Минулого року ЗМІ вразили українців приємною новиною: 2016р. подарував світові 30 нових українських кінострічок. Для об’єктивності варто зазначити, що 27 із них не окупилися. Наше кіно неокупне вже 25 років, а на фоні АТО й економічних проблем така ситуація тим паче цілком очікувана. Та все ж для порівняння саме 30 фільмів було знято в Україні… у 1929р.

Для втілення мрії про велике українське кіно наявні всі ресурси. Чи вдасться повернути стару славу вітчизняному кіно, аналізували Людмила Джулай і Дар’я Левковська.

ТЕПЕР ПОЗНІМАЄМО!

Ні, перед тим посвяткуємо! Адже маємо День українського кіно: щороку відзначаємо у другу суботу вересня. А от 15 жовтня урочисто згадуємо прем’єру кіношедевру «Тіні забутих предків». 28 грудня — нікуди дітись, з подачі братів Люм’єр, святкуємо Міжнародний день кіно. Виходить, що весна «в пролёте»? Але ж 20 квітня відбулася церемонія вручення Першої національної кінопремії «Золота дзиґа», заснованої молодюсенькою Українською кіноакадемією! Із останньої весняної ура-статистики від голови Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка дізнаємося, що зараз на різних етапах виробництва перебуває 38 повнометражних фільмів і 4 повнометражних анімаційних. Наступного року українські стрічки будуть регулярно виходити в прокат. Основні прем’єри заплановані на весну й осінь, тому що влітку, зрозуміло, робити прем’єри безглуздо. Поки що Держкіно підписує контракти з переможцями останнього, 9-го, пітчингу.

ДОВЖЕНКОВА «ЗЕМЛЯ» БУЛА ВИЗНАНА ОДНІЄЮ ІЗ 12 КРАЩИХ КІНОСТРІЧОК УСІХ ЧАСІВ І НАРОДІВ

Тож весняної днини нам, глядачам, можна тішитися перспективам українського кіно? І режисерам, сценаристам, продюсерам... Кажуть, коли замовник на додачу до пітчингу ще й бачить перші кадри, тизер, трейлер і концепт, він швидко починає вірити у проект. І психологи туди ж: наголошують, що під час будь-якої кризи глядачі бажають емотеймента. Але ж остання ланка — це глядач, у якого є гроші платити за продукт. Англо-український словник він може й не захотіти купувати. А солодкий емотеймент у вигляді кінотеатру у славнозвісних Горішніх Плавнях поцінує радо. І у Бродах, Охтирці, Енергодарі — маленьких українських містечках, що дочекались своїх нових кінотеатрів.

СВІТОВІ ЛІДЕРИ

Якщо ви все життя думали, що лідер кіновиробництва — Голівуд, то жорстоко помилялися. Індія та Нігерія випереджають США за кількістю знятих кінострічок. Обидві країни ревно захищають власне кіно від іноземних утисків: 92% фільмів, що йдуть на великих екранах Індії, — національного виробництва. Фільми Нолівуду (саме так охрестили кіноіндустрію Нігерії) користуються чималою популярністю серед місцевого населення, адже висвітлюють актуальні для суспільства теми — злочинність, корупцію, наркотики та торгівлю людьми. Виходить, проблеми України й африканської Нігерії майже однакові.

Другий важливий фактор, який підтримує нігерійське кіно на плаву, — наявність двох національних каналів, що формують програмну сітку виключно з національного контенту. В Україні, за різними даними, функціонує від 600 до 1000 телекомпаній: державних і приватних, місцевих і регіональних. Проте транслюють українське кіно переважно державні канали, яким банально бракує контенту. А через їх низьку рейтинговість навіть ці фільми залишаються далекими від масового глядача.

Низький художній рівень переважної більшості кінокартин Нігерії, хоч і не дозволяє їм виходити у широкий прокат, але наближає зображення до повсякденної реальності, до того ж відкриває молодим кіношникам поле для експериментів у пошуках нових виражальних засобів. Нігерія змогла перетворити навіть свої очевидні мінуси на плюси. У той же час суттєва проблема для трьох вищеназваних гігантів кіновиробництва — піратство. Навіть якщо Україна з часом розвине кінопродакшн, то елементарно не зможе його захистити через кволе законодавство у сфері авторського права та відсутність кваліфікованих спеціалістів.

УКРАЇНА НА СТАРТІ КІНО КРІЗЬ РАДЯНСЬКУ ДОБУ

1895р.: Україна мала чудовий старт і всі передумови, щоб стати майбутнім гігантом кіно у короткий термін. Геніальний винахідник Йосип Тимченко у своїх розробках йшов у ногу з братами Люм’єр. У 1922р. засноване Всеукраїнське фотокіноуправління, яке будує студії та налагоджує кіновиробництво. Тодішні темпи зйомок в Україні вражають: 1922р. знято лише 3 фільми, а у 1929-му — вже 30. Заводи «Кінап» у Одесі та «Свема» у Шостці виготовляють якісну кіноплівку, яка користується великим попитом.

«ЛЮДИНА З КІНОАПАРАТОМ» УВІЙШЛА ДО СПИСКУ 12 НАЙКРАЩИХ ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ФІЛЬМІВ СВІТУ

Один із головних символів українського кіно — Олександр Довженко. Митець лівих, комуністичних, авангардистських переконань, він уже 1930р. у листах описував свої мрії про багатовимірне кіно, фактично пророкуючи створення ЗD. 1958р. на Всесвітній виставці у Брюсселі, за оцінкою 117 критиків і кінознавців із 26 країн світу, довженкова «Земля» була визнана однією із 12 кращих кінострічок усіх часів і народів. У 1964р. на VIII Міжнародному кінофестивалі у Мангеймі стрічка ще одного, пов’язаного з Україною генія Дзиґи Вертова, «Людина з кіноапаратом» увійшла до списку 12 найкращих документальних фільмів світу. Вертовим захоплювався сам Чарлі Чаплін.

Поставити виробництво кіно на конвеєр допомогло будівництво Кіностудії ім. Довженка 1928р. Саме вона довгий час була найбільшою кіностудією в Союзі — вона і нині займає площу 13,5 га та розрахована на одночасну роботу 15 знімальних груп. А павільйон площею 2520 м2 й досі є одним із найбільших у Європі. Кіностудія ім. Довженка забезпечувала близько 50% радянського кіновиробництва. Ця кінофабрика могла б стати українським Голівудом: сучасне технічне оснащення, молоді ентузіасти під керівництвом досвідчених кінематографістів, сотні ідей, що чекають реалізації…

Безперечно, радянська влада використовувала творчий потенціал кіномитців для пропагування панівної ідеології, і всі, хто відмовлявся дотримуватися «центральної лінії», були репресовані. Л.Курбас, С.Параджанов, Д.Демуцький і ще десятки спеціалістів постраждали за свої погляди.

Відсувалася на другий план і рефлексія стосовно національного історичного минулого, до якої тяжіла значна частина кіношників України. Стилістика Довженка заклала підвалини українського поетичного кіно — унікального явища світової кіноісторії. Його поетичність виявилася у символізмі, тяжінні до метафор та алегорій. «Тіні забутих предків» Параджанова заслужено вважають взірцем українського поетичного кіно. Багатьом тоді відзнятим стрічкам пощастило — їх пускали в прокат (хоч часто і обмежений), іноді ж тупо відкладали на полицю. Інші — змили на срібло. Так зникли з лиця землі сотні фільмів, а з ними досвід, оригінальні прийоми, традиції.

СУЧАСНІСТЬ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Зараз кінематограф України виживає як може. Фільм «Незламна» створювався у коопродукції з Росією. Україна ще довго хизувалася, що виділила на створення фільму майже 80% усіх коштів, при тому що лише 33% із них виявилися суто державними, а інші надійшли від приватних інвесторів. «Незламна» Сергія Мокрицького стала лідером українського кінопрокату за касовістю, принісши рекордні 13,9 млн грн. «8 кращих побачень» і «Сафо», зняті іноземними режисерами, також виявилися відносно касовими. До речі, Україна — рай для іноземних кіношників. Іноземці радо приїздять сюди знімати, адже у нас дешева робоча сила, мальовничі краєвиди, серед яких можна знайти локацію майже для будь-яких зйомок, і відносно недорогий прокат апаратури. Українським кіношникам же зйомки приносять колосальні збитки: на жаль, після прокату більшість із них навіть не спроможні віддати борги та виплатити заробітну плату членам знімальної групи.

Screenshot_9

А от по прикладам касових фільмів від української Студії «Квартал 95» бачимо, що саме комедії користаються популярністю у наших глядачів. Ще один із недавніх досвідів, який показав, що українське кіно може приносити прибуток і привертати увагу глядачів, — «Інфоголік», створений молодою й амбітною командою комедійного шоу «Мамахохотала».

Кінематограф — мистецтво, яке здатне суттєво підняти рейтинг країни в очах світу. Тож, перш за все, саме держава мала б спонсорувати нові кінопроекти. На жаль, у професійних колах подейкують, що, як і будь-яка сфера в Україні, кіно теж потопає у корупції: варто кіношнику виграти грант, як йому без тіні сорому повідомляють, що половина коштів одразу йде у відкат. «Талант має бути голодним» — певно, саме цієї тези дотримуються наші владні мужі. У такій ситуації кінематографісти просто вимушені шукати підтримки у приватних спонсорів та іноземних меценатів.

Наразі прослідковуються дві провідні тенденції молодого національного кіно. Перша з них — осмислення історичної долі українського народу, за яке беруться митці з закордону. Над «Гіркими жнивами» працювала команда з Канади, режисер Джордж Менделюк — українського походження, та навряд комусь може боліти Голодомор більше за громадян України. Друга тенденція, помітна за телесеріалами, — комедійність сільського життя. «Останній москаль», «Село на мільйон» висміюють образ хуторянського, відсталого українця.

Єдине, чим ми можемо пишатися у плані звуку в кіно, — дубляж. Українська озвучка фільмів та анімації виконується на високому рівні, а український Доктор Звук — звукоімітатор Юрій Коваленко озвучив дубляжі більше 70 персонажів мультфільму «Сімпсони», а також мультфільми «Тачки» та «Шрек».

Незважаючи на динаміку, до якої вже звикли українські глядачі через перегляд американських фільмів, Україні краще не гнатися за тим, що нам не притаманно, а працювати над власною кіноестетикою, звернутися до традицій і віднайти у них забуті підходи. Надзвичайно важливо знайти свою нішу: наприклад, Японії приносять стабільний прибуток трилери та фільми жахів, а Індія прославилася музичними мелодрамами.

ГАЛЮЦИНОГЕН 3081-Д?

Ми давно не замовчуємо присутність наркотиків у житті людської спільноти… Із надто шкідливими — воюємо. Звикаємо до традиційних — брехні, невігластва, шахрайства. Коли кажуть, що держава має підтримувати проекти, що презентують Україну як європейську країну, — шукаємо. Проекти. Закони. Пігулки, як протидію. Бо ж більшість із таких проектів теж — наркотики.

Усі європейські країни вимагали державної підтримки кіно. У Франції, наприклад, податок на квиток на фільм французького виробництва втричі нижчий, аніж на квиток на іноземну стрічку. У такий спосіб створюється багатоступеневий захист вітчизняного виробника. Держава має фінансово підтримувати соціальні проекти, а з комерційним кіно співпрацювати на партнерських засадах: створювати умови й отримувати дивіденди у вигляді розвитку бізнесу, активності глядачів, надавати пільги на виробництво та прокат фільмів. Більше того — працювати на повернення частини податків виробнику. Це ми про cash rebate, пріснозгадувану норму повернення певної частини витрат іноземним продюсерам, які приїжджають знімати в Україну.

У Законі «Про державну підтримку кінематографії» за номером 3081-д, що був прийнятий із другої спроби 23 березня цього року, йдеться про надання держпідтримки суб’єктам кінематографії незалежно від форм власності, передбачений захист авторських прав, той-таки cash rebate. Як у більшості європейських країн. Хіба що в Польщі такої норми не було, але зараз приймається відповідний закон. І коли він буде прийнятий, в України ще поменшають шанси, аби сюди приїжджали знімати фільми. Так, зізнаюсь, спочатку нам хотілося продовжити таврувати всю англійщину в термінології нашого кіно. Але рібейт занадто промовистий, перспективний, світом випробуваний, на стику культури і бізнесу, прийняття такої норми для наших законників — мало не революційний крок, тоді як кінодіячі чи не в ступорі очікування. Авторські права, перемога над піратством, зрозумілий бокс-офіс в кінотеатрах, перспективи зоріють.

Інакшими словами, ми вступили у світ, де немає і не буде впевненості. Це, напевно, найточніший і найчесніший прогноз, який можна зробити на наступні 15, 25 і навіть 100 років. Це певною мірою вигідно відрізняє Україну від Європи, хоч і парадоксально: ситуація гірша, але очікування майбутнього кращі.

Мабуть, кожен може пригадати фільм, який справив незабутнє враження, закарбувався у пам’яті на все життя. Художні образи підсвідомо продовжують впливати на кожного з нас ще дуже довгий час, формують наші уявлення про світ. Чи почує ще знову світ про славу українського кіно, як бачимо, залежить від того, які умови йому створить держава. Надія ще є.

 

Передплата на сайт-газету nr-logo

1 міс. Время доступа:
1 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
30,35 грн
3 міс. Время доступа:
3 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
91,05 грн
6 міс. Время доступа:
6 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
182,10 грн
9 міс. Время доступа:
9 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
273,15 грн
12 міс. Время доступа:
12 м. 0 дн. 0 ч. 0 мин.
364,20 грн
30.04.2017

Вхід

127 thoughts on “КІНА НЕ БУДЕ?”

 1. anch’io ho letto Paola per la prima volta e la sua scrittura mi ha folgorata, rapita al punto di leggerla tutta d’un fiato. tanto diretta, tanto intima da diventare subito mia. da assorbirmi dentro alla sua consapevolezza, a quella sorta di coraggio che vorrei fosse elemento costante anche nella mia poetica.complimenti sinceri a Paola, ad Anila, e a chi con lei, continua a proporci opere di grande qualità.

 2. I thought this was going to be something really high-tech, but am i right in thinking its just a pair of speakers that sits on your shoulders. I thought they where going to send reverberations through the side of the face for it to be picked up by the inner ear. This just seems a bit too rudimentary to me.

 3. If there was such a thing as “Designer’s Block” I might have it. The only way to help push me out of the rut is by destruc­t­ing other people’s work. Not healthy, but gets me moving.Hop­ing to put Pine Boy in a Pine Box soon!e

 4. Maybe it’d be good to have your terms and conditions on this page, for transparency, but also so it cuts a step out of the process both for the applicant and the person/people doing all the administrative work?

 5. That is the suitable weblog for anybody who desires to search out out about this topic. You understand a lot its almost onerous to argue with you (not that I really would want…HaHa). You undoubtedly put a brand new spin on a topic thats been written about for years. Nice stuff, simply nice!

 6. What a fun goody bag! The boots are fabulous and really jazz up your jeans (HOWEVER, how in the world can you help your friend move in those heels????) The ring bracelet is charming. In my sheltered existence, I don't think I've ever seen one before.

 7. Very informative submit, love the best way you write and I believe that the data helps in a way. I don’t normally say this, however I feel this can be a nice job done. In the event you like to exchange links, I might be very happy to offer a link back to your site. Hope to hear from you soon. Cheers

 8. marty scrive:scusa… adesso ha detto di ESSERE effettivamente celiaca, però se una persona che per tutta la vita ha mangiato col glutine e poi ad un certo punto se ne esce con la frase “il glutine fa schifo” O.o non so cosa pensare… poi mi sembra una cosa un pò stupida mangiare senza glutine solo per dimagrire… se ti ho offesa non era mia intenzione …

 9. What i don’t realize is in reality how you’re no longer really much more well-favored than you might be right now. You are so intelligent. You already know therefore significantly when it comes to this matter, made me individually consider it from numerous numerous angles. Its like women and men don’t seem to be interested until it’s one thing to accomplish with Lady gaga! Your individual stuffs excellent. At all times deal with it up!

 10. Congratulations for posting such a useful blog. Your blog isn’t only informative but also extremely artistic too. There usually are extremely couple of individuals who can write not so easy articles that creatively. Keep up the good writing !!

 11. I’ve done it in a quicker time than the daily but didn’t enjoy it as much. Didn’t like 15a – thought it was a stretch of the imagination and had to use your help for 11d. However, I did like 9a and 4a but my favourite was 10a.

 12. My heart broke when they zoomed in on Nando’s face at the beginning from the match. He looked so sad. I honestly thought he’d come in after the 70th minute or so. I’d really like for him to see some action in Munich.

 13. I had mixed feelings for this one; on the one hand I'm biased to resent series endings so usually I start on the wrong foot.Loved loved loved Paris and Sienna, after he spends so long suffering for her you can't wait to see them come together. On the other hand, I don't like Sienna being made 'Queen'. But I generally don't like when protaganists get too much power because it lessens the drama for me.Everything else was amazing though

 14. January 16, 2010  8:03 pm by Johan Great. Have women support it in every way.They can donate the money and the (wo)manpower and everything else involved.But you cannot use anything a man invented or the help of a man.Good luck!Because I’m a man!

 15. Wir haben auch so eine Pfanne und sie ist für Förtchen!Die essen wir traditionell zu Silvester am Mittag und sie sind saulecker! Wenn du magst, kann ich dir das Rezept schicken – eines nach langer Familientradition… Also sag bescheid, wenn du Bedarf hast!Liebe Grüße, Sina

 16. Votre grenadier, ne serait-il pas plus proche de la position d’une Olympia avec son ruban que du penseur?La métaphore littéraire de la machine à écrire ou de l’auteur ? Peinture ou statuaire ?(et hop: pour avoir cité Staline et le Vatican, pas de conte pour cette Foi-ci)

 17. mmmmmhhhhh…., nun ja: es ist die nicht gewünschte Antwort – klassisches Pfännchen für Ãœber-/Gebackene Schnecken. Da gibt es nur zwei Möglichkeiten, einem bedürftigen, echten Gastronomen eine Freude machen oder als Ersatzform für Badekugeln verwenden. Gruß aus NRW …Gaumensegel

 18. remidepiole dit :tu es la plus belle femme ! tellement la taquine ! trop genial ! je t’aime mpf !!tu es mon coup de coeur (des toutes les femmes) aucune autre femme compare à ta beauté et l’élégance tu es sans égal ! tu es si gentille et intelligente aussi une femme parfaite ! … and the sexiest woman on the planet !oh, oui ! tu es chaude, chaude, chaude

 19. 't Be usefull to also see an option to actually remove a parameter or ignore its existence completely. See for instance Peter's example. The sort-parameter is completely optional and could be left out.But maybe you're not entirely sure Google also found that other link or you'd like Google to treat any variant of a certain parameter as if it didn't have that paramater at all. The latter is different from ignoring the url completely and it will still reduce the total number of url's crawled.

 20. I came to this site–this post–from Phyllis Chesler's column. Daniel Greenfield's commentary is now on my list of required reading. This is a chilling column, all the more so because I can think of no way to refute the burden of it. God help Israel. God forgive the rest of us.M.Martin

 21. I’d say it’s an even better day to publish a controversial Energy Bill. Second on the BBC website as I write, but I don’t think second is going to cut much mustard amongst the navel-gazing and point-scoring that will go on today.   6 likes

 22. Lol, I have both Ever Hip and Jazzed and I also perceived that they are pretty much the same. I wish I had read this befoe getting Jazzed some weeks ago! I would not have skipped Ever Hip maybe because of its cute packaging, which I adore!XX

 23. “It’s high time to get rid of a culture which damages our Islam and for us to spread the true beauty of Islam.”This should surprise no one. After all, it’s in accordance with any number of Qur’anic verses, e.g.:9:123 — O ye who believe! Fight those of the disbelievers who are near to you, and let them find harshness in you …48:29 — Muhammad is the messenger of Allah. And those with him are hard against the disbelievers and merciful among themselves.Etc., etc., ad nauseam.

 24. riesco poi a capire come possa arrivare a fondere gli avvolgimenti, dato che questi si surriscaldano grazie alle correnti e non alla tensioneIl vento solare è principalmente un flusso di particelle fortemente ionizzate. Elettroni, protoni, nuclei atomici (Elio e Idrogeno).Ovvero una corrente.Se un flusso adeguato entra in un circuto, può fonderlo eccome, secondo me.

 25. Great post! I think you SHOULD talk about race. It’s part of who you are and it DOES play part in a lot of your decisions, I’m sure. And you’re right, if someone doesn’t like what you have to say, they can unfollow, or they don’t have to read you.Keep being brave.

 26. In a blog post today, Ferriss writes “The best treatment of apprenticeship I’ve ever found is in Mastery, the latest book by Robert Greene … . It’s one of the few books I made time to read cover-to-cover in the last few months.”

 27. ich hab die box auch bekommen und war ziemlich enttäuscht muss ich sagen, vier männerprodukte und zwei produkte für pubertierende mädchen (pink-schriller nagellack und duschcreme mit schokogeruch…) für mich als frau, mittleren alters bleiben nur das peeling und die zahnpasta. schade.

 28. 12fThank you so much Cheryl! I really appreciate that. I know there are hectic (& hormonal) times to come, hopefully I won’t be taken so off guard by them now that I’ve been through it. Thanks for your comment, such good advice in every word!109

 29. an incredibly exceptional internet web site….Hi generally there, just turned into alert to the person’s site via Google, as correctly simply because situated this it truly is truly educational. I will likely be careful to personal brussels. I’ll appreciate the ones that proceed an extra within f…

 30. A powerful share, I just given this onto a colleague who was doing a little bit analysis on this. And he in actual fact purchased me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! However yeah Thnkx for spending the time to debate this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you change into experience, would you thoughts updating your weblog with extra details? It’s highly useful for me. Massive thumb up for this blog post!

 31. I think it's all about priorities – we can all make our own (instead of going for the (yawn) obvious ones hoiked on us as must-haves by marketeers worldwide). It's all about what is important to you personally – I like the idea of your photo – it's great to concentrate on visualising what you want/what is important to you (and you alone). Inspiring stuff.

 32. Hi there! Quick question that’s completely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My blog looks weird when viewing from my iphone 4. I’m trying to find a template or plugin that might be able to fix this issue. If you have any suggestions, please share. With thanks!

 33. My, my- you spent a lot of time on that! Have you considered getting a job, going back to school, or anything that will occupy enough of your time to prevent you from posting that kind of fact-deprived, racist crap? You’re pretty pathetic.

 34. Hey!I would like to ask you for your help! I spend my laptop down to the movies! The Upload is very slow! (2 kb / s) 2.0.0 The I use utorrentet 17,920! What size Utorrentet download? To set that up? If possible, I would like to ask for more detailed help on setup! Step to step! Sincerely, Csaba Red

 35. We all know how much more powerful nuclear energy is. I don’t get it, is it a fad? Solar and Wind energy is a waste of land and ineffective. Yea the technology is probably going to improve, but so is nuclear technology. I don’t know much about this stuff, this is simply my assumption.

 36. Remind me not to read your dinner party posts at 1am, I am really hungry as a result!Everything looks bloody fantastic, but I’m extremely keen on the potatoes in duck fat. Roasted 3 times, any idea how long each time ? I can only imagine how good they taste!

 37. Hey everyone, heres a new promo code that I got from a cup from a movie at Regal Cinemas, its not for any points (ugh) but it’s to listen preview the new Rascal Flatts album and watch a video or something. So I’m posting it just in case anyone is interested:100084771499969

 38. the biggest problem with NCLB is essentially economics. How can you expect a child living in “da hood” where they are concerned about safety, statistically have 1 parent and that parent has to work 18hrs/day to put food on the table with the kid from the cleaver family. No amount of money going to the school or punishing the teachers/administration can fix this. It is a social problem, not a school problem

 39. Ah, ça ! Tout helléniste qui a passé sa belle jeunesse à plancher sur Xénophon, sa vie, son oeuvre, sa catabase, son anabase connaît jusqu’à plus soif les parasanges. Et d’ailleurs elles vous mènent de ville habitée et ville habitée, des fois que l’envie vous viendrait de voir des cités fantômes en Asie mineure.

 40. Hi Jen,Depending on what kind of feeling you want the space to give out, you can either go with the light gray or charcoal. In my opinion, based on your style through your blog posts and your current décor, you like interiors with more of a define contrast so with this reasoning I would suggest the charcoal. One important element that was not part of the design boards and if you are planning on using it in the new space, it must be included to give you an idea of how everything flows together is your large artwork with the black framing. Hope this helps.Maria

 41. hay una canal en youtube de Michelle Phan, ella enseña cómo maquillarse con diferentes tipos de estilos, incluso hizo uno de Lady Gaga. Me encanta ella, lo único “malo” es que no tiene subtítulos en español ni siquiera en inglés, asique para los que sepan inglés entederán lo que está haciendo, pero si no igual entenderán el video porque enseña todo paso a paso.[]

 42. Zanne : Fandt du de hæklenåle til messen i fredericia???? for det er da ØV jeg ikke så dem såHelle : Uhhh det er ikke lige nu jeg skal måle taljen ;0) har lige været ude og spise ;0)

 43. tengo un pero q yo misma entrené. ahora mismo tiene 10 años y tiene la energía de un perro más joven y es de raza mezclada(satito).me gustaría apuntarlo en una competencia ya q es muy bueno haciendo sus trucos.me podrían porfavor ayudar en avisarme cuando se enteren de alguna competencia? el sabe los siguientes trucos(recomienden otros si quieren):-sientate-acuestate-dame la patita-la otra patita-haste el muerto-gira-aplaude-decir “agua”-salta-sube-baja-baila-entre otros

 44. Ti sbagli caro Minstrel, il Nostro non pensa che sia la terra ad esser stata creata di recente, e’ l’uomo che ha 5000 anni tondi tondi, legga con piu’ attenzione…Quanto al Testo, siamo sempre in attesa che ci spieghi quella faccenduola della resurrezione.

 45. Skôn fiske hèn we gehad.De spelshow van “Ik hou van Brabant” bracht de stemming er al snel in.En er kan maar 1 team winnen, “rood” was duidelijk de sterkste.Feestcommissie en “Ik hou van Brabant”(Manon & Jeroen) super bedankt.

 46. That’s great news. Canada Customs clearing it, I mean. I didn’t have much doubt that the USPS would get it to Canada, or that Canada Post would deliver it to you once it got through customs, but I was a bit worried that the customs people would find some reason to object.USPS claims 6 to 10 business days to deliver, and today is day six. It sounds like it might actually get to you sometime next week.  Robert Bruce Thompson

 47. Kidmon and GB,OK, he’s now 11 months into it and I’m sorry to tell him that whatever happens, HE NOW OWNS IT!No more blaming Bush, or anyone from the previous administration.It’s YOUR baby now, Barky! Deal with it. If you can (doubtful).

 48. Did they do cord banking? If not, kind of ridic how they’re quick to drop $$$ on placenta encapsulation based on “science” but won’t fork over the extra $$$$ for something else based on science* Seems to me they went with the cheaper alternative and for a selfish reason — stabilizing HER hormones. *i realize cord blood banking is extremely new and there’s not much research on it right now

 49. Took me time to read all the comments, but I seriously enjoyed the write-up. It proved to be Rather beneficial to me and also I am positive to all the commenters right here Its always good when you can not just be informed, but also entertained Im sure you had fun writing this article.

 50. We used to have the pull out garbage but when we moved back to Vancouver last August, the house we bought has a newish kitchen without it! Gah…Organization is EVERYTHING, eh? My friends tease me about being organized but it makes life so.much.easier….

 51. Hehe thank you so much, I do get scared every now and then but you just need to weigh the odds, you’re only going to get told off if you find out, last thing they’ll do is “rough you up” a bit and then destroy your camera.That’s cheating living in a country with a shorter average height! You have a lovely day too elizabeth

 52. * Lemonade Stand (classic!)* Sell your toys in a yard sale you host* Ask your parents if they want you to do anyhting for money* Ask your parents if you can have an allowance (if you don’t already have one)* Ask if you could do a paper route (get permission)* Clean your elderly neighbor’s houses* And LOTS, LOTS MORE!!!

 53. Thanks for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do a little research on this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more clear from this post. I’m very glad to see such wonderful info being shared freely out there.

 54. When there was a run on the banks and the deposits were not federally insured then. People lost fortunes when the banks closed.People were unemployed and businesses were closing and food was not as much in surplus as today. Was this answer helpful?

 55. Dear Sir,Please I need you to explain this ministerial instruction,All applicants have established whether the applicant meets the selection criteria prior to March 29, 2012the application has not been finalized before June 29, 2012…processing of the application continues to a final decision; andfees paid to CIC will not be returned to the person who paid them.My question is ( who is those people in the above mentioned paragraph)???

 56. Meinst du jetzt speziell die N-Series? Die Größe der L-Series lässt sich ja anhand des Bildes oben ganz gut einschätzen. Entspricht auch dem DevAlpha und das finde ich liegt ziemlich gut in der Hand, auch wenn es natürlich deutlich größer ist als bisherige BlackBerry.

 57. Many thanks for posting this, It’s just what I used to be researching for on bing. I’d so much relatively hear opinions from an individual, barely than a company web page, that’s why I like blogs so significantly. Many thanks!

 58. – Does your blog have a contact page? I’m having problems locating it but, I’d like to shoot you an e-mail. I’ve got some suggestions for your blog you might be interested in hearing. Either way, great site and I look forward to seeing it improve over time.

 59. Impecable la columna de Melamed, estaría bueno que sea mas frecuente. Genial todos los integrantes del programa, me alegra la incorporación de Gabi, otro capo. Andy gracias, gracias, gracias! te escucho desde el año 2000 cuando vivía en Bs As. Saludos ahora desde Bariloche

 60. Bobjack dit :Le point n’est pas de tenir Obama responsable mais de montrer que les médias auraient tenus Bush responsable, que ça ait a voir ou pas.Double standardÂ

 61. Ha, det var sjovt, Lone! Den lejlighed ser godt nok mere brugt og beboet ud, end de fleste andre, man kan se hos ejendomsmæglere. Jeg tror nu også, at hvis folk gerne vil have sådan en bolig, kan de godt abstrahere fra lidt rod og en opvask, der ikke er blevet taget det sidste par dage.

 62. mega-laundry basket envy (i had to make my boys new trackies this morning because they have no clean ones left…and no sign of sun…/sigh)and conference envy…i really hope the pukes have stopped (have they??!)have fun with BW xo

 63. eu ţin în secret. că e primit şi nu de tot, mai aflu şi acum, în citit diferit şi mai urmează. dar secret şi pentru că titlul şi fragmentul îmi amintesc de toate muştele pe care le port zilele astea pe căciulă, cu amărăciunea că nu ajung sub creangă.

 64. O Adam (linda) faleceu aqui na minha terra-Águeda. Felizmente a sua mulher, a Amélia, ainda é viva e aqui residente.O Adão, vivia na sua juventude, defronte de mim, na Pinheiro Chagas.

 65. Tony, are you cherry pickin’. Where have you and Robert been? You waiting until Wednesday when most of us have had 3-4 workouts under our belts and then you show up and start throwin’ down big numbers…WTF? Good job, brother. See you tomorrow at the Level II.

 66. I’m arguing against abolitionism.Obviously, it was a mistake to unleash four million blacks in America, make them citizens, and run our society on the basis of the dubious assumption that they have capacity to achieve “racial equality.”I bet you a million dollars that someone here could have come up with a better way to handle the situation.

 67. He would not get charged international fees as you are the one placing the call… those charges are yours. However, he will still be charged his airtime minutes as with any other call.

 68. ekdum Rite !Orkut khup bor zalay sadhya !!varsha purvi kasli CRAZE hoti pan atta kahich nahi !Mazya kade Regisrty file delete karnare soft ahe pan te soft AntiVirus ani MS che password tar delete karnar nahi na ??plz sanga h…

 69. Allison, you know I love your books, I tell you so all the time. XXX-OOOIt took me a long time to realize that writing was me-time and it was okay to demand it from my family. I think the important thing is that when that me time is over for the day, all of you is with your family. Your attention, your love, your prescense.

 70. ! “Software consists of electrons”, my comment of September 8th, 2310, near the top of the comments. Observe, please, that I’ve been arguing with people who think that software consists of algorithms or logic; in this context, the distinction between “consists of” and “is” is not important – the point is that software is physical, as you apparently agree. Note that this puts you at odds with practically every other poster here.

 71. OK i am a conservative republician and i dont even believe in global warmin. Mother nature is doing 98% of global warming and we are doing the other 2% so all those freaks that say that we caused global warming are wrong, i believe that we should do things like recycle but dont go to crazy, and they say that were running out of oil, well we still have enough oil for the next 100,000 years.

 72. Love this post. How romantic. Adorable couple. You made my morning warm. I adore your writings. Sipping my spice coffee and now reminiscing of a past fall trip with my girls in which we did a trail ride in the Rockies. What fun it must have been to be wranglers. Thanks, Suzanne.

 73. I always feel a bit drab when I return from an overseas trip – so I get what you mean! I usually pull myself out of that frame of mine by planning my next trip/adventure. I think all you need is something else to look forward too. I do agree on the brown dress – it is a lovely frock though, such a shame about the colour. Perhaps you could dye it? I LOVE the maxi and what evil pixie keeps letting down your hems – surely it is related to the pixie that keep on loosening the button on my jacket?

 74. I didn’t particularly enjoy this, although it was not particularly difficult. I don’t think some of the clues were very good, especially 28a. Easy to get the answer but does it really fit the defining word “growth”? I enjoyed 8d because I went to see Antony & Cleopatra there on Friday!

 75. Hmm is anyone else experiencing problems with the images on this blog loading? I’m trying to figure out if its a problem on my end or if it’s the blog. Any feed-back would be greatly appreciated.

 76. tiên phải kể tới Ben Hur (1959). Năm 1960, Ben Hur đã được đề cử 12 giải thưởng Oscar và đã được trao tới 11 giải Oscar bao gồm các giải như

 77. Have you ever thought about writing an ebook or guest authoring on other sites? I have a blog based on the same topics you discuss and would love to have you share some stories/information. I know my readers would appreciate your work. If you are even remotely interested, feel free to shoot me an email.

 78. momento não é o melhor mas nada justifica que o Sporting deixe de merecer uma letra maiúscula.E ao contrário do que dizes, não são os posts que podem ajudar a melhorar ou a piorar a equipa. O que é decisivo são as acções tomadas pelos dirigentes. Ou então está tudo bem e alguns Sportinguistas têm uma percepção errada da realidade.

 79. Hola Sebas, te molesto por otra consulta, en caso que uno tenga certificado de discapacidad sabes si esta exento del impuesto a las ganancias? Busque por varios lados y solo encontre que se beneficia el empleador con una quita impositiva pero del empleado no dice nada (yo creo que para variar no hay ningun beneficio) Gracias por tu paciencia con las preguntas

 80. Hola buenas,soy diseñador gráfico,manejo autocad,photoshop,corel,freehand,indesign,también tengo conocimientos altos en diseño de paginas web,HTML,php,flash,joomla…reparo pcs a todos los niveles,actualmente trabajando en empresa puntera en el sector de butacas para auditorios,cines,teatros,salas de conferencias …. Me gustaría trabajar en suiza y vivir una nueva experiencia.saludoss

 81. Même « allemande », Opel reste une entreprise dans un marché, l’automobile. Et il se trouve qu’Opel, tout comme PSA ont perdu la bataille face à VW, BMW et MB.Pour 3000 emplois supprimés chez Opel, combien sont créés chez les concurrents ? Ca mériterait une recherche poussée, mais je pense que la balance est positive.Excusez moi de ne pas aimer notre Etat centralisé à Paris qui donne bien trop de pouvoirs au président et ses ministres.

 82. Keeeeeelly! Brigada pela visita viu!! O bolo de noz é muito gostoso… e super diet..rs Perfeito pra comer a noite (como eu acabei de fazer) e ir dormir! O pior ( e mais preocupante) é que não consigo sentir culpa..por mais que eu tente! rs Bjo e depois venho com calma pra bisbilhotar as tuas delícias. Fique com Deus.

 83. Another advantage is no grunting noise, just pure silence of the revolution to transform fossil fuel consumption into a greener energy by purchasing an now. Their comfort is better than an average rate of 100-150 watts of electrical energy compared to gasoline consumption.

 84. Halihó!Haryon, ha még mindig csapatot keresel a Slayers (Slae-Yeroth) szívesen fogad köreibe. Csapatunk összesen jelenleg 3 fő, de veled együtt már párosan lennénk. Ha érdekel a dolog írj erre a címre: és beszélj az illetékes ordani Tűzvarázslóval. Jelentés befejezve!^^

 85. CreativeImpulse on June 30, 2012 I’m not sure, but I think it’s because the “swinging edge” of these two triangles are connected to 63.18. You have to take the angle that isn’t 50 or the one opposite to the hypoteneuse… (check to see if I’m right, I’m rusty on this D:)

 86. Le retour aux sources, c’est juste indispensable. J’ai la même émotion lorsque je reviens à Lyon et que je pars de ma Belgique d’adoption pour revenir me lover dans les bras de ma douce France… Ha ! Vivement Noël !

 87. It’s in point of fact a great and useful piece of info. I am happy that you just shared this helpful information with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing.

 88. Sabrina, gorgeous post and my heart hurts for you. I went through all this too (to some extent) and yes, “It sucks”. You have a wonderful attitude about it all, but loads of love & prayers always. Thanks for your vulnerable honesty about the whole thing.

 89. I suspect that there are more French speakers in the EPO than there are cases available for them with French as the LP. By contrast, when the LP is in English, who gets to manage that case? My perception of the default condition is: NOT a native English speaker.And I suspect that there are far more French, German and Spanish (FL) speakers in the EPO than there are English (FL) speakers. What's the proportion of EN (LP) cases to other languages again?

 90. Hoi MarkusDa geht ja richtig die Post ab, bei deinem neuen Zuhause.So wie ich das mitbekomme, hast Du mehr Arbeit als bei ewz…..:)Du bekommst sicher bald den Status “DON MARKUS” und musst auch einmal den CHEF markieren! ¡Qué demonios…!Qué mierda!Ich freue mich schon jetzt auf den ausführlichen Kommentar.Gruss Hans

 91. If you plan on spending $50 and actually spend $100, then what you really need is self control. Being out $50 is not bad if you have something to show for it. If I went out to buy a widget for $50 and I found a better quality product for $100, then I’m not out $50.Sure, credit cards make it easier to splurge. But it seems like you’re saying “drive a car that only goes 50 MPH that way you’re not tempted to go 100 MPH”.

 92. Sæll Arngrímur. Ég ætla bara að segja að þessi ferð hafi bara tekist vel. Mér fannst leðinlegt að þú komst ekki . Ég veit að það er voðalega mikið að gera hjá þér enn mig lágar samt að hitta þig meira vonandi skylur þú það. Alla reyndu að vera í sambandi við . Því ég get ekki hryngt í þig það er bara ókungir sem svara alltaf.Vonandi hefur þú skemmt þér vel í partýunum.

 93. Andrómeda:Que voz tan sexy !! n_nComo soy latinoamericana, el acento español se oye super lindo y le da un toque de distincion a tu voz.En fin, dejandonos de halagos, el cuadernillo esta lindo, pero me imagino que el carma es cuando tengamos que conseguir repuestos, no?

 94. Dishwasher salt is the same as water softener salt. It’s used in dishwashers that are equipped with a softening resin to charge the resin so it softens the water. It would not be right to use with sea monkeys. Use a marine salt blend to make brackish, saline, or briny water.

 95. Uma boa tarde a todos sou denis tenho meu atelier em campo bom RSfaço mao de obra de corte e montagem de ziper de metal e nylon se alguem de vcsestiver interessados neste tipo de mao de obra é so entrar em contato comigo.abraço

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.