Єврофіаско, безкінечне АТО, незаконні зміни до купу раз зґвалтованої Конституції, провалена реформа поліції, одним словом, режим Порошенка — підсумки року від лідера республіканців Павла Вікнянського.

Новий рік — це зручний час підводити підсумки. І владі, і ручній опозиції, і експертам всіх мастей. Кожен адвокує своє.nr-logo ж увесь 2016-й несла тренд об’єктивності та критичності. Іноді це було жорстко та боляче, але як інакше? Коротше, читайте, аналізуйте.

Screenshot_1

Наприкінці минулого року офіційні особи, структури, як це прийнято, бажали українцям якихось приємних і гарних речей, добрих, але, на жаль, беззмістовних, бо це просто все слова. Реальні дії, які могли б підкріпити ці красиві намагання, не робилися. Який же можна поставити діагноз українській внутрішній політиці за рік, що минає? На жаль, низхідний тренд не просто не подоланий, але став іще більш яскраво виражений. У чому це полягає? Перше, політична риторика відірвана від реальності: декларується одне, а робиться зовсім інше. Друге, за мишиною метушнею т.зв. боротьби з корупцією, полюванням за внутрішніми ворогами, у принципі, забуто і ніхто не піднімає глибинні питання — а що, власне, є таке Україна, заради чого існують політики, у чому їх функція? Бачимо виключно жбурляння один в одного багнюкою компроматів, причому, ті, хто мають компромати — кидають багнюку у тих, хто також мають компромати. Вони один в одного кидають, а Україна продовжує падати і падати.

Передплата на сайт-газету nr-logo

6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
90 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
180 грн
24 міс. Время доступа:
24 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
360 грн
30.12.2016 new-republic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Login form

[wppb-login]

×