Україні час перестати бути зосередженою лише на власних проблемах і роздивитися довкола: ми лише одна з майже 200 держав у світі, у кожній із яких відбуваються речі, не менш чужі для нас, як і наші для них. Ми відкриваємо для вас вікно у світ, щоби ви могли вчитися на помилках інших і, можливо, так ми знайдемо відповіді на власні питання.

ДЖОНСОН VS. КЕМЕРОН. ЗА МІСЯЦЬ ДО BREXIT

Не дивувала сумнівна позиція Британії щодо членства в ЄС ще від 1973р., коли країна тільки-но приєдналася до тодішньої Європейської економічної спільноти. І не мати інтересу в поглибленні євроінтеграції завжди було характерною рисою цієї, колись найбільшої, імперії. Сьогодні Велика Британія не входить до складу ні Євро, ні Шенгенської зони. А через світову економічну кризу, а також кризу міграційну, в другу декаду ХХІ ст. Британія взагалі поставила під питання своє перебування в ЄС.

Рік тому Міністр закордонних справ, консерватор Філіп Хеммонд представив Палаті громад законопроект, відлуння якого у вигляді Акту про референдум стосовно ЄС сьогодні заставляє холонути кров у жилах багатьох європейців. Далі прем’єр Кемерон заявив про призначення Brexit (референдум стосовно виходу Британії з ЄС) на 23 червня 2016р.

Протистояння прихильників і противників виходу Британії з ЄС нагнітається прямо пропорційно до наближення цієї дати. Зростає загострення не тільки між традиційними політичними опонентами, але і всередині усталених політичних об’єднань. Приміром, спільної думки не можуть знайти Борис Джонсон, колишній мер Лондона, торі, і діючий прем’єр Девід Кемерон, теж консерватор.

Передплата на сайт-газету nr-logo

6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
90 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
180 грн
24 міс. Время доступа:
24 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
360 грн
26.05.2016 new-republic

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Login form

[wppb-login]

×