Як передплатити «Нову Республіку»?

Газета «Нова Республіка» містить незалежну, високоякісну аналітику ситуації в Україні та світі, говорить на важливі теми, яких свідомо оминають інші медії, бере коментарі у кращих експертів, а головне — не піддається цензурі, не підлаштовується під владу чи спонсорів.

Газета прогресивних людей рівняється на кращі західні медії.

Наша команда працює для того, аби ви знали правду, аби могли критично осмислювати все, що відбувається!

Ви можете нам також допомогти: донесіть цю правду своїм рідним, друзям/подругам, колегам/колежанкам, підпишіть їх на «Нову Республіку», запропонуйте почитати наш сайт. Саме гроші від вашої передплати і роблять нас повністю незалежними!

Щоб отримати повний доступ до матеріалів газети на сайті та в друкованому вигляді — зареєструйтесь тут і зробіть оплату звичайною банківською картою.

Якщо бажаєте мати не лише доступ до матеріалів на сайті, але й отримувати друковану версію — просто надішліть нам на е-пошту: gazeta@respublica.ua: 1) повну поштову адресу (з індексом) отримувача, 2) ім’я та прізвище, 3) термін здійсненої передплати.

Якщо Ви передплатили «Нову Республіку» через відділення «Укрпошти» або через сайт ДП «Преса», просимо на е-пошту: gazeta@respublica.ua надіслати нам скан квитанції або скрін факту інтернет-передплати для отримання доступу до сайту газети.

Голос правди має бути ще голоснішим!

Передплата на сайт-газету nr-logo

6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
90 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
180 грн
24 міс. Время доступа:
24 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
360 грн
04.12.2017 new-republic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Login form

[wppb-login]

×