, серед яких - Україна, що дуже важливо. Тобто від проектування виробництва, запуску в космос, експлуатації в космосі і до повернення з космосу – все Україна вміє, все робить.

- Доводилося чути від науковців думку про те, що підготовка українського космонавта до польотів у космос не може бути самоціллю держави, що краще витрачати гроші не на це, а на наукові розробки, експерименти, які космонавти інших країн можуть проводити у космосі. Власне, зараз українські космонавти не готуються до польотів, бо це ще й неймовірно великі гроші, яких держава не має. Що думаєте з цього приводу?

- Це також практикується – наукові розробки. Правда, для того, щоб це відбувалося, треба також платити якісь кошти, щоб інші космонавти виконували наші експерименти. Аби полетів ще один наш космонавт у космос, необхідно ще більше витрат. Якщо взяти мій політ, то він відбувся завдяки перемовинам Президента України Леоніда Кучми та президента США Білла Клінтона. Тому Україна за цей політ практично нічого не заплатила. А тепер, коли була домовленість на рівні керівників відомств України та Росії (маю на увазі політ українця на російський сегмент Міжнародної космічної станції), то росіяни сказали: з вас $150 млн і все…

ПРОЕКТУВАННЯ ВИРОБНИЦТВА, ЗАПУСК В КОСМОС, ЕКСПЛУАТАЦІЯ В КОСМОСІ, ПОВЕРНЕННЯ З КОСМОСУ –ВСЕ УКРАЇНА ВМІЄ, ВСЕ РОБИТЬ

- Зрозуміло, що нині ситуація в Україні не найкраща, затяжні політична та економічна кризи. Як за таких умов може розвиватися космічна галузь?

- Космічна галузь має розвиток, слава Богу.

- Тоді, може, ми мало говоримо про неї?

- Так, це правда. Треба говорити про неї якомога більше. Так, в Україні пропонують створення нових двигунів на традиційному паливі та плазмових двигунів, які будуть використовуватися для сервісного обслуговування супутників на орбіті. Вони досить дешеві у виробництві, але будуть виконувати таку важливу місію, як підняття орбіти. Ще одне призначення – це збір сміття на орбіті Землі. Зараз за розрахунками тих, хто стежить за космосом, близько тисячі об’єктів, які літають, які некеровані, тому їх треба звідти зняти. Для того, щоб їх зняти, треба запустити цілий космічний корабель. Це дуже дорого. Тому зараз роздумують над технологією, яка б дозволила те сміття збирати ізанурювати в атмосфер

- А що можна реально зробити, виходячи з наявних ресурсів?

5-річними програмами. З того моменту, як вона була створена (1992р.), у нас виготовляють супутники. Так, наступного року готують до запуску супутник, який буде стежити за планетою Земля. Наша космічна галузь виробляє деякі системи для пілотованої космонавтики Росії, але Росія у зв’язку з війною призупинила дію військових програм. Правда, ми починаємо працювати за тими програмами, що стосуються мирного освоєння космосу та Міжнародної космічної станції.

Screenshot_4

- Які зараз Ваші стосунки з США щодо космічної взаємодії, чи запрошують Вас на їхні заходи?

- У США у зв’язку з антиросійськими санкціями є програми, які закрилися. Через це американці більше зацікавилися нашою космічною галуззю. Вони приїжджали в Україну, побували у Дніпропетровську та Києві, зустрічалися з українськими вченими. Хочу сказати, що американці високої думки про наших фахівців, нашу космічну галузь. І дуже добре, що ми з ними співпрацюємо.

- Якби Ви знову потрапили в космос, на що б звернули більше уваги? Можливо є те, чому приділили недостатньо уваги під час польоту?

- Мені дуже хотілося і хочеться вийти у відкритий космос… Моя програма того польоту цього не передбачала. Виходили в космос два наші товариші – японець та американець. Для цього попередньо треба пройти спеціальну підготовку. Це і небезпечно, і непросто. Але, звичайно, якщо полетіти знову у космос, то хотілося б, по-перше, саме цього.

По-друге, виникає завжди багато запитань, на які шукаєш відповіді. Космічний політ дуже інформативний. Космонавт, який перебуває на орбіті, відчуває перенасичення свідомості все новою і новою інформацією. Правда, в мене багато питань виникло уже після польоту. Тому, аби з’ясувати деякі питання, треба знову стартувати туди. У людини існує два світи: внутрішній – світ відчуттів, і зовнішній – те, що нас оточує... Світ відчуттів дуже широкий, співмірний із космосом. Коли людина потрапляє в космос, вона сприймає все по-іншому.

ЛЮДИНА МАЄ МІНЯТИ СТАТУС СВОГО ПЕРЕБУВАННЯ НА ЗЕМЛІ – НАСАМПЕРЕД ЗМІНИТИ СТАВЛЕННЯ ДО ПРИРОДИ

- Повертатися назад хотілося?

- Так, особливо наприкінці. Людська психіка має чудову якість – здатність налаштування на якийсь період, тому я себе завчасно налаштував на 16 діб. Тому уже під кінець хотілося додому. Тим більше, що накопичувалася втома. Але ще раз би хотілося полетіти. Тим паче, я готувався як професійний космонавт, тому пройшов потужну підготовку

- Скільки тривала Ваша підготовка?

- Щоб підготувати командира екіпажу, треба років зо п’ять. А ті, хто літає виконати лише експерименти, має пройти три етапи: загальнокосмічну підготовку, яка триває більше року і де дають загальні знання щодо космосу та проведення експериментів; більш ретельну підготовку у складі групи, коли ти вже отримав диплом космонавта; а третій етап – це вже безпосередня підготовка, коли космонавта включили в екіпаж.

- Якось Ви сказали, що саме в космосі усвідомлюєш, наскільки недосконале людське суспільство. Чому виникли такі висновки?

- Коли я вперше подивився на Землю і побачив, наскільки вона гарна, тендітна, вразлива з боку космосу, то виникла думка, що на такій красивій планеті повинно бути красиве життя. Але, пригадуючи, як ми живемо на Землі, виникла така думка: яке недосконале людське суспільство, як ми неправильно живемо на своїй планеті. Також пригадалося створення і застосування, не дай Боже, ядерно-хімічної зброї, бактеріологічної, пригадалося сміття, яке не повинно бути на планеті Земля. Звичайно, людина має міняти статус свого перебування на Землі – насамперед змінити ставлення до природи.

Коли я подивився в ілюмінатор на Землю, то сказав командиру: «Кевін, тепер я бачу, що вона кругла». Звісно, раніше сумнівів з приводу цього не було. Але чомусь ось така думка зародилася. Крім позитиву, виникає і негатив. Коли я побачив тоненький прошарок атмосфери, який огортає Землю, то мене навіть жах взяв: невже в такому тоненькому прошарку атмосфери існує життя на планеті Земля? І не тільки в межах нашої планети, а й в межах Сонячної системи. Треба ставитися до Землі бережно, змінювати ставлення до природи

- Скажіть, а як політ вплинув на Ваше життя? Що після цього змінилося?

Тому це впливає на рівень свідомості. Сам політ віддистанціював мене від наукових знань, які колись прищеплювали у школі. Не в тому сенсі, що я щось заперечую, а в тому розумінні, що наука не дає відповіді на багато питань, наприклад, звідки виникло біологічне життя на на- шій планеті. Я завжди наводжу приклад: наука стверджує, що життя існує завдяки взаємодії молекул білка та нуклеїнових кислот. Про це знають вчені. Але цей алгоритм взаємодії настільки складний, що вчені беруться за голову: звідки він взявся? Ще життя не було, а алгоритм уже був. Так само багато біологічних процесів, які відбуваються в нашому організмі, настільки складні та точні, що їх виникнення неможливо пояснити. Тому цей політ дуже близько наблизив мене до того, що існує якийсь вищий розум

- Космос потребує акумуляції ресурсів. Кажуть, що написання спільних космічних програм між різними країнами зменшує злість людей, і вони починають працювати над спільним, високим і недосяжним, а не воюють всередині країни чи з сусідами. Може, таких програм побільше треба створювати, щоб не було війни?

- Це був би ідеальний варіант. Та людська природа інша… От дивіться, технології удосконалюються. Але ж людина використовує їх не лише для підкорення космосу, але й для того, щоб покращити знаряддя вбивства собі подібних. Тому тут, як кажуть, палка з двох кінців. Хоча цього не повинно бути. Людина, у першу чергу, повинна дбати про мир, про життя. Зараз необхідно домовлятися про те, щоб уникнути збройних сутичок. Але, на жаль, те,що зараз відбувається в Україні – це все недосконалість людської природи.

– Що саме Ви недореалізували, коли були нардепом? Звісно, що від однієї людини мало що залежить, але все ж таки?

- Думаю, кожен, хто там побував, не все реалізував. Це стосується не лише космічної галузі, оборони держави, а й соціального захисту, економіки

ЖИТТЯ ЛЮДИНИ МАЄ ПОЧИНАТИСЯ З МРІЇ

Screenshot_3

- Чи бачите Ви сни про космос?

- Коли я літав літаками як льотчик-випробувач, ніколи не снилися польоти. А коли перестав літати, я бачу сни, в яких я літаю (сміється).

- Свого часу космонавтом мріяли бути чи не всі хлопчики. Нині ця професія вже не настільки модна…

- Всьому свій час. Коли полетів Гагарін, мільйони моїх ровесників мріяли стати космонавтами. Час такий був. Зараз час зовсім інший. Сам час впливає на вибір професії. Так воно і повинно, мабуть, бути. Але в мене буває багато зустрічей. Тож і нині є багато тих, хто хоче працювати в авіаційно-космічній галузі.

- Що Ви розповідаєте дітям, аби викликати у них бажання вивчати космос?

- Я їм кажу, що життя людини має починатися з мрії. Не обов’язково мріяти стати космонавтом. Мріяти можна стати юристом, бізнесменом, банкіром, лікарем тощо. Мрія повинна бути, бо вона дисциплінує людину, допомагає долати труднощі. Я по собі знаю

- Ви ж мріяли стати космонавтом?

- Звичайно. Моя мрія народилася 12 квітня 1961р. і пов’язана з космічним польотом Гагаріна. Тому я вчився, багато займався спортом… Це все були кроки для здійснення мрії. І вона збулася.

- В одному з попередніх інтерв’ю Ви сказали, що політ для Вас був суцільним експериментом….

- Так, суцільним експериментом ще й над самим собою. Бо коли там відбувався період адаптації, я побачив, скільки в космосі є цікавого. І прийшов до висновку, що моє перебування не повинно обмежитися лише запланованими експериментами. Кожну вільну хвилину я використовував для того, щоб провести якісь додаткові експерименти над собою: ходіння по стелі, обертання у просторі, різні навантаження на вестибулярний апарат, сприйняття часу.Мене часто запитують, як там час іде? Так само. Ніяких змін.

- Яким Ви бачите розвиток космічної сфери через років двадцять?

- Прогнозувати нелегко, бо технології розвиваються такими темпами, що важко сказати, що буде через 3-5 років. Я певен, що має бути якийсь стрибок у розвитку космічної галузі. Більше того, я переконаний у цьому. Бо те, на чому ми літаємо зараз, створене ще в радянські часи. Нині ми створюємо нові ракетоносії. Правда, поки що на папері. Для того, щоб полетіти на Марс, потрібна техніка на порядок-два складніша з точки зору технологій. Запустити туди «залізяку» - це, образно кажу- чи – можна. Але щоб запустити людину - це зовсім інше…

Щоб покращити життя, потрібно літати в космос, бо космічна галузь пов’язана з усіма галузями, починаючи від сільського господарства. Це ж високі технології. З того часу, як людина почала освоювати космос, запатентовано більше 50 тис винаходів. Тому ми навіть не підозрюємо, що дуже багато того, що зараз використовуємо у побуті, належить до космічних технологій. Космічні знання можуть витягнути економіку на належний рівень та підняти рівень життя в нашій країні

Передплата на сайт-газету nr-logo

1 міс. Время доступа:
1 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
30,35 грн
3 міс. Время доступа:
3 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
91,05 грн
6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
182,10 грн
9 міс. Время доступа:
9 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
273,15 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
364,20 грн
28.04.2016

Вхід

131 thoughts on “ЛЕОНІД КАДЕНЮК: «ЯКЕ НЕДОСКОНАЛЕ ЛЮДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, ЯК МИ НЕПРАВИЛЬНО ЖИВЕМО НА ЦІЙ ПЛАНЕТІ»”

 1. Between me and my husband we’ve owned more MP3 players over the years than I can count, including Sansas, iRivers, iPods (classic & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last few years I’ve settled down to one line of players. Why? Because I was happy to discover how well-designed and fun to use the underappreciated (and widely mocked) Zunes are.

 2. Im best-shot-selector muss danach manuell gesucht werden welches bild am schärfsten ist? oder sucht das Programm für mich das beste bild aus? Ansonsten ist daran doch nichts innovativ, wenn ich manuell nach den schönsten Fotos suchen muss hat sich an der üblichen Auswahlprozedur nichts vereinfacht. Auch wenn die Einstellung nach der besten Qualität sucht, heißt das ja nicht dass das ausgewählte Bild das schönste ist.Alles LiebeKerstin

 3. Also I believe that mesothelioma is a uncommon form of cancerthat is typically found in these previously exposed to asbestos.Cancerous cellular material form while in the mesothelium, whichis a protecting lining that covers many of the body’s bodily organs. These cells commonly form from the lining with the lungs, abdomen, or the sac which actually encircles one’s heart.Thanks for revealing your ideas.

 4. Hi, Neat post. There’s a problem together along with your site in internet explorer, may possibly test this… IE nonetheless is the market leader and a great portion of folks will omit your excellent writing due to this problem.

 5. disse:Oi Fabiana, comprei um bepantol, porém só tinha um generico, sei q num é igual, mas estou usando para não desperdiçar, estou com o nariz muito ressecado devido ao tempo, e uso o dia todo, e num adianta, muito. estou doida para testar o verdadeiro. Adorei o post; (uso o Cicatenol, a formula é a mesma dexpantenol, e oleo de amendoas.)So acho ruim usar no nariz pelo cheiro de pomada de assaduras, meu marido sempre reclama! rsrsrsBeijos

 6. It’s all about discipline too and being able to resistspending on just anything that catches your fancy, claiming that it is your money after all.Rate of interest of commercial vehicle finance varies with the model and year of thevehicles.

 7. I¡¦m not certain where you’re getting your info, but great topic. I must spend a while studying more or understanding more. Thank you for magnificent information I was looking for this info for my mission.

 8. Fantastic beat ! I wish to apprentice whilst you amend your web site,how can i subscribe for a blog web site? The account aided me a appropriate deal.I were tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright transparent ideaHere is my homepage … Also see my webpage:

 9. Il ne s’agit pas de vengeance chère soeur Véronique, mais il s’agit de protéger les innocents et de rendre la Justice qui plait tant au Seigneur Jésus. A force de trop attendre, c’est nous qui serons jugé et .. Puni. (Voir Romains 13:4). Amen.

 10. Instead of domain:example.com I have prepared the text file as domain: example.com and submitted it to google disavow links. Please somebody let me know is there any difference and will google accept the space?

 11. Woah! I’m really digging the template/theme of this blog. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very hard to get that “perfect balance” between usability and visual appeal. I must say you’ve done a superb job with this. Additionally, the blog loads extremely quick for me on Internet explorer. Superb Blog!

 12. The phenomenon of perpetual seasons is partly to blame, I think. When a show doesn’t have an end point, how do you keep things fresh and interesting (my suspicion is that you can’t)?I think this is where American television shows can learn a lot from anime. My favorite anime series of all time is “Revolutionary Girl Utena.” It’s only 39 episodes. The show itself is deep, mature, complex, and always interesting each time I go back to it. This sort of limited-run thing is not unusual for anime, and I wish there was more of it here in the US.

 13. :”Larry Silverstein” – is it a Jewish name?I don’t get it, why is it that only Jews get to name themselves after precious metals?What if an Armenian wants to be named Goldmanian? Or a Greek guy, Silveropolous? How about a slavic guy, Goldavich?Or a Dutchman, Goldmember?

 14. Definitely imagine that which you stated. Your favorite reason seemed to be at the internet the easiest thing to consider of. I say to you, I certainly get irked while people think about issues that they plainly don’t know about. You controlled to hit the nail upon the top and defined out the entire thing with no need side effect , folks can take a signal. Will probably be again to get more. Thanks!

 15. Ben globalement Djoko n’a pas vraiment de point faible qu’un joueur va essayer d’exploiter tout au long du match, contrairement au revers de Fed aussi bon soit-il.Le service et même le revers slicé de Djoko son très correct bien qu’en dessous de ceux du suisse.La volée…Patricia dans quel monde vis-tu, ça ne sert plus à rien aujourd’hui

 16. Hello there Nice wewebsite. Do you need to invitee post on my very own someday? In that case please tell me by way of e mail or simply answer this particular comment because I signed up for announcements and will understand should you.

 17. Ah ben oui, ces Thomas, ils ont toujours la réplique adéquate ! J'aime beaucoup les étiquettes à la Thomas style, c'est trop chou !Les papillons de ma dernière page sont des brushes gratuits que j'ai téléchargé par l'intermédiaire d'internet. C'est pratique, tu peux choisir ensuite, par photoshop, les couleurs et les grandeurs (Fantasy_Butterflies_Brushes_by_emmaalvarez)Bonne continuation avec ta schtroumpfette,Bises

 18. Yeah, me too. The look on her face when she finally figured things out in the last scene — man! Did you scream repeatedly throughout the episode? I yelled during the zombie bone breaking scene, the eye stabbing and when Daryl got caught at the end. It was just SO intense.

 19. We’ll see. The way I see it, the Vikings need OT as well as CB and WR. They get can best available at 6 while the Rams move up for Richardson. And they could probably pick up a third in doing so, or maybe even a second next year.I don’t disagree about the Tampa situation.We’ll find out soon enough.VN:F [1.9.21_1169](from 0 votes)

 20. Hi would you mind sharing which blog platform you’re using? I’m looking to start my own blog in the near future but I’m having a tough time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I’m looking for something completely unique. P.S Apologies for being off-topic but I had to ask!

 21. you’re really a good webmaster. The web site loading speed is amazing. It seems that you are doing any unique trick. Also, The contents are masterpiece. you’ve done a wonderful job on this topic!

 22. Secured loans make use of some type of that value which in turn, use of the credit each day —and they don’t need to In order to improve upon because these and you could add some cause of and you should save time and money long lasting

 23. / Eu acho que esses animais estão ali porque não podem sobreviverna natureza ou estão em condissões de doença e estão em tratamento e estão sendo treinados para seguirem a vida com outros animais em um zoo sendo bem tratados e reabilitadosGostei deste comentário ou não: 0

 24. Vous ne croyez pas qu’il y a de l’abus de langages incompréhensibles entre les individus alors quand il s’agit d’enfants ?Au sujet de l’alcoolisme (en rapport avec les enfants)abus au sens propre comme au sens figuré comme toutes drogues etc (abus de médicaments etc) traiter les « problèmes » en profondeur…ethnopsychiatrie et antipsychiatrie « tout le monde » est concerné par sa propre analyse et des miroirs parfois déformés et réalités surtout quand il s’agit de mineurs.

 25. 随分前の投稿のようですが、参考になればと思い投稿します。我が家は、私が小学3年の時に今の家に引っ越してきました。中古だったので、すでに両隣りに家があり長年ご家族が住んでいましたが、こちらが窓を開け放って9時近くまで練習していても一度も苦情を言われたことはありませんでした。私が中学3年生になった時、片側となりの奥さんが更年期障害になり、毎日のように家族と怒鳴りあって、窓も開けていたので丸聞こえで、受験生だったこともあり毎日聞こえてくる怒鳴り声が苦痛で仕方なくストレスで母に泣きついて、お隣にやんわりと苦情を言ってもらいました。母はかなり気をつかってやんわりと言ったのですが効果なし。仕方なく、図書館に通うようになりました。でも、今考えれば、あれは私自身にかかる受験生のストレスもかなり大きかった気がします。ゆひみさんねご家族も同じようにそう音が苦痛になっているのでしょうか?ゆひみさん自身になんらか他に過度のストレスがかかっていませんか?もちろん、夜にエレキギターをアンプで鳴らすのはそう音のレベルかと思いますが、他に過度のストレスがある場合、それを取り除くことで同じ音でも意外なほど気にならなくなるものです。私は受験終了後からだんだん気にならなくなっていき、うるさいと思う時は窓を閉めたり、音楽をかけたりしていました。それから、お手紙や回覧板を回すというのは、うまくいけばいいですが余計波風を立てるだけになることがあります。うちのご近所では、仕返しのように他のことに対して嫌味を言われて、余計まいってしまうご家族がいらっしゃいました。エレキギターを弾いているのはご主人ということですが、ご主人に直接話せないでしょうか。エレキギターなら、アンプに直接ヘッドフォンかイヤフォンをさせば、夜に練習しても大丈夫なので、お隣さんにとってもそこまで不都合はないかと思います。こういう問題はどちらかというと女性の方が過敏な気がするので、苦情を言われるのも女性の方が目くじらをたてやすいというか、気にしすぎてしまうと思います。男性の方が、良くも悪くもそういうことに無頓着なので、案外、響いてたんですね、すみません。となるかもしれません。また、他の方がおっしゃっているように、隣人関係を柔らかくしておくと、より効果的だと思います。ふだんは、顔合わせた時にあいさつだけでもいいと思いますが、田舎から、野菜がたくさん届いたとか、箱で果物が届いた時におすそ分けするだけで、お隣への親近感がだいぶ違うと思います。我が家も両親は共働きで、ほとんど交流はありませんが、紙袋にメモが入った差し入れを玄関にたまに置いて行って下さいます。奥さんの実家はどこか知ってるだけで不思議と親近感が増すものです。良い方へ改善することをお祈り致します。2200

 26. ACT – You are probably right about fact that I shouldn’t have blamed the whole state. It just made for a better title (smile). Minnesota is having a spate of bad publicity with the bridge, airport bathroom and Tutu insult. I’m glad to see you and others (from the state?) who agree that St. Thomas was foolish. Do you think that St. Thomas realizes the mistake that they made?

 27. Heya just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the images aren’t loading properly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different internet browsers and both show the same outcome.

 28. hehehe! Ok I am going to try agai for my first tilda…lol..she is very cute..and the cards you make with them are just maaaaavoooluos.! Love them…thanks again.. check out my blog.deedeescraftspot.com..you are there…DeeDee

 29. VINCENZO: cerchi di usare termini cortesi e corretti, smetta di dare del nazista a chi nazista non è o a storpiare nomi….finora mi sono tenuto……ma se vuole smetto di scrivere in Italiano …..e comincio a scrivere nel mio dialetto SABINO…..Sò essere anche molto ignorante se voglio.

 30. நீங்கள் பத்திரிக்கைகளை படிப்பது இல்லைபோல் தெரிகிறது! தினமணியில் புத்தகாயாவிற்கு இந்திய முஜாகிதீன் அமைப்பின் மூலம் பாதுகாப்பு இல்லை என்று உளவுத்துறை கூறியதால் அங்கு பாதுகாப்பு அதிகப்படுத்தி உள்ளது. உங்களைப்போன்று இஸ்லாமின் பயங்கரவாதிகளுக்கு ஆதரவு தெரிவிப்பது ஆபத்தானது!!!

 31. ” The comment was objecting to Phil’s characterization of Catholic positions on life issues as a “dual loyalty.” I was pointing out that objections to abortion and contraception in marriage are totally rational positions, defensible in terms of science, the wider social good and the nature of human love.”Oh, I would LOVE to tear into those arguments. But talk about going off topic…

 32. I love those ornaments! We made some salt dough last year around V-day, but didn’t make any “jewelry” I LOVE the lacing ones you all made! Hope you have lots of fun with your sensory bin! Glad you’re going to try one! Kids LOVE them!

 33. Hey there, I haven’t tried it yet, but can you add key framed movements to your compound clip like you you pre-compose in After Effects? So then you could group-animate already key framed clips?

 34. The above stated statements are verytrue n should be used by all people asit is a very easy n beneficial means toearn money sitting at home withouthaving any effect on theenvironment.I would suggest peopleto use it as an important means ofearning and also helping theenvironment

 35. Youre so cool! I dont suppose Ive read something like this before. So nice to find any person with some authentic thoughts on this subject. realy thanks for beginning this up. this web site is something that’s wanted on the net, someone with somewhat originality. helpful job for bringing something new to the web!

 36. Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your website is fantastic, as well as the content!. Thanks For Your article about PILATES AROUND THE WORLD – ARIZONA – USA | Vittalisa .

 37. If the present day minority of Muslims were peaceful, we wouldn't have much of a problem, aside from cultural integrity. But if they are "peaceful" but actually plan a takeover that will eliminate the rights of the minority when they become the majority, then they are not in fact peaceful, even if they are currently non-violent. A series of Communist cells plotting a Communist takeover but willing to be peaceful at the moment, is neither peaceful nor law abiding. Just another Hudna.

 38. Clean out the garden weeds that I didn’t get to last year. Drag the porch furniture back out. Not usually any heavy house cleaning ,though. I do that all winter!!! This year, I will be planting wild flowers on my doggies grave out near the woods.

 39. merci pour ton passage et pour ton message !le bruit en photo fait référence à des pixels parasites qui apparaissent sur la photo quand tu es en faible lumière essentiellement (que ce soit la lumière en elle-même ou les réglages). On a l’impression que la photo est parsemée de petits points. Bon après je suis très/trop perfectionniste alors bon ^^

 40. Alice itse väitti, ettei sitä pysty opettamaan kukaan muu kuin botmaster. Testasin josko botille olisi jäänyt mieleen tuo käymäsi keskustelu kysymällä seuraavan kysymyksen:Human: what do you think about socialism?ALICE: Communism from people who want to keep their Volvos. Vastaus huvitti suuresti.

 41. Honnêtement là…Moi j’me pousse dans une situation comme ca…Y’en a 3-4…Elle hésite…Meh…Casse toi pas la tête…Des femmes saines d’esprits y’en reste encore un peu…Tsé si tu questionnes son honnêteté en partant…Tu trouves pas que ca pue ?

 42. No se puede negar que has sido un fantastico reportero, la lastima es que un partido como IU, no sea capaz de conseguir el consenso necesario, la izquierda puede estar de luto.Salud y republica

 43. made a lot of sense. But, think about this, what if you added a little content? I mean, I dont want to tell you how to run your blog, but what if you added something to maybe get peoples attention? Just like a video or a picture or two to get people excited about what youve got to say. In my opinion, it would make your blog come to life a little bit.

 44. Fact is, 50% of players did not play FemShep. I love her, we all love her, but they have the numbers. Secondly, they paid for that dude’s face. Thus, his face is the face of the game – i wonder if they are getting into breach of contract with him, featuring another actor.I got the CE. Were i to get the non-CE i would flip my cover around.

 45. Oh my goodness, our date cannot come soon enough. I can’t wait to chat about all if this with you! And if I can keep encouraging all of the goals you listed above by saying again that you are incredibly talented, well, you are incredibly talented!Katie Blackburn´s last [type] ..

 46. Cristiana Larissa / Acho o seu site muito interessante,gosto muito das informações que o seu site dá.Você poderia me dizer de onde saíram todas essas informações.E também,eu queria saber se ficar escondido debaixo da cama pode nos proteger do fim do mundo!(risos)Abraços,e muito obrigada pôr ter feito esse site tão legal!

 47. I’ve been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my view, if all website owners and bloggers made good content as you did, the net will be much more useful than ever before.

 48. Super article, écrit par quelqu’un qui appréciait les 2 joueurs. Sampras a donc gagné son premier et son dernier GC contre Agassi, ce n’est pas rien…Beaucoup de très bons articles en ce mois de décembre, on ne risque pas de s’ennuyer !

 49. Somebody necessarily help to make significantly articles I might state. This is the first time I frequented your website page and thus far? I amazed with the analysis you made to make this actual submit incredible. Wonderful job!

 50. That was so touching to read (especially because I’m the biggest dog lover!) I’m so glad there are people like you who take in dogs like that…I hate hearing about people who get a puppy just b/c they think it would be a good gift – but they have no idea how to take care of one. Good for you for sticking through his puppy hood – and it’s so cute how he now follows you everywhere – so adorable!!! (btw, my dogs do the same – bathroom time is some sort of party for them i guess :)!

 51. Heb ik een half jaar geslapen of zo ? Het was vandaag herfst, en niet zo’n beetje. Ik hoop dat je de wind in je rug hebt. Ik gun het je. Ik gun het meer mensen, mezelf niet het laatst, maar jij knokt er het hardst voor.

 52. Mi pregunta es esta: ¿qué pasó con la magnífica serie Eden of the East (Higashi no Eden), una historia policiaca y futurista de acción al estilo del mejor Ghost in the Shell, que prometieron hace tres años como algo inminente (y hasta trajeron a su director Kenji Kamiyama al Salón del Manga de Barcelona para promocionarla), y de la que no se ha vuelto a oir hablar? ¿Hay alguna posibilidad de que podamos verla de la mano de Selecta Visión en un futuro previsible?

 53. I like your approach.The technical description you have done nicely.What I do not understand How you have structured your blog.Are you dealing with Personal Area Networks? Is that your main technology choice? Or are you going to give me more details on Zigbee etc??Please let me know!Kind regards,Jan

 54. Thanks for your article. One other thing is that if you are selling your property by yourself, one of the problems you need to be conscious of upfront is just how to deal with house inspection reports. As a FSBO retailer, the key about successfully transferring your property plus saving money about real estate agent revenue is information. The more you are aware of, the easier your property sales effort might be. One area in which this is particularly essential is reports.

 55. Good site! I really love how it is simple on my eyes and the data are well written. I’m wondering how I might be notified whenever a new post has been made. I have subscribed to your RSS feed which must do the trick! Have a great day! “Reputation is what other people know about you. Honor is what you know about yourself.” by Lois McMaster Bujold.

 56. : மிக்க நன்றி..!! நான் இந்த உறுதியில் இருந்து நிச்சயமாக தவறமாட்டேன்….@சுஹைதா : அது இக்காலத்தில் அப்படித்தானே நிகழ்கிறது….ஆனால் நாம் இதை வளர விடாமல்…இந்த சமூகத்தை நம்மால் இயன்றவை மாற்ற வேண்டும்…

 57. آخه ساندیس، لینک این چرندنامه‌ات رفته تو صفحه فیلترینگ، باز هم بازدیدت اینه: ۲۰۰، Û³Û°Û° تا؟! اونم نصفش خودتی. جمع برو دنبال ساندیس از راه دیگه‌ای عمو چماق…

 58. hey, dank dir nochmal. hat nun alles geklappt und ich hab erstmal die full cfs bs dude aufgespielt. das mit dem ext2 und bfs wollte irgendwie nicht.leider habe ich das problem, dass sich zb googlemail und der markt nicht per mobiler internetverbindung updaten können. der browser läuft ohne probleme, sowie alles funktioniert im wlan.ist das irgendwie bekannt bzw wie kann ich das beheben?thx

 59. a)If the data is not linear, then one should probably add a trend that more closely matches the data’s trend such as a square, cubic, inverse, sine series, etc. b)You should always add a linear trend-line to any data, because the slope and intercept tell you a lot of information. c)Don’t ever add a linear trend to any data because no data can actually have a linear trend.

 60. Nem que a maioria cristã deste país honrasse o seu batismo, a luta contra o aborto deveria ser menor.Quem defende a vida está preocupado sobretudo com … a vida! Está defendendo o direito de nascer de quem está no ventre de uma mãe católica, judia, muçulmana, politeísta ou atéia, faça ela parte de uma minoria ou não.Há algum candidato que diga ser a favor do aborto?Até Dilmão, pra quem o aborto “era” questão de saúde pública, juntou a Imprensa pra dizer o contrário!Jorge, não perdi um dia de oração.

 61. Schöner Bericht vom Kongress. Mich hat auch besonders das Blogspiel beeindruckt. Das Konzept ist wirklich genial und es ist wirklich verblüffend, was das Deutschlandradio da auf die Beine gestellt hat. Aber wahrscheinlich hängt das wirklich daran, dass ein junges motiviertes Team hat, das sowas führt.

 62. MR : HENIDER MohamedDate de naissance : 19/07/1984Cité : 01/11/1954 BT 07 N° 126A DIDOUCH MOURAD CONSTANTINE Tél : 0772164955 Objet : Demande d’Emploi Monsieur, J’ai l’honneur de vous adresser ma demande de recrutement au niveau de votre entreprise en qualité d’ingénieur d’état en architecture, et dans ce cadre je vous promis de respecter le profil et la mission relative de cette fonction. Veuillez – agréer monsieur le directeur mes sincères salutations les plus distingués. L’intéressée : HENIDER Mohamed

 63. dokdo-takeshima.com,With your healthy imagination, You should say that Koreans were aware of Dokdo well thru working for Japanese on the Rocks before 1905.There are no records that Koreans went to the Liancourt Rocks on their own before 1905.

 64. This was a fun get to know you post. And what is wrong with strangers wanting to touch you? Pregnant or otherwise. People just say no! Don't do that, it's rude!And if I keep backing up when you're talking to me, IT. MEANS. YOU. ARE. TOO. CLOSE!!![]

 65. I really think you are doing a great service to our youth with a program that is both inspiring and healthy for them. I will say that I liked the beat and tempo of the music but….these old ears of mine are not picking up the words. I’ll listen again after I get my ears checked…OK Love you Todd…Love Grandma G.

 66. Juuri näin. Teknologian ainoa tarkoitus on vapauttaa ihminen. Miksi kukaan tekisi työtä sen eteen, että saisi tehdä enemmän työtä? Tarkoitan nyt sitä välineellistä työtä. Eikä sillä välineellisellä työllä ole myöskään minkäänlaista itseisarvoa. Joten täystyöttömyyden pitäisi olla tavoite, ei täystyölliyyden.Oikeudenmukaisempi tulonjako, korkea sosiaaliturva, sellainen että työn automatisointi, aina kun vaan mahdollista, olisi kannattavampaa kuin sen teettäminen ihmisillä. Sillonin työn arvo oli kohdillaan.

 67. Eu acho que para salvar o modo de vida gremista, incluindo crenças no invisível, reviradas históricas e abalroamento de adversários até o apito final da prorrogação são necessárias4 coisas:1º – Renato com fome e um pouco de sobriedade2º – Centelha de união de dentro do vestiário, lavagem de roupa-suja e entrega total, sem escondidos e sem fanfarrice.3º – Lateral, meia e centroavante de qualidade (todos)4º – Leitura do Impedimento no vestiário.

 68. rfactorf1.pl-CiechaN(26 cze 13:22) to co on nawyczyniał jak dla mnie zasługuje na zawieszenie na pare wyścigów. Kovalainen zostawił mu tyle miejsca, a ten bez pardonu go skasował. Potem widząc, że strasznie zanieczyszcza tor powinien się zatrzymać. Widząc te ujęcia wiedziałem, że SC na 100% wyjdzie i tak się stało więc nie wiem czemu RBR płacze. Niech podziękują swojemu juniorowi

 69. Håller tummarna inför sjukhusbesöket, så er bröllopsdag och mys med familjen blir så toppenbra som det bara kan bli för er!Du berör med dina ord och bilder. Tacksamt förvaltar jag det med eftertanke, om livets sköra tråd när det är som svårast. Du är en kvinna med power!Kram kram!

 70. Aw, this was a very nice post. In idea I wish to put in writing like this moreover – taking time and precise effort to make an excellent article… however what can I say… I procrastinate alot and certainly not appear to get something done.

 71. As usual Sultan…. a good read. I hope people take your article to heart as voters don't owe the pols anything but our scrutiny. There's an old saying (M. Twain?) about supporting ones country always, and ones government when it deserves.~Ecosse

 72. I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get got an shakiness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again as exactly the same nearly very often inside case you shield this hike.

 73. Suzanne a été un garçon manqué dans sa jeunesse et sans doute un marin intrépide sur les mers du globe.Pourtant en dépit des apparences, après être passée de l’ancre à l’encre…je suis convaincu qu’elle reste une femme avec une petite fleur bleue au fond du coeur

 74. HallÃ¥ där!Du är snabb pÃ¥ att lära dig!!! Du hängde ju med direkt pÃ¥ störten. Det gick riktigt bra och nog kan du pröva flera gÃ¥nger innan du skaffar trumma sÃ¥ slipper du köpa grisen i säcken – HAHAHA!Jättekul att du kom!KramIréne

 75. Анонимный бугуртер / Афтор!Гляди сам-себе не позвони случайно с этим робовойсом а то с непоняток пукнешь ещё хахахахаха

 76. I like what you guys are up too. Such intelligent work and reporting! Carry on the superb works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my website . “He is happiest, be he king or peasant, who finds peace in his home.” by Johann von Goethe.

 77. 1feBy the way, L.B.J. should probably be on your list of worst Presidents as well. He is the reason Vietnam turned into what it did. Also, his “Great Society” is responsible for many of our current social ills. Every President has done both good and bad things while in office. You can’t please everyone. And you’re a fool if you try to. That is one of the biggest problems with the Democrat party. They try to be all things to all people. And they fail every time. As they should.1cb72029

 78. Hai ragione,non è un capolavoro assoluto,ma da “sherlockian” mi sono divertito moltissimo a leggerlo,individuare gli indizi e trovare l’assassino di Alex Cale(lo ammetto,ero fuori strada,ero sicuro che fosse stato Ron!). Un bel libro leggero da leggere in vacanza,sono d’accordo!

 79. Dia, se clicco su Java mi dice che le impostazioni correnti non consentono l’introduzione del file o cose simili…Fatemi sapere cosa devo fare, oppure datemi il modo, se c’è, di vedere il manifesto senza troppe complicazioni…Comunque grazie per quello che hai fatto, non ho ancora capito cosa sia ma grazie lo stesso…:-)Fabrizio

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.